Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
امروز هرچی بازی کردم وسط بازی اینترنت قطع میشد ! کلا شد تلف کردن وقت :| اینجوری زمان بازی کردن زیاد میشه و رنک پایین !

کلی وقت آدم توی Finding تلف میشه ! بعضی وقتا هم لج میکنه و اصلا نمیشه به پارتی یه نفر دیگه Join شد و فقط Unable میده !

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
من از اين جور مشكلات بارها و بارها و بارها (...) داشتم . واقعا از لذت بازي خيلي كاسته ميشه . حالا اينـــا به كنار كم شدن رنك يك مشكل خيلي بزرگه :-$ !!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
واقعا" اگر قسمتي وجود داشته باشه كه به خاطرش بشه ND رو به انتقاد گرفت همين مشكلات سرور نابودشه و بعدش اين فريز كردن هاي متمادي كه فقط ماها نداريم توي فروم ND هستن افرادي كه اين رو گفتن لگ هم كه توش فت و فراوونه
من ديگه از دست اين فريز ها عاصي شدم )x
قبلا" همين يكي بود فريز مي كرد حالا ديگه BF 1943 و بي اف 3 هم فريز مي كنن وسط بازي بدبختيش هم اينه كه فقط وسط انلاين زدن فريز مي كنه )x:((

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
واقعا" اگر قسمتي وجود داشته باشه كه به خاطرش بشه ND رو به انتقاد گرفت همين مشكلات سرور نابودشه و بعدش اين فريز كردن هاي متمادي كه فقط ماها نداريم توي فروم ND هستن افرادي كه اين رو گفتن لگ هم كه توش فت و فراوونه
قبلا" همين يكي بود فريز مي كرد حالا ديگه BF 1943 و بي اف 3 هم فريز مي كنن وسط بازي بدبختيش هم اينه كه فقط وسط انلاين زدن فريز مي كنه )x:((
من که به این نتیجه رسیدم بی خیال آنچارتد بشیم خیلی بهتر ه
فقط 3 ساعت وقتت الکی تلف میشه و 30 دقیقه ام درست حسابی بازی نمی کنی
ولی من تو bf 3 فریز نداشتمااااا
ولی کلا هر چی هست واسه اینترنت ایرانه دیگه دارن اینترنت ملی درست میکنن و سرعت ارتباط رو با سایت ها خارجی کم می کنن به جاش سایت های ایرانی سریع میشن
من با وایمکس تو آنچارتد فریز نداشتم ولی با adsl پارس انلاین فریز میشه
ولی با اینکه بازی نکردم رو هوا تیر زدم سطح ام داره میشه 13=))
دوستان کسی call of duty mw3 رو بازی کرده آنلاین
اونم اگه مثل اینه بی خودی پول بازی اورجینال ندیم؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
جدا ؟
آخه NFS The RUN هم وسط مولتی پلیر خیلی گیر میکنه انگار مشکل واسه همه بازی هاس !
ولی دیشب بازی کردم فقط NFS مشکل داشت بقیه مشکلی نداشتن

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
یه پیشنهاد واسه بعضی از دوستان دارم اینه که حد الامکان از جانب خودتون اظهار نظر کنید . اگر اینترنتتون مشکل داره یا باعث فریز شدن توی مالتی پلیر بعضی از بازیهاتون میشه واسه بقیه لطف کنید در رابطه با بازی کردن یا نکردن هر بازیی تعیین تکلیف نکنید !

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
یه پیشنهاد واسه بعضی از دوستان دارم اینه که حد الامکان از جانب خودتون اظهار نظر کنید . اگر اینترنتتون مشکل داره یا باعث فریز شدن توی مالتی پلیر بعضی از بازیهاتون میشه واسه بقیه لطف کنید در رابطه با بازی کردن یا نکردن هر بازیی تعیین تکلیف نکنید !
پس از جانب کی اضهار نظر کنیم؟=))
اینجا فروم دیگه...باید اضهار نظر خودمون رو بنویسیم دیگه:-/:-/

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
من که به این نتیجه رسیدم بی خیال آنچارتد بشیم خیلی بهتر ه
فقط 3 ساعت وقتت الکی تلف میشه و 30 دقیقه ام درست حسابی بازی نمی کنی
ولی من تو bf 3 فریز نداشتمااااا
ولی کلا هر چی هست واسه اینترنت ایرانه دیگه دارن اینترنت ملی درست میکنن و سرعت ارتباط رو با سایت ها خارجی کم می کنن به جاش سایت های ایرانی سریع میشن
من با وایمکس تو آنچارتد فریز نداشتم ولی با adsl پارس انلاین فریز میشه
ولی با اینکه بازی نکردم رو هوا تیر زدم سطح ام داره میشه 13=))
دوستان کسی call of duty mw3 رو بازی کرده آنلاین
اونم اگه مثل اینه بی خودی پول بازی اورجینال ندیم؟

اين فريز كردن بدبختيش اينه كه همون اخر قسمت كانكتينگ اتفاق مي افته و خيلي هم عجيبه
اتفاقا" من هم پارس انلاين دارم كه اين چند وقته بدجور رو اعصاب راه رفته بود حالا مثل اين كه باز يه كم درست شده !
والا من از همون اول كه بي اف 3 رو بازي مي كردم برخي مواقع خيلي كم فريز داشتم اما امروز بعد اپديت كردن وسط بازي فريز كرد اعصاب مارو هم به هم ريخت توي 1943 قبلش هم همين طور شد
ولي بدترين نوع فريز و حال گير ترينشون همين فريز U3 چون واقعا" حال ادم رو مي گيره بعد هم كه مي خواي دوباره بري چند دقيقه لود اول بازيه بعدش هم امكان فريز كردن بالا 70-80% ه

كسي از دوستاني كه نت خوبي داره يا خارج از كشور زندگي مي كنه هم اين مشكل رو داره ؟؟؟؟

جدا ؟
آخه NFS The RUN هم وسط مولتی پلیر خیلی گیر میکنه انگار مشکل واسه همه بازی هاس !
ولی دیشب بازی کردم فقط NFS مشکل داشت بقیه مشکلی نداشتن

نمدونم والا چه صيغه ايه جديدا" من تو اين حدود 2-3 سالي كه PS3 دارم يه بار دستگاه فريز كرد اون هم وسط GoW III بود :d ديگه اصلا" تا الان با پديده شوم فريز مواجه نشده بودم به جاش اين چند وقته دست كم 30-40 باري فريز شده
اين فريز ها هم فكر كنم واقعا" به دستگاه ضرر بزنه چون ادم فقط مي تونه دكمه خاموش رو بزنه تا دشتگاه خاموش بشه !

يكي از بچه ها يه بار گفت انگار مشكل دستگاه هاي قديمي تر با بازي هاي جديده ! ولي فكر نكنم درست باشه

راهكاري نيست براي رفع اين فريز ها !

داداش چرا عصباني مي شي الكي
كسي اين جا نگفت كه بازي نكنيد ما داريم مي گيم كسي فريز داره يا نه و راهكار حلش چيه
و اين كه از اين فريز كردن ها انتقاد كرديم حالا مي خواد تقصير ND باشه يا ISP اما ديگه در خوب نبودن سرور هاي ND كه شكي نيست ! تقريبا" 60% مرگ هاي من توي همون 2-3 ساعتي كه به زور فريز نكرد و رفت داخل بازي به خاطر همين لگ ه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
عصبانی چیه عزیز من ! حتما باید 10 تا اسمایلی تو پستم بزارم تا شما خوشحال بشی؟
سرورهای آنچارتد از نظر منم عالی نیست . خود بنده تو مالتی پلیر بتایی که کل ملت بازی کردن مشکل فریز شدن داشتم و از نتم هم بود اینقدر هم مثل امثال شما نیومدم به خاطر مشکلی که فقط خودم دچارش شدم واسه بقیه تعیین تکلیف کنم ! خوبه توی کشوری زندگی میکنیم که تو تمام زمینه ها در رتبه های آخری جهانی سیر میکنیم . سرعت و سرویس دهی اینترنتیمون هم همونطور که میدونید شامل این صحبتها میشه .
شمام اگه واقعا دنبال حل مشکلت هستی من پیشنهاد میکنم ISP ـت رو عوض کنی انشالا که درست میشه .

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
عصبانی چیه عزیز من ! حتما باید 10 تا اسمایلی تو پستم بزارم تا شما خوشحال بشی؟
سرورهای آنچارتد از نظر منم عالی نیست . خود بنده تو مالتی پلیر بتایی که کل ملت بازی کردن مشکل فریز شدن داشتم و از نتم هم بود اینقدر هم مثل امثال شما نیومدم به خاطر مشکلی که فقط خودم دچارش شدم واسه بقیه تعیین تکلیف کنم ! خوبه توی کشوری زندگی میکنیم که تو تمام زمینه ها در رتبه های آخری جهانی سیر میکنیم . سرعت و سرویس دهی اینترنتیمون هم همونطور که میدونید شامل این صحبتها میشه .
شمام اگه واقعا دنبال حل مشکلت هستی من پیشنهاد میکنم ISP ـت رو عوض کنی انشالا که درست میشه .
کسی واسه بقیه تعیین تکلیف نکرده که:(
فقط نظرات شخصی مون رو میگیم دیگه
اینجا فروم دیگه مشکلات و نظرات شخصی مون رو راجع به این بازی با هم در میون میزاریم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
کسی واسه بقیه تعیین تکلیف نکرده که:(
فقط نظرات شخصی مون رو میگیم دیگه
اینجا فروم دیگه مشکلات و نظرات شخصی مون رو راجع به این بازی با هم در میون میزاریم

والله من هم هر چقدر گشتم توي پستم جايي رو پيدا نكردم كه توش نوشته باشم و يا تعيين تكليف كنم كه ملت بازي نكنيد !

مشكل هم از ISP نيست ( يعني نه اون قدر زياد ) توي جاهاي ديگه دنيا هم مشكل فريز كردن براي U3 هست براي بي اف 3 هم من خوندم كه بقيه ملت هم مشكل فريز كردن پيدا كردن بعد اپديت اخر

من همين جا اين بحث رو تموم مي كنم تا تاپيك بيشتر به بيراهه نره !

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
این روش رو من تو صفحه 36 گفتم.
این مشکل فریز شدن بخش mp که دوستان دارند رو منم داشتم ولی با یه کاری دیگه فریز نمیکنه، وقتی داره کانکت میشه PS Button رو بزنید و تو همین XMB باشید تا پر بشه بعد که پر شد دوباره PS Button رو بزنید و برید تو بازی و یه بار دیگه دوباره با PS Button بیاین تو XMB چند لحظه که صبر کنید میبینید که وصل میشید و فریزی هم در کار نیست.
واسه من که این کشف خودم جواب داد.:d

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
بابا دیشب تو پارتی یکی از دوستا بودم دیگه میخواستم با کله برم تو مانیتور !!!!!! طرف رو از پشت خفت میکردم تا میومدم راحت هدشاتش کنم یه هو فریز میشد مثل سیب زمینی میموندم طرف همه خشاب هاش رو تو کلم خالی میکرد دیگه آمپر چسبوندم دراومدم از بازی بیرون ! ای لعنت به این اینترنت زیقی و شانس خالتور ما !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر