Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
این 1883 بعد یه فصل کنسل شده درسته ؟
مینی سریال و spin-off سریال Yellowstone بود.
سه تا spin-off دیگه هم در دست ساخت هست: ۱۹۲۳ و ۶۶۶۶ و 1883: The Bass Reeves Story
سریال اصلی (داستانش در عصر حاضر میگذره) چهارفصلش اومده و واسه فصل پنجم تمدید شده.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,498
نام
محمد
یعنی نرم سراغش؟
بد که نیست خوبه ولی اندازه 1883 اصلا خوب نیست، فازش کلا فرق داره! اینجا خانواده یک فاز مافیایی دارند، بعد چهار فصل هم داره. داستان اصلا کشش این این همه فصل رو نداره. اصلا یکی از بازیگر های اصلی 1883(همون پیرمرده) گفته بود اصلا با Yellowstone نمیکنه.:D

• Smile
Reactions: Anakin

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,101
نام
نـــــــویـــــــــد
الان که داریم سریال House of the Dragon رو میبینیم و قبلا هم GoT رو دیدیم و جمعه هم LOTR شروع میشه، میگم ای کاش ویچر هم همچین توجهی رو دریافت میکرد. اینقدر دنیای غنی و با عظمتی داشت که یه سریال با این کیفیت و بودجه واسش بسازن نه صرفا یه چیزی که فقط از سرشون باز کنن و بگن خب ویچر هم ساختیم. حیف واقعا.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
875
نام
محسن
قسمت دوم فصل 3 Love Death & Robots چه خفن بود! تازه دیدم
رفتم اطلاعاتش رو چک کردم و خب دور از انتظار نبود. کارگردان دیوید فینچر. صداپیشه کاراکتر اصلی هم تروی بیکر
بالاترین ریت رو داره این اپیزود
همه چیزش خیلی خوب بود

• Like
Reactions: TheGodfather

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,712
نام
iMAN
در این دوره زمانه lgtbtq+ و اینها دیدم Terminal List رو دانلود کردم و ندیده بودمش هنوز. انصافا با توجه به ترند روز خیلی سریال خوبی بود . لعنتی مثل مراحل بازی بود حس و حال گیم های جاسوسی طور ( هیتمن+ Splinter cell ) رو میداد بم . ظاهرا فصل دومی هم داره و دارن مذاکره میکنن برای ساختش. از نظر رئالیستی بودن اگه بازی های اینچنینی انجام داده باشید قانع میشید . خیلی هندی بازی نداره جز موارد اندک. به نظرم کریس پرت و Taylor Kitsch خیلی برای نقششون مناسب بودن و مشکلش هم به ویلین ها کم پرداخته بودن خب البته 8 قسمت هم گویای اینه که خیلی کش و قوس نداره داستان. اینکه کریس پرت هم در اعتراض به این موج سواران گفته بوده لازم نبوده از این ترندها استفاده بشه ، واقعا همین هست اصلا لزومی نداشت و کاراکتر پردازی هم اوکی بود با این داستان. ( شانس آورد یه شخصیت آسیایی ، سیاه پوست و چنتا لاتین تبار تو سریال حضور دارن وگرنه زندگیشو سیاه میکردن دوستان موج سوار).
انصافا آخرش شوک شدم داداشه دست داشته . کلا خوشحال بودم که ایول اینو داداشه تیم آپن فصل بعدم بزن بکش..!!!!:)):)):)):)):))

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,652
نام
سپهر
سه قسمت مینی سریال Black Bird رو دیدم؛ تیم بازیگری محشرش سریال را سر زنده نگه می‌دارد؛ نکته این که این سریال شباهتی به مایندهانتر (فلسفه و پرسپکتیو مایندهانتر یک چیز دیگری است) ندارد؛ ترکیبی از The Night Of و جنبه کارآگاهی مینی سریال بریتانیایی Des هست.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
اخه بدبختی به این امتیازات هم دیگه اصلا نمیشه اطمینان کرد انقدر گرفتن سیاه پوست و دری وری تو این سریال چپوندن ممکنه امتیازاتش به خاطره گل روی رنگین کمونیا باشه تازشم این فصل خوب باشه چه تضمینی هست که در اینده افت نکنه مثل got

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر