Tomb Raider | PS3

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اینجا
ببیخشید کیفیت بده

محمد جان دقيق نميدونم كجا گير كردي از نظر داستان بگو كجاي داستاني
ولي اگه ميخواي اون ور بايد بري نزديك اون تيكه چوبه و با تيركمونت صخره روبه رو نشونه گيري كني و r2 رو بزني كه طنابت وصل بشه و بري اون ور ازين طريق

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
محمد جان دقيق نميدونم كجا گير كردي از نظر داستان بگو كجاي داستاني
ولي اگه ميخواي اون ور بايد بري نزديك اون تيكه چوبه و با تيركمونت صخره روبه رو نشونه گيري كني و r2 رو بزني كه طنابت وصل بشه و بري اون ور ازين طريق
نیما جان همون که تو ساحل هست بعد اون 4 تا از دوستات دو تا مرد دوتا زن هستن و اون دختر سیاهه تو یه قایق داره با موتور قایق ور میره
بعد کمی جلو تر یه محوطه زیر زمین مانند هست که برق تو ابه و یه اهن هست مثل وزنه هست باید اهن رو بکشم بعد اون شیئ چوبی رو بذارم زیر اون برق بعد میرم طبقه بالا گنجینه رو بگیرم
چند ین ساعته حی میرم میام نمیدونم باگ هست یا نه
اونو میدونم که که طناب رو میبنده به تنه درخته کنارم ولی اینطور نشد

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
نیما جان همون که تو ساحل هست بعد اون 4 تا از دوستات دو تا مرد دوتا زن هستن و اون دختر سیاهه تو یه قایق داره با موتور قایق ور میره
بعد کمی جلو تر یه محوطه زیر زمین مانند هست که برق تو ابه و یه اهن هست مثل وزنه هست باید اهن رو بکشم بعد اون شیئ چوبی رو بذارم زیر اون برق بعد میرم طبقه بالا گنجینه رو بگیرم
چند ین ساعته حی میرم میام نمیدونم باگ هست یا نه
اونو میدونم که که طناب رو میبنده به تنه درخته کنارم ولی اینطور نشد
اخه اين قسمتي كه ميگي تو زير زمينه و جريان برق توي اب مربوط به داستان نميشه اصلا ي مقبرس بايد كشفش كني كه ميگي كردي
شما الان بايد بري دنبال رفيقت الكس كه رفته ابزار بياره از كشتيه نيمه غرق شدتون براي تعمير همين كشتيه كه زن سياه پوسته reyes داره تعميرش ميكنه
رفتي دنبال الكس؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
اخه اين قسمتي كه ميگي تو زير زمينه و جريان برق توي اب مربوط به داستان نميشه اصلا ي مقبرس بايد كشفش كني كه ميگي كردي
شما الان بايد بري دنبال رفيقت الكس كه رفته ابزار بياره از كشتيه نيمه غرق شدتون براي تعمير همين كشتيه كه زن سياه پوسته reyes داره تعميرش ميكنه
رفتي دنبال الكس؟
میرم پیشش و حی داره با موتور کشتی ور میره همین
نه حرکتی نه چیزی

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
الكس پسر عينكيه بايد به سمت جنوب شرق نقشه بري
رفتي؟
اره رفتم حی کتاب دستشه داره ورق میزنه نه حرکتی نه چیزی
وقتی L2 رو میزنم (همون که نشون میده کجا باید برم) علامت رو کشتی که اون دختره سیاه هست نشن میده
میرم اونجا بازم خبری نیست

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اره رفتم حی کتاب دستشه داره ورق میزنه نه حرکتی نه چیزی
وقتی L2 رو میزنم (همون که نشون میده کجا باید برم) علامت رو کشتی که اون دختره سیاه هست نشن میده
میرم اونجا بازم خبری نیست
نميدونم والا اگه اينجوريه لابد باگه:d
مثلا بايد دمو لود و پخش بشه كه نميشه!
اگه بتوني بهم صحبت هاي قبلشون رو بگي شايد باز بتونم كمكت كنم
اينجايي كه تو هستي هنوز اون پس عينكيه توي كمپتون هست؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
نميدونم والا اگه اينجوريه لابد باگه:d
مثلا بايد دمو لود و پخش بشه كه نميشه!
اگه بتوني بهم صحبت هاي قبلشون رو بگي شايد باز بتونم كمكت كنم
اينجايي كه تو هستي هنوز اون پس عينكيه توي كمپتون هست؟
:d
اره اون مو قشنگه کنار دختره لم داده داره کتابشو ورق میزنه
بعد چند متر اونور اون نره غول با تی شرت قرمز داره مثلا" نگهبانی میده
راهی نیست این قسمت رو دوباره از اول بیام؟یا نمیشه؟
امروز باز چند ساعت اینطرف اونطرف رفتم باز هیچی
یعنی باید از اول دوباره شروع کنم:|

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
من هنوز بازی رو تموم نکردم ، 3 تا سوال دارم:
1- بازی فقط 1 پایان داره؟
2- بعد از تموم کردن بازی میتونیم به جمع آوری آیتم ها و 100% کردن بازی بپردازیم یا دوباره باید New Game بریم؟
3- نمیشه AutoSave رو خاموش کرد و خودمون دستی Save کنیم یا مثلا از چک پوینت بازی نکنیم ، از اول چپتر قبلی بازی کنیم یا .... چون بازی باگ داره بعضی وقت ها ، من مجبور شدم یک بار از اول بازی کنم! :|

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,661
نام
Kasra
سلام
من هنوز بازی رو تموم نکردم ، 3 تا سوال دارم:
1- بازی فقط 1 پایان داره؟
2- بعد از تموم کردن بازی میتونیم به جمع آوری آیتم ها و 100% کردن بازی بپردازیم یا دوباره باید New Game بریم؟
3- نمیشه AutoSave رو خاموش کرد و خودمون دستی Save کنیم یا مثلا از چک پوینت بازی نکنیم ، از اول چپتر قبلی بازی کنیم یا .... چون بازی باگ داره بعضی وقت ها ، من مجبور شدم یک بار از اول بازی کنم! :|

بازی 1 پایان کلا داره و بعد از تموم کردن بازی میتونی بازی رو 100% کنی. یعنی در حقیقت در منوی بازی continue رو میزنی و بعدش وارد بازی میشی و هرجا خواستی میتونی fast travel کنی و آیتم های پیدا نشده رو پیدا کنی.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
بعد از 2 ساعت بازی کردن بلوری رو در آوردم و گفتم : Get outta here :D
چی ساختن اینا ؟ خودشون هم فکر نکنم فهمیده باشن .
اولین چیزی که تو ذوق میزنه انیمیشن های ضعیفه و همینطور Character Modeling داغون . 7-8 تا کلا پالیگان فکر نکنم بیشتر داشته باشه Lara :D ( یه بازیه ژاپنیه داغون کرکتر های سیاه لشکرش طراحیه بهتری دارن نسبت به این چیزی که این کریستال داینمیکه پکیده ساخته )
اینا به کنار میرسیم به گیم پلیه خشک و بدون Focus ... تکلیف ما رو روشن نیست تو بازی . بازی Rpg ـه که باید سگ و گربه بکشیم یا بازی اکشنه یا Adventure یا معمائی ؟ چیه بالاخره با این منوی شلوغ پلوغ و در هم که اصلا معلوم نیست چی به چیه ...
من فن دو آتیشه آنچارتد نیستم همه هم میدونن یعنی جایی نشده بیام از آنچارتد تعریف کنم ولی خدا وکیلی 100 رحمت به آنچارتد . حد اقل تکلیف بازی معلومه میدونی چی به چیه . یه اکشن ادونچر فوق العاده ولی این توم ریدر تو هر زمینه ایی که پا گذاشته معمولیـه ( از نظر من ضعیفه حتی ) .
150 تومن ریختم تو چاه خلا. فردا میفروشمش نمیخوام جلو چشمم باشه :D

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بعد از 2 ساعت بازی کردن بلوری رو در آوردم و گفتم : Get outta here :D
چی ساختن اینا ؟ خودشون هم فکر نکنم فهمیده باشن .
اولین چیزی که تو ذوق میزنه انیمیشن های ضعیفه و همینطور Character Modeling داغون . 7-8 تا کلا پالیگان فکر نکنم بیشتر داشته باشه Lara :D ( یه بازیه ژاپنیه داغون کرکتر های سیاه لشکرش طراحیه بهتری دارن نسبت به این چیزی که این کریستال داینمیکه پکیده ساخته )
اینا به کنار میرسیم به گیم پلیه خشک و بدون Focus ... تکلیف ما رو روشن نیست تو بازی . بازی Rpg ـه که باید سگ و گربه بکشیم یا بازی اکشنه یا Adventure یا معمائی ؟ چیه بالاخره با این منوی شلوغ پلوغ و در هم که اصلا معلوم نیست چی به چیه ...
من فن دو آتیشه آنچارتد نیستم همه هم میدونن یعنی جایی نشده بیام از آنچارتد تعریف کنم ولی خدا وکیلی 100 رحمت به آنچارتد . حد اقل تکلیف بازی معلومه میدونی چی به چیه . یه اکشن ادونچر فوق العاده ولی این توم ریدر تو هر زمینه ایی که پا گذاشته معمولیـه ( از نظر من ضعیفه حتی ) .
150 تومن ریختم تو چاه خلا. فردا میفروشمش نمیخوام جلو چشمم باشه :D
اینطورا هم که میگی نیست بازیش اصلا در سبکی نیست که با انچارتد مقایسش میکنی دوتا بازی جدان شاید رقابت دارن باهم اما دوتا بازی جدان و حتما قرار نیست که شبیه انچارتد بشه
قبول دارم مشکل داره هیچ بازی نیومده تاحالا که هیچ مشکلی نداشته باشه اما اینطور نیست که شما میگید
ولی درکل نظر شخصیه شماست و من بهش احترام میزارم;)

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
محمد خب تو ك سليقت به بازي هاي غربي نميخوره بيخيال شو كلا! :d
چه اصراريه!
بازي به نظر من خيلي خوب بود!
هيچكدوم از ايراداتم قبول ندارم:d
اونجا كه گفتي صد رحمت به انچارتد نزديك بود سرمو بكوبم به ديوار:d
با اين حساب فاركراي هم مزخرفه ديگه!؟
فكنم زيادي به rpg تعصب داري واسه همين ناراحت ميشي تو ي بازي اكشن اِلمان هاش هست!؟نه!؟:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
محمد خب تو ك سليقت به بازي هاي غربي نميخوره بيخيال شو كلا! :d
چه اصراريه!
بازي به نظر من خيلي خوب بود!
هيچكدوم از ايراداتم قبول ندارم:d
اونجا كه گفتي صد رحمت به انچارتد نزديك بود سرمو بكوبم به ديوار:d
با اين حساب فاركراي هم مزخرفه ديگه!؟
فكنم زيادي به rpg تعصب داري واسه همين ناراحت ميشي تو ي بازي اكشن اِلمان هاش هست!؟نه!؟:d

البته فارکرای 3 از همه نظر نسبت به تومب ریدر بهتر عمل کرده :D یعنی هر المانش نزدیک به 50% قوی تره :D
مثلاً از نظر Open World بودن بخواهیم بررسی کنیم تومب ریدر اصلاً OW نیست :D یه سری چپتر خطیه که با Fast Travel به هم وصل شده هر کدوم از نقطه ی A شروع میشه به نقطه ی B ختم میشه هیچ کدوم هم به هم ربط نداره :D مثل این می مونه که چپتر های مثلاً آنچارتد رو همه ـش رو بریزی روی یه مپ , اول و آخر و وسط هر چپتر یه نقطه برای Fast Travel و رفتن به چپتر بعدی بذاری :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
این تاپیک های بازی های Ps3 خوبیش اینه که همه خودی هستن راحت میشه آدم حرفش رو بزنه :D
حرف من اینه که بازی های این شکلی , از فارکرای 3 بگیر تا همین توم ریدر همشون سطحی هستن . به قول معروف اون مزه قدیم رو ندارن :D . الان خود اونایی که از این بازی ها خوششون اومده از خودشون سوال کنن . 6 ماه دیگه یکی ازشون بپرسه بهترین بازی هایی که تا الان بازی کردی چیا بوده کسی میگه فارکرای 3 یا توم ریدر ؟ بعید میدونم .خیلی زود فراموش میشن ...
مشکلم همینه با این دسته بازی ها . عمق کافی رو ندارن و میان با یک سری اضافات بی هدف و بیخود تایم بازی رو اضافه میکنن . یکی مثل بتمن با جمع کردن علامت سوال :D یکی با کشتن خرگوش و این چیزا ولی هدفی نیست پشتشون . چرا اگه تو همین توم ریدر 4 تا NPC بودن تو مپ که باید قوی تر میشدی تا بتونی شکستشون بدی و یه آیتم خفن Drop کنن اون وقت المان های RPG توش معنی پیدا میکرد .
نمونه عالیه یه بازی هدف دار تو همین سبکی که فارکرای میخواسته توش پا بزاره این Borderlands ـه ( که من یکش رو بازی کردم . میدونم دو هم همون مسیر رو رفته ) .
یعنی یه بازی اول شخص با المان های RPG ـه واقعی . یه دنیای تقریبا Open World که توش جمع کردن XP و آیتم معنی میده . خواستی از یه مسیر رد بشی طرف میاد یه ذربه میزنه لش و پشت میکنه اونجاست که میری lvl up و بازی مزه میده :D
در کل من به نظر دوستان احترام میزارم ولی بچه ها سعی کنید یه کم تنوع بدید به خودتون کلی بازیه خوب دیگه تو بازار هست که مثل اینا سر و صدا نمیکنن ولی تو خیلی زمینه ها بهتر هستن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر