Tomb Raider | PS3

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوستان اینم یه عکس واضحتر: (این عکس دقیقا در رو نشون میده)

http://uploadtak.com/images/o3232_1234.jpg

یکی از دوستان گفتن که بشکه رو پرتاب کن,پرتاب کردم ولی باز تاثیری نداشت,با شاتگان هم زدم تاثیری نداشت,با نارنجک RIFLE هم زدم تاثری نداشت!:d
والا چی بگم توی این عکس این در از این طرفی که شما هستید قابل باز شدن نیست چون اگه دقت کنید اون قسمتهای قابل تخریب اونور در هستن.تا اونجایی که من یادمه توی بازی به همچین دری برخورد نکردم شاید بازی واسه شما قاط زده:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستان کسی راجع به Tomb Raider The Final Hours edition چیزی میدونه؟! چه چیزی اضافه تر نسبت به نسخه معمولی داره؟
اينارو اضافه تر داره
This Final Hours edition includes an exclusive art book, and in-game lara croft skin, a digital copy of the documentary The final hours of tomb raider, an access code to unlock DLC, and the Shanty Town multiplayer map.

آخرین ویرایش:

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
والا چی بگم توی این عکس این در از این طرفی که شما هستید قابل باز شدن نیست چون اگه دقت کنید اون قسمتهای قابل تخریب اونور در هستن.تا اونجایی که من یادمه توی بازی به همچین دری برخورد نکردم شاید بازی واسه شما قاط زده:d
اگر تونستید لطفا به این صفحه برید:
Chasm Stronghold - Tomb Raider Wiki Guide - IGN

آخر صفحه دوتا عکسی که کنار هم هستن رو اگر دقت کنید,دقیقا بعد از این که اون جا رو رد میکنم به این در میرسم!

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اگر تونستید لطفا به این صفحه برید:
Chasm Stronghold - Tomb Raider Wiki Guide - IGN

آخر صفحه دوتا عکسی که کنار هم هستن رو اگر دقت کنید,دقیقا بعد از این که اون جا رو رد میکنم به این در میرسم!
شما از کمان و طناب(اسمش دقیقا یادم نیست:d)واسه باز کردن در استفاده کردید؟ همونی ابزاری رو میگم که میشه باهاش بین دو نقطه پرتگاه با طناب پل درست کرد.تا اونجایی که من یادمه اینجا رو با همین کمان و بدون هیچ معطلی رد کردم.

آخرین ویرایش:

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
شما از کمان و طناب(اسمش دقیقا یادم نیست:d)واسه باز کردن در استفاده کردید؟ همونی ابزاری رو میگم که میشه باهاش بین دو نقطه پرتگاه با طناب پل درست کرد.تا اونجایی که من یادمه اینجا رو با همین کمان و بدون هیچ معطلی رد کردم.
هرچیزی که امکان داشته رو امتحان کردم!:d 0امیدوارم مشکل از بازیم نباشه!!

SHAHAB DRAGON

کاربر سایت
Mar 27, 2008
125
نام
شهاب
سلام
من بعد از 62% بازی تو مرحله کشتی ( بعد از کشتن یه گندهه ! ) گیر کردم :( سمت چپ بالای دکل یه جعبه ست که میگه بکشش اما وقتی همین کارو میکنم طنابش بعد از پاره شدن هیچ اتفاقی نمی افته . ممکنه ایراد از بازی باشه ؟
اگه ایراد از بازیمه ممنون میشم اگه سیو یه کم جلوتر بازی رو برام بزارید.دم همتون گرم:">

Last edited by a moderator:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
سلام
من بعد از 62% بازی تو مرحله کشتی ( بعد از کشتن یه گندهه ! ) گیر کردم
yahoo_2.gif
سمت چپ بالای دکل یه جعبه ست که میگه بکشش اما وقتی همین کارو میکنم طنابش بعد از پاره شدن هیچ اتفاقی نمی افته . ممکنه ایراد از بازی باشه ؟
اگه ایراد از بازیمه ممنون میشم اگه سیو یه کم جلوتر بازی رو برام بزارید.دم همتون گرم
yahoo_9.gif
عکس لطفاً

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
سلام. من بعد از 62% بازی تو مرحله کشتی ( بعد از کشتن یه گندهه ! ) گیر کردم :( سمت چپ بالای دکل یه جعبه ست که میگه بکشش اما وقتی همین کارو میکنم طنابش بعد از پاره شدن هیچ اتفاقی نمی افته . ممکنه ایراد از بازی باشه ؟
اگه ایراد از بازیمه ممنون میشم اگه سیو یه کم جلوتر بازی رو برام بزارید.دم همتون گرم:">
شما باید اون جعبه بزرگی که آویزون هستش رو با اون قرقره ای که از همون گندهه به دست آوردید بکشید تا جعبه بیوفته روی یه قسمت از کف کشتی و اونجا رو واسه رد شدن شما تخریب کنه.به همین راحتی:)

SHAHAB DRAGON

کاربر سایت
Mar 27, 2008
125
نام
شهاب
شما باید اون جعبه بزرگی که آویزون هستش رو با اون قرقره ای که از همون گندهه به دست آوردید بکشید تا جعبه بیوفته روی یه قسمت از کف کشتی و اونجا رو واسه رد شدن شما تخریب کنه.به همین راحتی:)

داداش گلم دقیقا شونصد بار همین کارو کرده بودم اما جعبه همون بالا مونده فکر کنم بازی مشکل داره (باگ ) الان زاییدم !! الان چی پیشنهاد میکنین ؟ میشه یکی لطف کنه و یه سیو از یه کم جلوتر شو واسم بزاره ؟ ممنون میشم :">

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
یه سه ساعتی از بازی رو بازی کردم
انصافا بازی خوش ساخته خیلی هم خوش ساخته به شدت دارم لذت میبرم فقط نمیدونم چرا تروفی نداده تا اینجا هیچی :d

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
یه سه ساعتی از بازی رو بازی کردم
انصافا بازی خوش ساخته خیلی هم خوش ساخته به شدت دارم لذت میبرم فقط نمیدونم چرا تروفی نداده تا اینجا هیچی :d
کلا تروفی سخت میده من تقریبا اخراش بود که مشکل برام پیش اومد تازه برام 17 درصد تروفی باز کرد:d

من فکر کنم کلا این بازی مشکل باگ شدید داره!من آخر سر بیخیال بازیش شدم چون هرکاری کردم نتوسنتم در اون دژ رو باز کنم!دیشب نسخه ی pc این بازی رو گرفتم همراه با دی ال سی و آپدیت میخوام توی pc تمومش کنم.واقعا سوختم وقتی نتونستم توی ps3 تمومش کنم!

البته فقط من نیستم که مشکل باگ داره و نتونسه بقیه ی بازی رو بره,دو سه نفر دیگه هم میشناسم که توی مراحلدیگه این مشکل رو پیدا کردن!

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
کلا تروفی سخت میده من تقریبا اخراش بود که مشکل برام پیش اومد تازه برام 17 درصد تروفی باز کرد:d

من فکر کنم کلا این بازی مشکل باگ شدید داره!من آخر سر بیخیال بازیش شدم چون هرکاری کردم نتوسنتم در اون دژ رو باز کنم!دیشب نسخه ی pc این بازی رو گرفتم همراه با دی ال سی و آپدیت میخوام توی pc تمومش کنم.واقعا سوختم وقتی نتونستم توی ps3 تمومش کنم!

البته فقط من نیستم که مشکل باگ داره و نتونسه بقیه ی بازی رو بره,دو سه نفر دیگه هم میشناسم که توی مراحلدیگه این مشکل رو پیدا کردن!
بازی یه مقدار بعضی جاهاش گنگ هست که کجا باید بری مثلا خودم اشتباهی رفته بودم توی یه Tomb و فکر کردم مسیر اصلی از اون طرفه نگو اون فقط یه ین بست بود که توش یه Tomb بود (یه تروفی اینجا گرفتم :))) ولی به جرات میگم عمرا نباید باگ داشته باشه. حتما باید یه کاری بکنی وگرنه امکان نداره که باز نشه:d
بازی بهترین بازی مولتی هست که من بازی کردم:d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان باز هم گیر کردم :D
بعد از اینکه لارا موفق میشه ارتباط برقرار کنه و هواپیما میاد و سقوط میکنه و لارا به راهش ادامه میده و یکی از اعضای گروه و میبینه و باز به راهش ادامه میده کمی جلوتر وارد یک جای مخروبه میشیم که باد شدیدی میاد من هرکاری کردم نفهمیدم چجوری این قسمت و رد کنم !!!!! تا میام محلی که باعث اومدن باد میشه رو بگیرم باز میشه تا میام اون یکی تیکه چوب و ببرم بالا میخوره به دیوار تا جلوی باد و نگیرم پایین بیا نیست :| امیدوارم منظور و رسونده باشم کجام :D

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
دوستان باز هم گیر کردم :D
بعد از اینکه لارا موفق میشه ارتباط برقرار کنه و هواپیما میاد و سقوط میکنه و لارا به راهش ادامه میده و یکی از اعضای گروه و میبینه و باز به راهش ادامه میده کمی جلوتر وارد یک جای مخروبه میشیم که باد شدیدی میاد من هرکاری کردم نفهمیدم چجوری این قسمت و رد کنم !!!!! تا میام محلی که باعث اومدن باد میشه رو بگیرم باز میشه تا میام اون یکی تیکه چوب و ببرم بالا میخوره به دیوار تا جلوی باد و نگیرم پایین بیا نیست :| امیدوارم منظور و رسونده باشم کجام :D

اگه دقت کنی 2 تا پنجره و هست که جلوی هر کدوم یه اهرم برای باز و بسته کردنش هست اول یکیشو باز کن اون یکی رو ببند بعد برگرد به سمت پشتت یه توپ مانند از سقف اویزون هست اون رو با کمانت بکش و بزن یکی از پایه ها رو خراب کن دوباره همین کارو با اون یکی پنجره ها بکن یعنی اونی که باز بود رو ببند و اونی که بسته بود رو باز کن دوباره اون توپ و بکش و بزن به اون یکی پایه . وقتی هر 2 تا پایه شکست بعدش هر 2 تا پنجره رو باز کن و دوباره توپ و بکش تا بخوره به اون زنگ وسط و بیفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر