The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها وقتی تو محیط های تارک میریم چجوری باید محیط رو روشن کنیم؟
خودش یه دستوراتی در مورد cat potion و با مشعل داده ولی من متوجه نمیشم.
یا علی مدد

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
با سلام دیدم که ویچر از سایتها امتیاز خوبی گرفته من از ابلیویون خوشم اومد.حال اگر من این بازی را بگیرم به اندازه ابلیویون ازش لذت میبرم؟یعنی بازی مثل ابلیویون خوبه دیگه؟کدوم بهتره Hellgate یا Witcher ؟(نگید نمیخوای که بازی PS3 بگیری"باشه؟OK؟)

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام من یه مشکل دارم بازی روی سیستم من اجرا میشه ولی توی لودینگ میمونه رم من 2 و کارت گرافیکم8500 هست ویندوزمم ویستاس
فکر می کنم بعد از کرک بزگترین مشکل witcher لودینگ بدشه.
چقدر صبر می کنی؟ شاید load یه کم طولانی باشه!
-ورژن کرکت چیه؟(1.0 یا 1.1)
-درایور کارت گرافیکت آپدیته؟
- این hot-fix نصب کنی بد نیست.

پ.ن: اگه نشد من که چیزی به نظرم نمیرسه یا باید تا آمدن پچ 1.2 صبر کنی (می گن ربط داره) یا مجبوری با XP بازی کنی.

سلام
بچه ها وقتی تو محیط های تارک میریم چجوری باید محیط رو روشن کنیم؟
خودش یه دستوراتی در مورد cat potion و با مشعل داده ولی من متوجه نمیشم.
یا علی مدد
روش اصلی روشن کردن محیط با استفاده از cat potion است, اما گمان می کنم تو مرحله پناهگاه salamandra مشعل گیر بیاری که البته باید خنجرهاتو بندازی.
در مورد ساختن cat option هم که تو journal نوشته, ترکیباتشم اینه:
یه واحد rebis و دو واحد quebrith
موفق باشی.

با سلام دیدم که ویچر از سایتها امتیاز خوبی گرفته من از ابلیویون خوشم اومد.حال اگر من این بازی را بگیرم به اندازه ابلیویون ازش لذت میبرم؟یعنی بازی مثل ابلیویون خوبه دیگه؟کدوم بهتره Hellgate یا Witcher ؟(نگید نمیخوای که بازی PS3 بگیری"باشه؟OK؟)
بنظرم hellgate بیشتر شبیه ابلوینه تا witcher,
البته hellgate به خاطر سازنده هاش بیشتر یه بازی نقش آفرینیه در حالیکه تاکید بر اکشن در witcher بیشتره و بیشتر شبیه بازی هایی مثل fable.
پ.ن 1:witcher بیشتر به diablo شباهت داره تا hellgate.:confused::cheesygri
پ.ن 2: چرا یه دست dark messiah نمی زنی؟

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
و یه مشکل دیگه اینکه هر بار که بازی جای جدیدی لود میکنه شخصیت بازی بی حرکت میمونه و بازی رو باید دوباره از اول لود بکنم تا این مشکل رفع بشه اگر کسی راه حلی داره ما رو هم بی خبر نگذارد:confused::biggrin1:

کسی جواب این مشکل نمی دونست:( بگذریم بازم میشه یه جوری کنار اومد
توی یکی از مراحل خارج از vizima میگه باید با یه نگهبان به اسم mikul حرف بزنیم ولی روی پل یه آتشی هست که نمیشه ازش رد شد اگر کسی این مرحله رو رد کرده بگه باید چی کار کنیم

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن

روش اصلی روشن کردن محیط با استفاده از cat potion است, اما گمان می کنم تو مرحله پناهگاه salamandra مشعل گیر بیاری که البته باید خنجرهاتو بندازی.
در مورد ساختن cat option هم که تو journal نوشته, ترکیباتشم اینه:
یه واحد rebis و دو واحد quebrith
موفق باشی.

سلام
چجوری باید خنجر هامو بندازم و مشعلی که رو دیواره رو بردارم؟
یا علی مدد​

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
کسی جواب این مشکل نمی دونست:( بگذریم بازم میشه یه جوری کنار اومد
توی یکی از مراحل خارج از vizima میگه باید با یه نگهبان به اسم mikul حرف بزنیم ولی روی پل یه آتشی هست که نمیشه ازش رد شد اگر کسی این مرحله رو رد کرده بگه باید چی کار کنیم
سوال اولت با این اطلاعاتی که دادی جواب قطعی نداره, الان بعضیا مشکلات عجیب غریبی تو load دارن که راهی پیدا نشده. حتی ممکنه جواب سوال دومت ربط به این loading داشته باشه.:confused:
اول از همه بگو سیستمت چیه, رم کم نداری.
اینا رو چک کن:
-کرکت 1.1 باشه.
- درایور گرافیکت آپدیت.
- اگه از ویستا استفاده می کنی hot-fix نصب کن.
اینا رو انجام بده:
-بعد از اجرا و قبل از ctrl+alt+del بزن در task manager در processes روی witcher.exe کلیک راست کن از set-priority گزینه high انتخاب کن.

فعلا چیز دیگه ای نمی تونم بهت بگم, شاید بعدا با پچ 1.2 مشکلت رفع بشه.

جواب سوال دومتو نمی دونم, احتمالن اول از آزمایشگاه شروع می کنی, از سیو قبلی بیار و از یه جای دیگه شروع کن و آخر از همه به آزمایشگاه برس.
موفق باشی.
سلام
یا علی مدد
:confused:

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد

Hellgate چندان جالب نیست . از نظر شخصی خودم فاجعه است

Witcher : من الان chapter 3 هستم تا حالاش که جالب بوده اکثر quest هایی که میشده رو انجام دادم . فقط مشکلش طولانی بودن loading بین محیطاست . مثلا میری داخل یه inn سی ثانیه باید صبر کنی میای بیرون 50 ثانیه . رم 1 گیگ
در کل بازی جالبی هست البته باید تمومش کرد بعد نظر داد

سلام
یا علی مدد

!!!!!

inventory رو نگاه کن ، پایین سمت راست یه icon بزرگ هست که هر چی رو روش drag & drop کنی میندازه زمین !

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
سلام دوستان من وقتی potion رو میخورم یا نوشیدنی یا ... یه مدت طولانی طول میکشه که به حالت اولش برگرده. راهی داره که زود عادی شه.

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام دوستان من وقتی potion رو میخورم یا نوشیدنی یا ... یه مدت طولانی طول میکشه که به حالت اولش برگرده. راهی داره که زود عادی شه.
در بازی بیش از سی potion وجود داره که زمان تاثیر متفاوتی دارند, مثلا Bindweed یا Fisstech تاثیر طولانی مدتی دارند ولی potion هائی مانند Blizzard تاثیر کوتاهی دارند.
و احتمالن مشکل شما در مورد toxicity اون potion هاست, که به نظر من اجتناب ناپذیره. البته با یه potion به نام White Honey میتونی toxicity رااز بین ببری(که البته تاثیر potion هم از بین میره)

پ.ن-1: مگر اینکه همه potion ها مدت تاثیر زیادی داشته باشند که احتمالن اشکالی در بازی وجود دارد.

از نظر شخصی خودم فاجعه است
دیالوگاش که خوب بود.
راست می گی فکر می کردم خیلی بهتر از اینها از آب در بیاد. خصوصا که کسائی مثل Bill Roper (از عوامل اصلی شاهکارهائی مثل diablo ,warcraft ,starcraft و غیره)دست اندرکار بازی بودند.

پ.ن: (درونیات) کجائی بیل که کار یه بچه لهستانی رو به تو ترجیح دادن.:cheesygri

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
یکی به داد من برسه!!
منم همون مشکلی رو که دوستمون هنگام لود کردن توی ویستا داشت .دارم .هر کاری کردم حل نشد .بازی رو رو ی xp اجرا کردم.اون مشکل بر طرف شد.ولی همون اوایل بازی بعد از اینکه دارو رو به زنه میدم وحالش خوب میشه وقتی مرحله بعد رو لود میکنه صحفه سیاه میشه وفقط صدای اهنگ بازی میاد چی کار کنم؟ بد جوری تو کف این بازیم!!

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
یکی به داد من برسه!!
منم همون مشکلی رو که دوستمون هنگام لود کردن توی ویستا داشت .دارم .هر کاری کردم حل نشد .بازی رو رو ی xp اجرا کردم.اون مشکل بر طرف شد.ولی همون اوایل بازی بعد از اینکه دارو رو به زنه میدم وحالش خوب میشه وقتی مرحله بعد رو لود میکنه صحفه سیاه میشه وفقط صدای اهنگ بازی میاد چی کار کنم؟ بد جوری تو کف این بازیم!!
با سلام به شما
این از اون مشکلات که هنوز راه حل نداره یا حداقل من که ندیدم امیدوارم در پچ بعدی درست بشه.اما به هر حال بگو:
-مشخصات سیستمت چیه؟
-کرکت 1.1 یا 1.0؟
-درایور گرافیکت آپدیته؟
- از دیمون استفاده می کنی ؟
-زمان لودها معمولا چقدره؟

پ.ن :این یه نسخه نیست اما یکی از بچه ها وقتی forceware به 163.75 تغییر دادند, مشکلش حل شد.
موفق باشی.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
مشخصات سیستم: 2 گیگ رم.گرافیک 8800gts
کرک 1.1 رو استفاده میکنم.
درایور 169.09 رو استفاده میکنم .ممکنه از همین باشه (بتا هستش)حالا باید با این اینترنت نفتی 163.75 رو دانلود کنم.
زمان لود ها حدودا 20 ثانیه هستش

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
منم این بازیو تمومش کردم.....خیلی تو کف داستانش موندم....ببینم Grand Master همون Alvin بود؟؟؟چون همون Amulet که تو Chapter IV به Alvin تو دستش بود وقتی که مرد.بعد وقتی خودشو Teleport می کنه Triss بعدا میگه تو زمان مختلفی هم رفته باشه.....ولی خوب خیلی چیزا معلوم نشد......
یکی به داد من برسه!!
.Folder Data را چک کن ببین فیلمهای Bink با حجم اصلی هستند؟1KB نباشند..من یه نسخه Source دانلود کردم دقیقا 7.90 گیگ جا گرفت.با 2 تا Intro و Outro به اضافه بقیه دموهای Bink دیگه....:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر