The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ا من تو کافه شهر ویزما چند تا مشکل دارم هر کسی که میتونه یه کمکی به من کنه .
1:مرد کافه چی دو چیز از من می خواد که یکی پول و دیگری فکر کنم عکس یه جعبه هست که توش تبر آیا این دو تا رو باید بهش بدم؟(عکسش رو هم پایین گذاشتم.
http://www.zshare.net/image/501273078a26a8/
http://www.zshare.net/image/50127795e9840e/
2:به زن نظافتچی چی باید بدم ؟(اینم عکسش)
http://www.zshare.net/image/501284922efdaf/
3:با مهم اون کسایی که دارن با هم مبارزه میکنن باید مبارزه کنم؟
4:باید با اون کسی که داره الکل میخوره تا میتونم الکل بخورم یا این کار رو نکنم؟
یا علی مدد

سلام
بابا یه نفر نیست به ما کمک کنه ؟:(
یا علی مدد

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
sسلام
امید جان چجوری باید fبرم quest های دیگه رو بازی کنم؟
یا علی مدد
تو قسمت jornal (همون دکمه j ) بعد قسمت quest
مثل بازی oblivion معموریت های اصلی و فرع داره. (show primary quest only , show secendry quest) یکی انتخاب کن بعد اون ÷ایین رو track quest on map کلیک کن تا تو map نشون بده.
من الان دارم یه quest میرم به اسم reverend,s house. باید یه حلقه ÷یدا کنم. گیر کردم. :(
در ضمن یه جای هست که فکر کنم اگه یه مجوداتی رو بکشی بت ÷ول میدن. فکر کنم هر مجودی 50 سکه.
اگه کسی اطلاعاتی دار بگه.:)

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
من می خواستم بازی رو بگیرم ولی دیدم پشتش نوشته بالای 7600 می خواد ...پس یعنی با 7300 من اجرا نمی شه !می خواستم ببینم درسته این حرفا؟

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
من می خواستم بازی رو بگیرم ولی دیدم پشتش نوشته بالای 7600 می خواد ...پس یعنی با 7300 من اجرا نمی شه !می خواستم ببینم درسته این حرفا؟

----------------------------
من با 6600 بازی میکنم آخ هم نمیگه! سریع بخرش چون از بهترین RPG های سال هستش!
کار با منوها و همچنین روش مبارزه بازی سخته ولی بازم بازی خیلی خوبی هستش...
سعی کنید تو بازی پولتونو الکی به این و اون ندین , چون ماشالا تا دلتون بخواد گداهای بدبخت و بدردنخور تو بازی زیاد هست!
یه عالمه غذا و وسیله بدردنخور پیدا کردم که نمیدونم چیکارشون کنم! با توجه به حالت اغما و استراحت شخصیت بازی که جونشو کاملاً پر میکنه کسی میدونه غذاها و این همه الکل بی مصرف به چه دردی میخوره؟

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
راستی فرق کنترل با موس و کنترل با موس به همراه کیبرد چیه ( همون اول می تونی یکیرو انتخاب کنی )
کسی می دونه فرقشون چیه و کدوماش راحت تره ؟ما که سر در نیاوردیم

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
بابا چرا کسی این بازیو نمی کنه ....بدک نیست ...... من یه جاش گیر کردم اونجا که میگه باد از قلعه دفاع کنیم باید چی کار کنیم ؟ اسم qu اینه فکر کنم : deffending of kare البته درست ننوشتم ولی تو همین مایه ها بود ... اگه کسی میدونه بگه تورو خدا .... در ضمن من عکس هایی از بازی رو که دیده بودم خیلی مناظر زیبا داشت واقعا همون طوره چون الان که تو این قلعه اولیه هوا ابریه ( بعد یه سوتی هم داره بیرون هوا ابریه تا میری توش از پنجره نور آفتاب با یه درخشندگییه قشنگی میاد تو که اصلا ربطی به ابری بودن هوا نداره)حالا بگذریم اگه کسی می دونه بهم بگه ..............؟

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
من يك جايي توي swarp كه بايد 1 سنگ رو از روي golem ورداشت گير كردم كسي اينجا رو رفته؟[/QUOTE

باید یری در منطقه ای که یکی ار tower هم اونجات هست هم اونجاییکه یک زن الف بدون لباس است مخ یکی از پیر مردها را بزنی بهت یک چیزی مثل میخ می دهه باید اونا به سر golem بزنی
بعد بکشیش تا یکی دیگه از سنگها را که برای باز کردن tower نیاز داری را بدست بیاری .

من در دو مرحله گیر کردم : 1- مرحله the crown witness همان مرحله ای که باید به زندان بان
که سرما خورده هدیه ای بدی تا یکسری اطلاعات ازش بگیری .

2- مرحله آخر tower - بعد از همان مرحله بالایی که توزیع دادم - دقیقا سنگی که باید tower منطقه ای که حیوانات بی آزارند همانجایی که الف عریان است را نمی تونم پیدا کنم .
لطفا راهنمایی کنید

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
اقا این سیستم شمشیر زنیش داره اعصاب من رو خرد میکنه:mad:این دیگه چه جورشه.
یاد آبلیویون بخیر چه حالی می داد شمشیر زنیش

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
اقا بازی یه مشکل گرافیکی داره بعد از اینکه اون معجون رو به triss میدیم و میگه باید بریم پیش vesemir بازی لود میشه ولی تصویر سیاه میشه در ضمن version 1.1 هستش

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
اقا بازی یه مشکل گرافیکی داره بعد از اینکه اون معجون رو به triss میدیم و میگه باید بریم پیش vesemir بازی لود میشه ولی تصویر سیاه میشه در ضمن version 1.1 هستش
و یه مشکل دیگه اینکه هر بار که بازی جای جدیدی لود میکنه شخصیت بازی بی حرکت میمونه و بازی رو باید دوباره از اول لود بکنم تا این مشکل رفع بشه اگر کسی راه حلی داره ما رو هم بی خبر نگذارد:confused::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر