PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
سلام من این بازی رو ریجن 2 داشتم سیو100% الان ریجن ال که گرفتم سیوم رو لود نمیکنه و سلکت کپچر نداره لطفا کمک کنید راهی نداره از سیو های قبلیم استفاده کنم ؟چون تو اساسین هم یکبار ریجن3 داشتم بعد که ریجن 2 گرفتم مشکلی نداشت واسه سیو

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
من هنوز بازی نکردم ولی می خوام پشت صحنه بازی رو ببینم (همون که مدتش 1 ساعت و 24 دقیقست)
اسپویلر خطرناک داره؟ :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من این بازی رو ریجن 2 داشتم سیو100% الان ریجن ال که گرفتم سیوم رو لود نمیکنه و سلکت کپچر نداره لطفا کمک کنید راهی نداره از سیو های قبلیم استفاده کنم ؟چون تو اساسین هم یکبار ریجن3 داشتم بعد که ریجن 2 گرفتم مشکلی نداشت واسه سیو

عجیبه ... نباید اینطوری باشه ..
چون میدونم save ها نهایتا برای پروفایل هست و روی پروفایل دیگه کار نمیکنه نه اینکه ریجنه بازی فرق کنه .
به هر حال ممکنه اینطوری باشه . بد نیست بازی رو یه بار نصب کنی دوباره یا save ها رو بریزی توی فلش بعد پاک کنی دوباره restore کنی ببینی فرقی میکنه یا نه.

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid

ببین دوست عزیز ریجن تاثیر داره رو سیو، من خودم قبلا بازی uncharted rg2 , uncharted2 rg2 , batman arkham rg2, gta iv rg2 بعد همه اینارو رفتم ریجن 1 گرفتم، سیوهای ریجن 2 روی ریجن 1 کار نکرد، جدیدا هم بازی god ascension که ریجن 2 داشتم بعد ریجن 3 گرفتم بازم سیوش کار نکرد، فقط رو مولتی تاثیری نداره

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
ببین دوست عزیز ریجن تاثیر داره رو سیو، من خودم قبلا بازی uncharted rg2 , uncharted2 rg2 , batman arkham rg2, gta iv rg2 بعد همه اینارو رفتم ریجن 1 گرفتم، سیوهای ریجن 2 روی ریجن 1 کار نکرد، جدیدا هم بازی god ascension که ریجن 2 داشتم بعد ریجن 3 گرفتم بازم سیوش کار نکرد، فقط رو مولتی تاثیری نداره

ممنون از راهنمایی دوستان یکبار پاک کردم دوباره نصب کردم باز نشد ولی سیو 100% هست تو هارد منظورم اینه که پاک نشده خودمم تعجب کردم چون گفتم اساسین هم سیو 100% تو ریچن3 بود بعد یه ماه ریجن 2 گرفتم سیو سینگل پلیر و مولتیش بودن
درکل دیگه از اول شروع کردم بازیو:D تا40%رفتم

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی

من از دیروز میخوام last مولتی بزنم میخوام وارد قسمت مولتی بشم میزنه نقشه های free رو دانلود کن .....من اصلا این مشکل رو نداشتم....نقشه رو دوباره دانلود کردم نصب هم کردم ولی دوباره همون نوشته رو مینویسه.....اکانت من ریجن 1 هست بازی هم ریجن 1 هست که دیجیتالی هست.............یعنی مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

اگر کسی با مپ ها مشکل داره و باید حتما primary کنه ولی نمیخواد بهم بگه که یچیزیو پیدا کردم.(حالا شایدم بعضی ها میدونستن)

دوست عزیز من از دیروز مشکل پیدا کرده و وارد قسمت مولتی نمیشه...........چطور باید primary کنم؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
این یارو رو ببینین، اشک همه رو درآورد به یه گوله همه رو می‌کشت، یه خشاب کاملم روش خالی می‌کردی نمی‌مرد! همه جا هم بود...

k8dqrqi0gijnaounsuvn.jpg

این یه چیت بود که تو PS3 زیاد بود اونم چون هک شده بود PS3 حالا اینجا نمیدونم چطور تونستن ازش استفاده کنن
تنها راه کشتن اینا هم شیو کردنه فک کنم با مولوتوو هم بشه زدشون

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
عجیبه ... نباید اینطوری باشه .. چون میدونم save ها نهایتا برای پروفایل هست و روی پروفایل دیگه کار نمیکنه نه اینکه ریجنه بازی فرق کنه . به هر حال ممکنه اینطوری باشه . بد نیست بازی رو یه بار نصب کنی دوباره یا save ها رو بریزی توی فلش بعد پاک کنی دوباره restore کنی ببینی فرقی میکنه یا نه.
نه ارمان ! يه سري بازي ها نسخه هاي ريجن هاشون هم فرق مي كنه و سيو هاشون روي همديگه كار نمي كنه :| من PS3 كه داشتم دوتا نسخه LBP2 خريدم يكي GB بود و يكي ديگه EU :| با اين كه هر دو ريجن 2 بودند اما اصلا" سيوهام كار نكرد:|

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
سلام دوستان سه تا سوال داشتم : 1- با چه دکمه ای و چجوری باید حریفو شیو کرد؟
2- اون عدده که کنار اسم نشون میده چیه و چجوری زیاد میشه؟(فک کنم تعداد هفته ها باشه)
3-زیاد شدن کلن به چه دردی میخوره؟
لطفا اگه نکته کلیدی دیگه ای هم درباره بخش مولتی پلیر این بازی هست بگید من زیاد آشنایی ندارم.
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه ارمان ! يه سري بازي ها نسخه هاي ريجن هاشون هم فرق مي كنه و سيو هاشون روي همديگه كار نمي كنه :| من PS3 كه داشتم دوتا نسخه LBP2 خريدم يكي GB بود و يكي ديگه EU :| با اين كه هر دو ريجن 2 بودند اما اصلا" سيوهام كار نكرد:|
interesting .
پس اینطوری که میگی یه سری محدود به همه نمیشه.
چون من نسخه 4 مترو دارم ( یعنی ریجن 4 ) که از دوستم قرض گرفته بودم . بعد خودم انلاین خریدم از uk که نسخه ریجن 2 بود و مشکلی نبود ... حالا ممکنه این قضیه شامل یه سری بازیا بشه .

سلام دوستان سه تا سوال داشتم : 1- با چه دکمه ای و چجوری باید حریفو شیو کرد؟
2- اون عدده که کنار اسم نشون میده چیه و چجوری زیاد میشه؟(فک کنم تعداد هفته ها باشه)
3-زیاد شدن کلن به چه دردی میخوره؟
لطفا اگه نکته کلیدی دیگه ای هم درباره بخش مولتی پلیر این بازی هست بگید من زیاد آشنایی ندارم.
ممنون
اول باید بسازیش بعد از پشت برو خوده کلیدش رو نشون میده الات توی ذهنم نیست . نشسته باید بری . یه مقدار سخته و سرعت عمل میخواد
هنگام بازی supply مهم هست. یعنی وقتی دمشنها رو میکشی همه suuply شامل دارو و غذا drop میکنن که برمیداری بعد یه کی دیگم هست gear که کلا craft کنی و ایتم جمع کنی و ادم بکشی gear اضافه میشه. بعد میتونی از gear آستفاده کنی سلاح اپگرید کنی یا ارمر بخری داخله match. اگر هیچی استفاده نکردی که به supply همش convert میشه.
کلن کلا زیاد میشه ... به نظرم مهم نیست زیاد باشه یا کم اما اگر همه بمیرن کلا بازی رو میبازیه. یکی از trick هایی که یه سری استفاده میکنن مخصوصا برای گرفتن سریعتر trophy آین هست که match ها رو skip کنی اما اگر به objective برخوردی که باعث میشه همه 100% بمیرن دیگه باید بازی کنی . مگرنه هرچه بیشتر بشه به supply بیشتر برای همه نیاز داری مگرنه میمرن یا مریض میشن
کلا نکته های کلیدی که کلا نشسته برو . ندو . توی همه محیطهای بازی تنهایی نرو و با بقیه باشن . اگر امکانش هست از upgrade ها استفاده کن ! بعدش اینکه have fun ! کلا اینکه اصلا توش نباید عجله کرد .همکاری با تیم خیلی مهمه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر