PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
نه منم تمام دانلود ابدیتا رو بستم
فقط خود بازی و لود شدن مپ واینا هست که اینقدر مصرف کرد
اخه بدبختی اینه که نمیشه مثلاساعت ۱ شب رفت بازی کرد که رایگانه... از کار و زندگی میفته ادم صبحش
برم سراغ یک مگابایت نامحدود به نظرتون ؟ میشه با اون درست بازی کرد؟

منم الان خودم 1 مگ نامحدود دارم...قبلا ادم عذاب وجدان میگرفت بازی میکرد:d الان راحتم از نظر حجم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
مپ هارو نمیذاره دان کنم میشه با پیسی دان کرد و انتقال داد؟

این که نمیذاره دانلود کنید ربطی به دانلود کردن با PC نداره. علتش اینه که ریجن اکانتی که باهاش بازی رو اجرا کردید، با ریجن بازیتون نمیخونه. شما یه اکانت بسازید، ریجن اکانت هم مطابق ریجن بازی انتخاب کنید. با این اکانت جدید وارد بازی بشید، DLC رو دانلود کنید. بعد هم PS4 رو برای این اکانت جدید پرایمری کنید تا DLC بین باقی اکانت های کنسول شیر بشه. بعد با اکانت اصلیتون میتونید از DLCـها استفاده کنید.

البته با PC هم میتونید این کارو انجام بدید، اگه مایل بودید.

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
اقا این بازی چه ترافیکی میخوره؟
من یه گیگ دانلود داشتم از دیروز تا الان ۵ ساعت بازی کردم انلاین تمام شد
شما هم همینطورین؟خدا بخیر کنه با این هزینه های اینترنت

بله طبیعیه، ساعتی 200 مگ رو راحت مصرف میکنه توی آنلاین.

ساعتی ۲۰۰ مگ!!!!!؟؟؟!!!
خدا بخیر کنه...میگم طرح نامحدود اگه بخریم میشه بازی کرد درست حسابی؟
من الان ۵۱۲ دارم محدود
نامحدودش رو بخرم به نظرتون چطور میشه؟

شما دانلودی اپدیتی رو روشن نذاشته بودین؟

ساعتی 200 مگ که غیر ممکنه واسه tlou....واسه بتل مد کانکوئست لارج ساعتی 40-50 مگ مصرف میکنه اگه بخواد دیگه خیلی مصرف کنه

من خودم امروز دو ساعت بازی کردم 240 مگ مصرف کرد. چیزی هم واسه دانلود نداشتم. نمیدونم والا، شاید اشتباه حساب کتاب کردم.

برای من هم ساعتی حدود 50-60 مگ مصرف می‌کنه، کم هم بازی نکردم، لول شصت و خورده‌ای هستم.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
با اين كه بازي مستر پيس و شكي درش نيست اما بعضي مواقع اين اجبار كردنش روي مخ ميره :|
تو پيتسبورگ و توي هتل خيلي از دشمن هارو پيچوندم و به سبك مخفي كاري رفتم و به جاي اين كه بازي بهم جايزه بده كه توي S+ تونستم كلي دشمن رو بپيچونم و مهمات الكي حروم نكنم همچين كه مي رسيدم به در اسانسور و مياومدم بازش كنم يهو الي داد ميزد " برگرد !!! " و ميديدم دشمن ه با شات گان و ... دارن ميان :| جالب اين بود دونه دونه مياومدن بدون اين كه صدايي ايجاد كرده باشم :|
يه مورد ديگه هم اين كه توي اون مكاني كه براي اولين بار اسلحه دست الي ميده نبايد ديگه حتما" اخرش بعد كشتن يه گله ادم به روش مخفي كاري يهو 4 تا دشمن از در و ديوار ظاهر بشن تا نشون بده الي ميتونه شليك كنه !
خيلي ساده ميشد اون اخر كار يهو نشون داد كه يه دشمن از زير دست جوئل در رفته و ميخواد بهش حمله كنه و الي مي كشتش
اين عملا" شخص رو مجبور مي كنه به GUNFIRE !!!

اما يه جارو حال كردم بازي رو پيچوندم اون هم بعد افتادن جوئل توي اسانسور و اون بلوتر :d خيلي خواست جو بده ولي در رو زود باز كردم و با اين كه پشت سرم بود از دستش در رفتم بدون شليك كردن يا انداختن يه مولوتف :d

@ پاييني
:|:|:|

آخرین ویرایش:

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
دوستان شرمنده از این سوال اینم بعد اینهمه مدت از اومدن بازی... خوب خیلی نیست از 360 به ps4 مهاجرت کرم.
من این بازی رو با یه بازی دیگه گرفتم اونم رو نظر دوستان تو این تاپیک. چون من خودم باید یه بازی رو کامل کنم یکی دیگه رو شروع کنم اونیکی بازی رو استارت زدم و tlou رو دادم به یکی از فامیلها. .. طرف بعد دوروز اومده میگه بابا این چیه گرفتی اعصاب خورد کنه... سخته... ترسناکه... اصلا نمیشه رفت!!!!
و سوال فنی اینکه که این بنده خدا چی میگه؟! تامب رایدر و بتل فیلد و ... تموم کرده!!!
واقعا انقدر ترسناکه؟!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

PEY.MAN

کاربر سایت
May 29, 2014
43
دوستان شرمنده از این سوال اینم بعد اینهمه مدت از اومدن بازی... خوب خیلی نیست از 360 به ps4 مهاجرت کرم.
من این بازی رو با یه بازی دیگه گرفتم اونم رو نظر دوستان تو این تاپیک. چون من خودم باید یه بازی رو کامل کنم یکی دیگه رو شروع کنم اونیکی بازی رو استارت زدم و tlou رو دادم به یکی از فامیلها. .. طرف بعد دوروز اومده میگه بابا این چیه گرفتی اعصاب خورد کنه... سخته... ترسناکه... اصلا نمیشه رفت!!!!
و سوال فنی اینکه که این بنده خدا چی میگه؟! تامب رایدر و بتل فیلد و ... تموم کرده!!!
واقعا انقدر ترسناکه؟!

نه نگران نباش نیست

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
نه نگران نباش نیست

حیف... خوشحال شده بودم جنبه وحشت هم داشته باشه... آخه آخرین بازی که واقعا شوک میداد doom 3 بود رو pc که بازی کرده بودم بعد اون هم pt که فقط رو مخ بود و شک خاصی بهت نمیداد...
در هر صورت ممنون از راهنماییتون دوست عزیز ایشالله بیارتش ببینیم چیه که 100 آدما ازش تعریف میکنن.

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
حیف... خوشحال شده بودم جنبه وحشت هم داشته باشه... آخه آخرین بازی که واقعا شوک میداد doom 3 بود رو pc که بازی کرده بودم بعد اون هم pt که فقط رو مخ بود و شک خاصی بهت نمیداد...
در هر صورت ممنون از راهنماییتون دوست عزیز ایشالله بیارتش ببینیم چیه که 100 آدما ازش تعریف میکنن.

:xدادا این فقط یه بازی نیست ...باید با تمام وجودت بازیش کنی ...:x

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
با داستان که بری جلو مطمئن باش تو داستان بازی انقدر غرق میشی که ترس و وحشت و... رو میزاری کنار یعنی وقتی با شخصیت جول میری جلو، جول مجبورت میکنه شجاع و نترس بری تو دل این موجودات، برخلافش با الی همش در ترس و استرسی! جالبه داستان اصلا خسته کننده نیست و مراحلش تا آخر بازی تکراری نمیشن
انصافا اکشن خیلی خوبی داره بخصوص جنگ با هانترها خصوصا اون مرتیکه عوضی که نمیخوام اسمشو ببرم :d

کلا از همون اول چندتا سورپرایز داره و پایانش هم جوریه که محاله اونایی که بازی کردن الان برای نسخه بعدی لحظه شماری نکنن

راستی نسخه بعدی کی میاد؟

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
بازی آنلاینش حال میده؟ (الان رو ps4 بهترین آنلاین رو چه بازی داره؟)
اولش چقدر آپدیت داره بازی؟ (که بشه آنلاین زد)
انلاینش فوق العادست.بعد بتل بهترین آنلاینه
افلاینشم که غیر قابل توصیف
کلا نخری عمرت به فناس
الان هر روز تو پارتی ها با بچه ها tlou میزنیم.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
انلاینش فوق العادست.بعد بتل بهترین آنلاینه
افلاینشم که غیر قابل توصیف
کلا نخری عمرت به فناس
الان هر روز تو پارتی ها با بچه ها tlou میزنیم.

آفلاین رو که رو ps3 رفتم و شده بهترین بازی من (البته بعد از آنچارتد) :d
پس دست دوم گیرم اومد میخرم ...

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
واقعا انقدر ترسناکه؟!

بهش بگو بشینه همون بتل رو دوباره تموم کنه :D
این بازی فوق العادست برادر
من فقط برای شنیدن چرت و پرتایی که الی میگه دوسه بار بازیش کردم :D بازم که میشنوم میخندم یعنی الی نبود فکر نمیکنم اینقدر بازیش میکردم
فقط یه نکته از هزار این بازی رو گفتم بهت عالیه واقعا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر