The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
یه سوال فنی از داستان بازی .
اسپویل خاصی هم نداره .
من اوایل بازی هستم این Fire Flies ]چیکارس ؟؟ چرا میخوان مارو بکشن ؟؟ الی رو میخوان واسه واکسن ؟ بعد مگه سه هفته از آلوده شدنش نگذشته ؟ قضیه چیه ؟ :D
FF یه گروه که بر ضد حکومت حاضر اون موقعه تشکیل شده ، قصد ندارن شما رو بکشن . در واقع الی تونسته 3 هفته در مقابل بیماری مقاومت کنه و تبدیل نشه ، حالا هم FF ها برای واکسن و فهمیدن موضوع به الی احتیاج دارن و ... :d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
دوستان این جیپ رو چجوری باید زد:|؟تو Hint میگه برو دورش بزن،وقتی دورش میزنم سریع برمیگرده عقب با تیربارش کتلت میکنه آدمو!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دوستان این جیپ رو چجوری باید زد:|؟تو Hint میگه برو دورش بزن،وقتی دورش میزنم سریع برمیگرده عقب با تیربارش کتلت میکنه آدمو!

واسه زدنش نیاز به یه RPG ای چیزی هست:p
ولی واسه Avoid کردنش
از اول نبیندت خیلی بهتره
تیربار روی اون که میچرخه وقتی پشتش رو به شما میشه ( شمار رو نمیبینه ) بین کاور ها جابجا بشو و از پشت اون ساختمون فرار کن و
رد شو... فکر کنم هامر باشه:d

- - -ویرایش - - -

یک لینک ساندترک ها رو لطف میکنه ؟! :D

My Signature

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
از DLCـها چیزی نگفتن هنوز! فقط میدونم هم MP داره هم SP ! :d
اصلا یکهو دیدید SPـش مربوط شد به
ماجراهای Ish ! :d
همونجا که سم و هنری از آب کشیدنمون بیرون و قابق Ish رو پیدا نمودیم داستانش شروع میشد تا توی شهر :-"
البته شایدا :-" که امیدوارم این نباشه! چون کل زندگیش رو میدونیم کجاها سپری شده و محیط جدید نیست:-" (البته 100% اون موقع خیلی فرق میکنه و سر زنده تره اونجا :-" )

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان این دست نوشته هایی که پیدا میکردیم که سرگذشت افراد روبازگو میکرد. هرچی تلاش کردم نتونستم ترجمشون کنم.دوستان هر کی ترجمش خوبه بیاد یه توضیح مفصلی در رابطشون بده.ممنون

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
خبری از نسخه دومش نیست ؟ :D
یک سوال ... DLC که نداره ... اما حالا که میخوام آنلاین بازی کنم بخش فیکشن رو باید آپدیت 1.02 رو بریزم اما نمیشه :( سیستم ریست میشه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
تعدادی اسکرین شات از برخی صحنه های زیبای بازی برای دوستداران این شاهکار :
سایز بزرگشون رو گذاشتم و بیشترشون واسه Wallpaper عالین ...
خودم از فایل کات سین های بازی انداختم پس هیج جا اینارو پیدا نمیکنید:d

آخرین ویرایش:

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
The Last Of Us | Game Patch

2013_06_28_Patch102_TLOU_960p.png

The Last Of Us

بخش مولتی پلیر بازی The Last Of Us یکی از جذابترین بخش های این بازی هست که به تازگی ناتی داگ آپدیتی عرضه کرده که برای بازی کردن اون همچنین برطرف شدن برخی باگ ها به اون نیاز دارید .
خود من وقتی خواستم با روگرو 4.46 از خود پلی استیشن دانلودش کنم دستگاه ریست میشد و احتمالا برای دیگر دوستان هم مشکلاتی به وجود بیاد .
همچنین تغییراتی در تکسچر ها در بخش داستانی بازی هم درون این پچ موجود است .

برای مشاهده تصویر اصلی 960x540px روی این نوار کلیک کنید.
2013_06_05_TLOU_MP_Reveal_960p.png

برخی محتویات این آپدیت :

• [*=center]Single player
    • Texture of a phone number on a bulletin board changed

• [*=center]Multiplayer

Technical​

• [*=center]Host migration has been improved. Losing connection to the host during a migration should occur less often
    [*=center]General crash when leaving multiplayer fixed
    [*=center]Intro camera fix for some introductory cut-scenes
    [*=center]Connectivity issues while playing have been tuned
    [*=center]If you disconnect or lose connection to the host, you will no longer advance a clan day. You will only advance a day if you are kicked from the match, or exit through the menu

Gameplay​

• [*=center]Explosion Expert level 2 should be selectable now
    [*=center]The voting time for match selection has been reduced to 15 seconds
    [*=center] “No party” playlist options have been added to both Supply Raid and Survivors, players can only join this playlist solo
    [*=center]Melee against a downed character now uses the same range as normal melee

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بالاخره منم تونستم این شاه کارو بازی کنم همونطور که حدس میزدم و همه دوستان هم گفته بودند واقا گرافیک این بازی بینهایت زیباست من کنسول رو وصل کردم به تلویزیون fullhd و تنظیمات رو روی اخرین حالت بردم اگرچه بازی خودش در حالت 1280 × 720 روی 60 فریم ثابت اجرا شد ولی واقا جزیات و گرافیک بازی خیلی عالی بود اونم برای یک کنسول 6-7 ساله بینظیر بود ... :-o واقا کارگردان بازی حقشه برنده اسکار بشه با این شاه کارش ... =d>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر