نمایشگاه/رویداد The Game Awards 2023

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,626
k401947_.png
z672844_.png

2023555 (1).png
گیم اواردز ۲۰۲۳ در 8 دسامبر (17 آذر) در سالن بزرگ Peacock برگزار خواهد شد. هنوز اطلاعات تکمیلی مشخص نشده، اما امسال دهمین سالگرد برگزاری گیم اواردز است و احتمالا شاهد سورپرایزهایی خواهیم بود
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود

نامزدهای بهترین بازی سال
IMG_5776.jpeg

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,626
امسال یکی از بزرگترین سال‌های صنعت بازی بود و رقابت به شدت سخت و سنگین. :D
یعنی وضعیت در حدی بود که Tears of the Kingdom به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ با میانگین ۹۶ هم فقط یه جایزه گرفت و کلا از اون دوره‌هایی بود که شاید تا مدت‌ها تکرار نشه.
در 7 بخش SM2 نامزد شد که خود این قضیه نشون می ده چقدر تحویل گرفته شده از جانب منتقدین، اینکه نتونست جایزه بگیره دقیقا بخاطر نزدیک بودن رقابت بود

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,718
نام
امیر
اومدم خونه خلاصه گیم اسپات رو دیدم برای من بهترین معرفی OD بود و GOW Valhalla.
گیمپلی Senua هم بشدف گرافیک خفنی داشت میشه گفت بهترین گرافیک در یک بازی تا الان ولی با توجه به چیزی که نشون دادند امید زیادی ندارم بهش.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
572
نام
Dani
عجب مراسمی بود
من با تیکه کریستوفر جاج به اکتیویژن بابت کمپینشون خیلی خیلی حال کردم و خندیدم
مورد بعدی شیش و هشت سم لیک وسط مراسم جوایز سال بود😂عالی بود اصلا مشخصه این بازی با عصاره عشق ساخته شده برای طرفدارا
بازی های که نمایش دادن یسریاشون بچه ها اشاره کردن منم خیلی حال کردم باهاشون ولی ابنجا هیچکسی در مورد بازی ژوراسیک سوایور نمیخواد حرفی بزنه؟ واقعا سوپرایزی خوبی بود به من یه وایب داینو کرایسیس میداد خیلی حال کردم باهاش
خدارو شکر تاریخ انتشار اسپیس مارینم مشخص شد از اون بازیاس که قشنگ میشه با تک تک لحظاتش لذت برد مثل نسخه اولش
برنده جوایزم که مشخص بود

پ ن:امیدوارم بلید انحصاری نباشه ولی بر اساس شواهد ممکنه انحصاری باشه متاسفانه🥲

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
381
نام
فرنود
جوایز به نظرم منصفانه و درست تقسیم شد به جز بخش Best Ongoing که به سایبرپانک رسید فکر کنم یکم جای بحث داره :D من بازی رو تازه شروع کردم و فوق العاده شده و مواردی هم که اضافه کردن با آپدیت عالی بوده ولی مسیله اینجاست که از اول قرار بود فیچرا در بازی باشه! :D از اونور بقیه نامزد ها واقعا On going هستند همچنان ولی خب پرونده سایبر با آپدیت اخیرش بسته شد.
وضعيت مایکروسافت برای من بیشتر از همیشه نگران کننده هست. هل بلید یکی از بازی هایی بود که من اخبارش رو شدیدا دنبال میکردم و وسوسه شده بودم تو گوش سریز S بزنم به خاطرش ولی اینقد طولش دادن که تمام ذوق آدم از بین برده شد. تریلر اخیر هم با اینکه شوکیس گرافیکی خوبی بود ولی هیچ سورپرایزی نداشت و کاملا meh بود. و مهمتر اینکه هنوز تاریخ انتشار دقیقی نداره :| سه هفته دیگ ۲۰۲۴ شروع میشه ! برای Blade به نظرم آرکین خیلی از Asset هارو با توجه به تم قبلی بازی هاش داره و استودیو مناسبیه اما همین موضوع ممکنه نگران کننده بشه اگه قراره همون سبک رو پیش بگیرن به عناوین قبلیشون شبیه بشه !

• Like
Reactions: ce7en44

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
Spiderman چرا هیچی نبرد دیگه چیکار میشد کرد که اینسامنیاک نکرد؟ کلا بیان بگن به بازی های مارولی چیزی نمیدیم نامزدشونم نمی کنیم مثل هاگوارتز سنگین تره این طوری.دیگه ۱ جایزه که حقشون بود

برای خود من Spiderman 2 حکم GOTY امسال رو داشت، فوق العاده بود
اما متاسفانه به همون سرنوشتی دچار شد که Forbidden West پارسال دچار شد
به قول جمله معروف چیزی از ارزش هاشون کم نمیکنه :)

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
هل بلید 2 دقیقا فیلم سینمایی بود وقتی قدیم دمو cg ها رزیدنت اویل 3 رو میدیم رو ps 1 هی داد میزدیم کی میشه بازی ها اونجور بشن ( که در مقایسه با الان اون دمو ها شبیه بازی مگادرایون) ولی الان هل بلیده واقعا عجیب بود .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
بابا پارسال که بزرگترین به روز رسانی گنشین بود و رقیب خاصی نداشت ندادن ..امسال که دیگه هیچی ... بزرگترین مپ که حتی از لانچر بازی هم بزرگتر بود ... بهترین ارکان کوئست و با بهترین کارکتر دیزاین و بک استوری ... موسیقی هم که چیزی نگم ...

کلی مکانیزم جدید برای گیم پلی

اما مهمترین نکته تم داستانی سومرو و فرهنشون بود که تو صنعت ویدئو گیم چیز غریبی بود .. شاید برای اولین باز چیزی از خاورمیانه می دیدیم که خبری از تروریست و نیروهای شیطانی نبود ... برعکس انقدر عمیق ورود کرده بودن که من چیز هایی از دین زرتشت و متالوژی ایران یاد گرفتم که تا حالا به گوشم هم نخورده بود ...

امسال هم که رسما جایزه قدردانی از cdpr بود ... وگرنه اصلا معنی نداشت کاندید این بخش بشه
حالا پارسال میگفتن FF15 هم اکسپنشن خفنی داشته و ... (اونم جدا از اکسپنشن آپدیت اینا در طول سال زیاد میگیره گویا)
ولی امسال حقیقتا جوک بود! یعنی بین تمام گزینه ها رفتن مضحک ترین رو انتخاب کردن:|

حالا نمیدونم داستانی فونتین رو رفتی یا نه، ولی بهتر از سومرو نباشه کمتر نیست
سایز مپ هم از پچ سومرو شاید کوچیک تر باشه، ولی فکر نمیکنم هیچ بازیی مراحل زیر آب به این روونی و خوبی در بیاره که دلت نخواد تموم بشن!

کلا انگار زوری نمیخوان جدیش بگیرن! نبودش تا بخش Community Support که دیگه ...
کورن اگر نمیبینند و جزو نامزدها نیوردنش:D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
Spiderman چرا هیچی نبرد دیگه چیکار میشد کرد که اینسامنیاک نکرد؟ کلا بیان بگن به بازی های مارولی چیزی نمیدیم نامزدشونم نمی کنیم مثل هاگوارتز سنگین تره این طوری.دیگه ۱ جایزه که حقشون بود
اتفاقا خیلی درست و بدون مصلحت اندیشی جایزه دادن.

اسپایدرمن تو بخش‌هایی که کاندید بود یه بازی خفن‌تر وجود داشت که اگه به اسپایدرمن میدادن یعنی خواستن مهربون بازی دربیارن.

جوایز منطقی بود.

از بین بازیهایی که معرفی شد The First Berserker Khazan بیشتر نظرم رو جلب کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر