نمایشگاه/رویداد The Game Awards 2023

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,636
k401947_.png
z672844_.png

2023555 (1).png
گیم اواردز ۲۰۲۳ در 8 دسامبر (17 آذر) در سالن بزرگ Peacock برگزار خواهد شد. هنوز اطلاعات تکمیلی مشخص نشده، اما امسال دهمین سالگرد برگزاری گیم اواردز است و احتمالا شاهد سورپرایزهایی خواهیم بود
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود

نامزدهای بهترین بازی سال
IMG_5776.jpeg

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,059
نام
آریا
من از آخرین ثانیه‌های Hellblade بیدار شدم و مراسم رو دیدم و به نظرم خیلی خوب بود. :D یعنی با اینکه ابرمگاتن برای سلیقه من نداشت، ولی در کل هم بازی‌های جالبی معرفی شدن و هم ریتم مراسم بهتر از سال‌های قبل بود.
بهترین بخش ماجرا هم اونجایی بود که سم لیک پرید وسط میدون و شروع کرد به اجرای حرکات موزون! :)) از همون دوران Max Payne آدم اهل دلی بوده و هنوز هم فوق‌العاده‌ست!
این هم عالی بود! :D
387708_23GAyuTk6aAAEjS2s.png

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

این گیم پلی od بازی جدید کوجیماست که سال قبل لیک شد‌. (امشب مشخص شد واقعیه)
بازی برای استیدیا در حال توسعه بوده اما بعد از تعطیل شدنش گویا پروژه رو به مایکروسافت پیشنهاد دادن.
با این اوصاف به نظر میرسه مراحل توسعه بازی خیلی جلو باشه.
دلیل این که یک نفر با گوشی داره بازی می‌کنه به این خاطر که استیدیا کنترلر رو بر روی صفحه گوشی مپ میکرد و احتمالا باید مربوط به اون زمان باشه.
اما این که چرا یک نفر لخت نشسته بازی رو با گوشی ضبط کرده مشخص نیست :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
اگه اشتباه نکنم پارسال هم همین قدر ساعتش فاجعه بود...
بعد فکر کن سه ساعت بشینی اخرشم هیچی به هیچی
یهو می بینی ساعت هفت صبحه. سیستم خوابت به فنا رفته و فقط فحشه که میخوای به جف بکشی

حالا ما که می بینیم
ولی خدا لعنتت کنه جف

خدا لعنتت کنه جف :D

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,156
روی هم رفته مراسم خوبی بود و فکر کنم یکی از سال های بهتر tga بود. مخصوصا برای سم لیک خوشحالم که این وسط هم از مراسم حسابی لذت برد و هم اینکه خدا رو شکر دست خالی بیرون نرفت :D ولی ای کاش صحبت هاش رو قطع نمیکردن و در کل یکم بیشتر به دولوپرها وقت میدادند. هر چند فکر کنم با توجه به اینکه عموم گیمرها مراسم رو فقط بخاطر تریلر ها و رونمایی ها میبینند و زیاد اهمیتی به صحبت ها و جوایز نمیدن کار منطقی کردند و احتمالا سال های بعد هم همین روند ادامه داشته باشه.

danesh2000

کاربر سایت
Jul 3, 2013
56
در مجموع به نظرم مراسم امسال خیلی بهتر از سال قبل بود و شخصا از اینکه امسال شخص سم لیک تونست با ALAN WAKE خودش به حقش برسه خیلی خیلی خوشحالم... 8->
O1.jpg
فارغ از هر گونه فن بازی هم به نظرم این استودیوی خاص ثابت کرده که در تمامی زمینه ها (فنی و غیرفنی) یکی از نگین های درخشان صنعت ما هستش و مطمئن هستم که پس از عرضه Wolverine حداقل از نظر کسب جوایز تمام و کمال جبران خواهد کرد .​

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
برای من که سی ساله بازی میکنم گوتی بدون شک آلن ویک ۲ یود وقتی زیاد بازی یا فیلم ببینی یا یا کتاب بخونی خودت میشی یک پا منتقد حرفه ای چون سالها تجربه رو تجربه کردی .
من بازی های divinity مخصوصا قسمت ۲ رو بازی کردم بالدور‌گیت ۳ رو هم چند ساعت رفتم خیلی خوبن ولی کاری که رمدی کرد تو الن ویک من سالهاس ندیدم مثلش. حقیقت همینه فکر کنم گوتی اون بود قدردانی میشد اما بهرحال کلی جایزه بردن باز خوبه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
اابته این دوتا انحصاری نیستن
متافور هم قبلا تو مراسم هاتون معرفی شده بود، تریلر دومش بود:D

---

امسال مراسم خوبی بود واقعا
دیگه تمرکز صرفا روی کو آپ چهار نفره یا بازی های GAAS نبود!
از همه چی داشت و تنوع خوبی داشتن در مجموع

نمایش FF7 برای من آریث فن که عالی بود!!! :x فقط باز هم انتظار سخت تر شد:((

فعلا خسته م، بعدا اگر شد اسم بازی هایی که حال کردم رو مینویسم...زیادن لعنتیا:| اوضاع خیطه واقعا :|

---

فقط خاک تو سرشون که آنگویینگ رو ندادن گنشین!
بعد دادن به بازیی که با سه سال آپدیت که برسن به قول هاشون و یک اکسپنشن، میشه بهترین آنگویینگ سال:|
یعنی حق گنشین رو هر سال دارن میخورنا تو این بخش:)) ولی امسال دیگه واقعا جوک بود:| مسخره ها:|

---

اونچیزی که میترسیدمم سرم اومد، Hades 2 نبود:(
میترسم ترلی اکسسش امسال هم نیاد، و خود بازی بره 2026 !!!! نکنید این کارا رو:(( تحمل براش سخته واقعا:(
بابا پارسال که بزرگترین به روز رسانی گنشین بود و رقیب خاصی نداشت ندادن ..امسال که دیگه هیچی ... بزرگترین مپ که حتی از لانچر بازی هم بزرگتر بود ... بهترین ارکان کوئست و با بهترین کارکتر دیزاین و بک استوری ... موسیقی هم که چیزی نگم ...

کلی مکانیزم جدید برای گیم پلی

اما مهمترین نکته تم داستانی سومرو و فرهنگشون بود که تو صنعت ویدئو گیم چیز غریبی بود .. شاید برای اولین باز چیزی از خاورمیانه می دیدیم که خبری از تروریست و نیروهای شیطانی نبود ... برعکس انقدر عمیق ورود کرده بودن که من چیز هایی از دین زرتشت و متالوژی ایران یاد گرفتم که تا حالا به گوشم هم نخورده بود ...

امسال هم که رسما جایزه قدردانی از cdpr بود ... وگرنه اصلا معنی نداشت کاندید این بخش بشه

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,145
نام
آرمان
کاش goty رو هم میدادن به AW2. من منکر خفن و عالی بودن BG3 نیستم ولی انصافا چیزی نیست که همه بتونن تمام و کمال لذت ببرن و حتی تموم کنن! پلی تایم هرکی رو نگاه کنی یه ۱۰ ساعت بازی کرده و با نتیجه گیری این که خیلی بازی خفنیه [ولی چون وقت و حوصله ندارم] دراپ کرده :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,636
کاش goty رو هم میدادن به AW2. من منکر خفن و عالی بودن BG3 نیستم ولی انصافا چیزی نیست که همه بتونن تمام و کمال لذت ببرن و حتی تموم کنن! پلی تایم هرکی رو نگاه کنی یه ۱۰ ساعت بازی کرده و با نتیجه گیری این که خیلی بازی خفنیه [ولی چون وقت و حوصله ندارم] دراپ کرده :D
درسته که امسال بازی خوفناک زیاد بود ولی مثل سالای پیش برای حدس جایزه پایان سال هیچ هیجانی نداشتم و انقدر Baldur's Gate 3 عجیب غریب (حقش بود) همه جا تحویل گرفته شد که اگر جایزه رو نمی گرفت تعجب می کردم. پلی تایم در این قضیه دخیل نیست :D

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
309
Spiderman چرا هیچی نبرد دیگه چیکار میشد کرد که اینسامنیاک نکرد؟ کلا بیان بگن به بازی های مارولی چیزی نمیدیم نامزدشونم نمی کنیم مثل هاگوارتز سنگین تره این طوری.دیگه ۱ جایزه که حقشون بود

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,059
نام
آریا
Spiderman چرا هیچی نبرد دیگه چیکار میشد کرد که اینسامنیاک نکرد؟ کلا بیان بگن به بازی های مارولی چیزی نمیدیم نامزدشونم نمی کنیم مثل هاگوارتز سنگین تره این طوری.دیگه ۱ جایزه که حقشون بود
امسال یکی از بزرگترین سال‌های صنعت بازی بود و رقابت به شدت سخت و سنگین. :D
یعنی وضعیت در حدی بود که Tears of the Kingdom به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ با میانگین ۹۶ هم فقط یه جایزه گرفت و کلا از اون دوره‌هایی بود که شاید تا مدت‌ها تکرار نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر