نمایشگاه/رویداد The Game Awards 2023

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
k401947_.png
z672844_.png

2023555 (1).png
گیم اواردز ۲۰۲۳ در 8 دسامبر (17 آذر) در سالن بزرگ Peacock برگزار خواهد شد. هنوز اطلاعات تکمیلی مشخص نشده، اما امسال دهمین سالگرد برگزاری گیم اواردز است و احتمالا شاهد سورپرایزهایی خواهیم بود
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود

نامزدهای بهترین بازی سال
IMG_5776.jpeg

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مراسم پارسال یه نفر از این بازیسازا سیاه پوستم بود اومد جایزه بگیره پایین نمیرفت انقدر حرف زد اخر بزور بردنش پایین

کریستوفر جاج ویس اکتور کریتوس بود اون:D رکورد صحبت رو استیج رو زد کلا:D 8 دیقه:D همه شاکی بودن اما من چون صبح تکرارش رو دیدم کشیدم جلو کار در امد:D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
مراسم پارسال یه نفر از این بازیسازا سیاه پوستم بود اومد جایزه بگیره پایین نمیرفت انقدر حرف زد اخر بزور بردنش پایین
صدا پیشه ی کریتوس بود (کریستوفر جاج)
امسال خودش مجری هست تو گیم اواردز

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
ایونت های متفرقه سال مثل E3 یا پوکیدن یا هم بخاطر بها ندادن بهشون آنچنان مخاطبی جذب نمی کنن. تنها مورد همین TGAـه که توسعه دهنده ها و بازدیدکننده ها بنا به دلایل مختلفی تحویل می گیرنش و استقبال می شه. حالا درسته که دیواری کوتاهتر از جف پیدا نمی شه و هر کس از راه می رسه یه لگدی بهش می زنه! ولی سوال اینجاست در طی سال شرکت های مختلف چه گلی به سر فن هاشون می زنن که برخی از ایشون توقع نمایش های بزرگ دارن، با وجود ایونت های اختصاصی و ایجاد رقابت بین شرکت های مختلف، مشخصه عناوین بزرگشون رو نگه می دارن برای نمایش های خودشون. TGA از اونجایی که مدیا رو پوشش می ده و نمایش های مختلفی رو ترتیب می ده رضایت نسبی بیننده ها رو جلب می کنه. در طی سال هم ایونت مشابهی در این حدود وجود نداره و با تمام کموکاستی هاش ارزش لایو دیدن رو برای من داره و همچنین کنجکاوم برای برخی نمایش ها

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
من هر سال صفحه یوتیوب thegameawards باز نگه میدارم، صبح که بلند شدم سریع یه رفرش، بعد لینک رو برمیدارم و دانلود. نمیزارم چیزی اسپویل بشه. حس حال اینیدی دیدن و تبلیغات مضخرف رو ندارم.:D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
نمایش هایی که دوست دارم ببینم:

• بازی بعدی استودیو MDHR
  • Dishonored 3
  • Hades 2
  • Wonder Woman
  • بازی جدید Messhof استودیو سازنده Nidhogg
  • Darksiders 4
  • Earthblade
  • بازی بعدی جوزف فارس
  • بازی بعدی سازندگان Tetris Effect
  • بازی بعدی سازندگان FTL و Into the Breach
  • Star Wars Eclipse
  • بازی بعدی 4A Games
  • بازی بعدی House House
  • بازی بعدی سازنده Baba is You
  • تیزر بازی بعدی استودیو Bend
  • بازی بعدی Moon Studios
  • Hellblade 2
  • بازی بعدی سازنده Carrion
  • بازی بعدی سازنده Rain World
  • بازی 007 استودیو IOI
  • بازی بعدی Playdead
  • Indiana Jones
  • بازی بعدی Jonathan Blow
  • آپدیت بزرگ No Man's Sky یا پروژه بعدی Hello Games
  • تیزر بازی بعدی Coalition
  • بازی بعدی Fumito Ueda
و 600 بازی دیگه که الان حضور ذهن ندارم :D

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
والا ما که چند تا رفیقیم با ۳۵ - ۳۶ سال سن و همه هم متاهل .
امشب اقایون می خوان بیان خونه من و خانوم هامون هم می خوان برن خونه دوستم . خلاصه یکی دو هفته است داریم واسه امشب برنامه می چینیم .
اول شبی بشینیم دو تا فیلم ببینیم و بعد هم گیم اواردز رو لایو ببینیم و بعدم تا ظهر بخوابیم .
قبلا واسه پلی استیشن شوکیس هم همینکار رو میکردیم اما فعلا همین یک شب تو سال رو داریم و کریسمس ما گیمرها همین امشبه به نظرم.
راجب گیم اواردز هم من شو رو بیشتر واسه امثال جوزف فارس و کریستوفر جاج و بقیه باحال های صنعت گیم میبینم .
تیکه های باحالی زده میشه و صحنه های به یاد موندنی ثبت میشه .

سر اولین صحبت جوزف فارس که در مدح اسکار گفت من از خنده ضعف رفتم .
یا پارسال سر صحبت کریستوفر جاج گفتم بابا قطعش کن ال پاچینو ۸۰ ساله الان پاهاش تحلیل میره پیرمردم هست فحش کشت می کنه .

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
خیلی دوس دارم ببینم چه بازی جدیدی معرفی میشه و برعکسه ۲۰۱۸ امسال زیاد برام مهم نیست چه باز های برنده بهترین بازی سال میشن
دوس دارم dlc gow رو ببینم

• Like
Reactions: fire emblem

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان امشب خبری از DS2 نخواهد بود.. :( اما بجاش خبر خوب برای ماکرو فن ها اینه که بازی ای که کوجیما به صورت انحصاری برای ایکس باکس در دست ساخت داره با یک تریلر فک برانداز امشب رونمایی خواهد شد :D

این کوجیما شیطون رسمن داره دبل میزنه :D نداشتیم یه کارگردان همزمان هم برای سونی هم ماکرو انحصاری درست کنه :)) یعنی هم خر و خواسته هم خرما رو و در کمال تعجب نشسته رو خر داره خرما میخوره :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
از سه ساعت برنامه، من فقط Hades 2 رو میخوام:(
اونم میدونم تازه تاریخ EA رو میدن و حسرت میخورم تااااااا وقتی نسخه اصلی بخواد بیاد:(
ولی همون EA هم هرچه زودتر شروع بشه بهتره...

امید و انتظار دیگه ای ندارم:(

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
دوستان امشب خبری از DS2 نخواهد بود.. :( اما بجاش خبر خوب برای ماکرو فن ها اینه که بازی ای که کوجیما به صورت انحصاری برای ایکس باکس در دست ساخت داره با یک تریلر فک برانداز امشب رونمایی خواهد شد :D

این کوجیما شیطون رسمن داره دبل میزنه :D نداشتیم یه کارگردان همزمان هم برای سونی هم ماکرو انحصاری درست کنه :)) یعنی هم خر و خواسته هم خرما رو و در کمال تعجب نشسته رو خر داره خرما میخوره :D
I'm_Playing_Both_Sides_Banner.jpg

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
مثل هرسال با کلی آرزو و آمال و لیست تهیه کردن براشون ساعت ۳:۳۰ تا ۷ صبح شاهد بازی های مزرعه دار، گل آفتابگردون خندون، هندوانه دونده خواهیم بود.. و ساعت ۷ صبح در حالی که دور دهانتون پفکیه، شروع میکنید فحاشی کردن به این همایش و جف :D مثل هر سال به قول سن اندریاس، هولی مولی، دوباره رسیدیم همون نقطه اول :))

جدا از شوخی (با اینکه جدا کردنش از شوخی جدن سخته :D) فکر کنم یه نمایش نهایتن دوتا خوب بیشتر نداشته باشه، بقیه مثل همیشه و هر سال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر