نمایشگاه/رویداد The Game Awards 2023

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
k401947_.png
z672844_.png

2023555 (1).png
گیم اواردز ۲۰۲۳ در 8 دسامبر (17 آذر) در سالن بزرگ Peacock برگزار خواهد شد. هنوز اطلاعات تکمیلی مشخص نشده، اما امسال دهمین سالگرد برگزاری گیم اواردز است و احتمالا شاهد سورپرایزهایی خواهیم بود
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود

نامزدهای بهترین بازی سال
IMG_5776.jpeg

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خیر، ساعت دقیق صفحات قبل گفتم 3:45، عنوان تاپیک رو هم من عوض نکردم
ساعت ۳:۴۵ استریم لایو میشه با یک ثانیه شمار، اما شروع پری شو همون ساعت ۴ به وقت ایران میشه.
دیگه کانال رسمی the game awards که نمیتونه اشتباه کرده باشه:
1000018310.png

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
ساعت ۳:۴۵ استریم لایو میشه با یک ثانیه شمار
دیگه کانال رسمی the game awards که نمیتونه اشتباه کرده باشه:
View attachment 321303
چرا مغلطه می کنی بامن؟ ساعت 3:45 به وقت ایران برنامه "لایو" شروع می شه

• Like
Reactions: Scαrface

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,687
یه جوری سر یه ربع بحث میکنید انگار نه انگار قراره واسه دو سه تا تریلر 2 ساعت رندوم بولشت تماشا کنیم :-" :D
این دو ساعت بولشت تحملش واقعا سخته😁همون چیزایی که z -fan اشاره کرد اگه رو بشه برای من کافیه.از الان خوابم گرفته نمیدونم چه دردیه دارم تلاش میکنم بیدار بمونم.رسما تا ۷ صبح طول میکشه و ممکنه ۶ صبح تازه نمایش بازیا شروع بشه.😐

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
درسته ‌شمارش معکوس ۳:۴۵ هست و preshow همون ۴.
از چند روز پیش آمار دقیق روزو ریز ساعت رو به کاربران دادم و خبررسانی ها حتی توی تبدیل تاریخش همشون اشتباه داشتن، چیزی که با اینکه اطلاع دادم، توی عنوان تاپیک به عمد اشتباه درجش کردن! و جالبه حالا به من نسبتش می دن

روی حرفم با برخی ناظمین و مدیرانه، لطفا از این پس تاپیک هایی که تحویل می گیرم بدون اجازه به تیتر پسوند پیشوند ندید. خوب یا بدش تاپیک تحویل منه و همونطور که اطلاع دارید بهترو دقیقتر از شما اطلاع رسانی می کنم

• Like
Reactions: Tidus and Scαrface

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
از چند روز پیش آمار دقیق روزو ریز ساعت رو به کاربران دادم و خبررسانی ها حتی توی تبدیل تاریخش همشون اشتباه داشتن، چیزی که با اینکه اطلاع دادم، توی عنوان تاپیک به عمد اشتباه درجش کردن! و جالبه حالا به من نسبتش می دن

روی حرفم با برخی ناظمین و مدیرانه، لطفا از این پس تاپیک هایی که تحویل می گیرم بدون اجازه به تیتر پسوند پیشوند ندید. خوب یا بدش تاپیک تحویل منه و همونطور که اطلاع دارید بهترو دقیقتر از شما اطلاع رسانی می کنم
شما خودت نوشتی مغلطه نکن، حالا خودت همچنان ادامه میدی؟
موضوع پیچیده ای نیست. تو عنوان تاپیک نوشته شده بود ۳:۳۰ (حالا درست یا اشتباه)
منم خیلی دوستانه از شما خواستم تا تغییرش بدی و گفتی شخص دیگه ای تغییرش داده. (من در جریان نبودم وگرنه از شما نمی‌خواستم تغییرش بدی‌.)

ساعت شروع مراسم هم که شفاف سازی شد.
۳:۴۵ ثانیه شمار استریم حدود ۱۵ دقیقه قبل از پری شو شروع میشه
۴:۰۰ پری شو به مدت ۲۰ تا ۲۵ دقیقه برگزار میشه.
۴:۳۰ هم مراسم اصلی شروع میشه.

پس پایان داستان. لزومی نداره دیگه بحث رو ادامه بدیم.
ممنون برای خبررسانی و آپدیت تاپیک.

....
برای این که بحث هم از این موضوع تایم مراسم کنار بره.
من به نمایندگی از بازی سنتر امثال تو سالن حضور پیدا میکنم و اگر شرایط همون طوری که برنامه ریزی شده پیش بره، قرار بر این شده که یک آیتم ویدیویی متفاوت هم برای این مراسم درست کنیم.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
لینک های پخش پست اوله

کاربرانی که می خوان از Twitch ببینن، قبلا یکی از دوستان آموزش خیلی خوبی ارائه داد، با قندشکن که وارد توییچ شدید و تصویر اومد، قندشکن رو قطع کنید ارتباطتتون قطع نمیشه و با سرعت بالا می تونید تماشا کنید

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
ساعت خیلی مزخرفه .. حتی ۵ صبح هم بود بهتر بود ..بیدار که نمیتونم بمونم ... موندم میارزه بیدار شم یا نه ... مرخصی که گرفتم حواسم به این نبود این هفته گیم اواردزه
.....

خدایا چی میشه بازی بعدی ناتی داگ یهو امشب رونمایی شه...😶😍

• Like
Reactions: Scαrface

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,209
نام
ماکان
نداشتیم یه کارگردان همزمان هم برای سونی هم ماکرو انحصاری درست کنه

استاد متعلق به تمام جامعه گیمرهاست:D ایکاش کلا هیچ بازی انحصاری نداشت و هرچی میساخت رو همه میتونستن رو پلتفرم های مورد علاقه شون بازی کنن. منهایی اینکه بازی هاش چه متایی دارن، یا چی داره میسازه و چقدر مورد علاقه ملت هست، کسی نمیتونه منکر یونیک بودن کارهاش بشه و فضای ذهنی خیلی خفن و عجیب غریبی داره. حیفه این تجربه های بدیعی که میتونه به ملت ارایه بده منحصر به یک پلتفرم باشه.

====

دوستان انقدر الکی وایب Gears 6 ندید. ما میبینیم، الکی دلمون میخواد، فردا صبح پا میشیم جای Gears 6 یه سری DLC و مالتی پلیر کثافط میزارن جلومون، افسردگی میگیریم.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
ساعت خیلی مزخرفه .. حتی ۵ صبح هم بود بهتر بود ..بیدار که نمیتونم بمونم ... موندم میارزه بیدار شم یا نه ... مرخصی که گرفتم حواسم به این نبود این هفته گیم اواردزه
.....

خدایا چی میشه بازی بعدی ناتی داگ یهو امشب رونمایی شه...😶😍
رونمایی نمی شه راحت بگیر بخواب :D ولی از اوئدا باید خبری بشه درسته؟ چون گفته بود 2023 اطلاعات می ده و الان که آخر ساله اگر وا نده از نظر من وامصیبتا می شه مثل The Last Guardian
بیشتر کنجکاوم ببینم بالاخره TPـها خودی نشون می دن یا خیر، امیدوارم بلوبر و کونامی از سایلنت هیل ها نمایشی داشته باشن چون چوب خطشون پر شده

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
260
رونمایی نمی شه راحت بگیر بخواب :D ولی از اوئدا باید خبری بشه درسته؟ چون گفته بود 2023 اطلاعات می ده و الان که آخر ساله اگر وا نده از نظر من وامصیبتا می شه مثل The Last Guardian
بیشتر کنجکاوم ببینم بالاخره TPـها خودی نشون می دن یا خیر، امیدوارم بلوبر و کونامی از سایلنت هیل ها نمایشی داشته باشن چون چوب خطشون پر شده
فومیتو اوئدا یعنی میشه بازی رونمایی کنه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
فومیتو اوئدا یعنی میشه بازی رونمایی کنه
می شه که برای یک سال پیش بود، با اخباری که از استودیو اومد الان رونمایی نکنه یعنی همه رو سرکار گذاشته. کن لوین هم توی TGA پارسال Judas رو معرفی کرد، انتشارش با وضعیت توسعش نامشخصه ولی ممکنه ایشون هم نمایشی داشته باشه، از اونور بایوشاک ۴ طبق شایعات توی برزخ توسعه گیر افتاده بود، کلا خبرهای خوبی امسال از استودیوها برخلاف عناوین موفقی که ریلیز شد نیومد، برای همین می گم کنجکاوم ببینم TPـها چکار می کنن، وضعیت سال آینده رو تقریبا می شه از نمایش های امشب حدس زد. کلی عنوان معرفی شده وجود داره که نه تاریخ دقیق ریلیز دارن نه نمایش درست درمونی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر