Tekken 6 psp version

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این Azazel (درست گفتم؟) چرا اینقدر مسخرس؟:eek: دیگه دیوونم کردم. روی سختی Ultra Hard همه رو مثل piece of Cake میزنم ولی به این باس آخر که میرسم بیچارم میکنه:hurted1:.رو Medium فقط یه بار تونستم بزنمش. مجبورم بذارم روی Easy تا بتونم Ending ها رو باز کنم. هیچ راه حلی نداره؟ شماها چطوری میزنیدش؟
باید چند وقت باهاش بازی کنی تا راحش رو بفهمی ... بعد از بازی کردن باهاش راحت میتونی حرکاتش رو حدس بزنی ... وقتی میزنیش که میوفته رو زمین ... سریع برو عقب چون از هوا یهو میوفته روت :D ! تا دستش رو کرد تو زمین سریع برو کنار ... خیلی کاری نداره ... فقط نیاز به مبارزه باهاش داری تا بتونی بفهمی راهش چیه ...

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
این Azazel (درست گفتم؟) چرا اینقدر مسخرس؟:eek: دیگه دیوونم کردم. روی سختی Ultra Hard همه رو مثل piece of Cake میزنم ولی به این باس آخر که میرسم بیچارم میکنه:hurted1:.رو Medium فقط یه بار تونستم بزنمش. مجبورم بذارم روی Easy تا بتونم Ending ها رو باز کنم. هیچ راه حلی نداره؟ شماها چطوری میزنیدش؟
می شه زدش باید یکم تمرین کنی فقط من اولاش خیلی عصابم خورد می شد به این که میرسیدم :cheesygri

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
سلام دوستان من یه مشکلی تو این بازی دارم اونم اینه که وقتی به کارکتر xiaoyu میرسم تو ghost battle بازی هنگ میکنه؟اشکال از بازیه؟:confused:

shervin1358

کاربر سایت
Jun 17, 2010
3
نام
شروین
سلام دوستان
من تازه یک دستگاه psp go با ورژن 6.35 خریدم.
میخواستم بازی Tekken نصب کنم. میشه لطفا راهنمایی کنید و لینک دانلود بازی رو که متناسب با ورژن دستگاه من باشه بزارید.ممنون میشم.

shervin1358

کاربر سایت
Jun 17, 2010
3
نام
شروین
سلام دوستان
من تازه یک دستگاه psp go با ورژن 6.35 خریدم.
میخواستم بازی Tekken نصب کنم. میشه لطفا راهنمایی کنید و لینک دانلود بازی رو که متناسب با ورژن دستگاه من باشه بزارید.ممنون میشم.

کسی از دوستان راهنمایی نمیکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر