TEKKEN 6 | PS3

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
در بخش Ending Clips ، Gallery ها چه جوری آزاد میشن ؟
شما باید یا بخش Arena بازی رو با کرکتری که میخواین دموش باز شه تموم کنید و یا سناریو رو به مدت 20 دقیقه به صورت مداوم بازی کنید تا رندام یه دمو باز شه .
پ.ن: یادش بخیر چقدر سره این بازی حرص خوردم از دست نمکو :D .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
شما باید یا بخش Arena بازی رو با کرکتری که میخواین دموش باز شه تموم کنید و یا سناریو رو به مدت 20 دقیقه به صورت مداوم بازی کنید تا رندام یه دمو باز شه .
پ.ن: یادش بخیر چقدر سره این بازی حرص خوردم از دست نمکو :D .
منظورت از این که رندام را باز میکنه یعنی چی من متوجه نشدم :-/
میشه بیشتر توصیح بدی:-/:d

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
سلام

فک میکنم که من سالی یه بار میام یه پست میدم در مورد تیکن6 میشه یه چیز گفت بازی بسیار خوبیه ولی نه عالی نسخه 3 و پنجش عالی بود البته ضربات بسیار عالی به کارکترها اضافه شده میتونم با کل بچه های ایران مبارزه کنم همه رو هم ببرم در ضمن من یک تیکن باز حرفه ای هستم از تیکن 2 تا حالا دارم بازی میکنم با استیو فاکس له میکنم با مارشال پودر با با پاول فینیکس تجزیه با هیهاچی نوازش:))

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عزیز شما میگید ولی ما نمیتوانیم انلاین درست بازی کنیم خیلی لنگ داره خیلی اذیت میکنه خیلی نه کم اصلا صاف و روان نیست به هیچ عنوان متاسفانه

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
نه نمیشه
البته اگر از هک استفاده کنی شاید بشه
من اطلاع نداره از هک چه جوریه
ولی اگر کپی خورش نکردی نمیشه فقط باید از خوده کنسول دانلود کنی

از هک استفاده میکنم.یه سوال داشتم:توی تریلر های بازی که نگاه میکردم تو قسمت Scenario Campaign بازیکناش دو تا جون داشتن،یکی بالا یکی پایین.میشه بگین چجوری میشه این کارو کرد؟:-/:dو یه سوال دیگه:این سلاح هایی که توی بخش ساخت بازیکن هستن دکوری هست یا میشه ازش استفاده کرد؟اخه من چند تا عکس دیدم که دارن از سلاح ها استفاده می کنند.

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
برای سواله اولی نمیدونم
و برای دومی سوالی که گفتی بله میشه از تمامی اصلحه ها استفاده کنی و بدونه مشکله خودم جندباری با بریان استفاده کردم البته شانسی و همین اسوکا:-/

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عمری پیش یه گایدی نوشتم توی بخش اچیومنت ! در مورد جون و اینا هم توضیح دادم اگر درست یادم باشه ! خواستین میتونید به اونجا مراجعه کنید .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگر برای خودتت امکان هست برو توی بخش ایکس بکس 360 من اونجا به هیچ عنوان نمیرم
یا سرچی کن پیدا میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر