TEKKEN 6 | PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
به جان خودم اگر تروفی نداشت به ان صورت دوروش نمی رفتم :biggrin1::-"
من تمام تروفی را تقریبا گرفتم فقط مونده یک صلا و 6 تا انلاین که اونم هم میگیرم ایول به خودم :love:
اقا کسی تا حالا اون رباط نامرد را کشته من امروز کشتمش این قدر کیف کردم که نگو با دویل جین زدمش اخش چه قدر خوبه تروفی :love::biggrin1:
فقط فقط صبر کنی من این قدر اعدا دارم که نگو بذار تا یک مدته دیگر اینترنت میگیرم و حریف میطلبم :biggrin1::biggrin1:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
به جان خودم اگر تروفی نداشت به ان صورت دوروش نمی رفتم :biggrin1::-"
من تمام تروفی را تقریبا گرفتم فقط مونده یک صلا و 6 تا انلاین که اونم هم میگیرم ایول به خودم :love:
اقا کسی تا حالا اون رباط نامرد را کشته من امروز کشتمش این قدر کیف کردم که نگو با دویل جین زدمش اخش چه قدر خوبه تروفی :love::biggrin1:
فقط فقط صبر کنی من این قدر اعدا دارم که نگو بذار تا یک مدته دیگر اینترنت میگیرم و حریف میطلبم :biggrin1::biggrin1:

تروفی های انلاین هست 4 است .خواهد بود .گشت

من تمام تروفی ها رو گرفته است

حالا اینترنت بگیر است تا با هم یک دست بزنیم است

:biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تروفی های انلاین هست 4 است .خواهد بود .گشت

من تمام تروفی ها رو گرفته است

حالا اینترنت بگیر است تا با هم یک دست بزنیم است

:biggrin1:
همش شد که است :biggrin1:اقا حریفتم اساسی ;)مطمعن باش که میگیرم و یک حال اساسی با هم میکنیم دمت چیز:love:
بعد یک چیزه دیگه اون تروفی طلا که گرفتی را چه جوری گرفتی میشه یک توضیح مختصری بدی تا منم بگیرمش دمت گرم دایی:biggrin1:

آخرین ویرایش:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
همش شد که است :biggrin1:اقا حریفتم اساسی ;)مطمعن باش که میگیرم و یک حال اساسی با هم میکنیم دمت چیز:love:
بعد یک چیزه دیگه اون تروفی طلا که گرفتی را چه جوری گرفتی میشه یک توضیح مختصری بدی تا منم بگیرمش دمت گرم دایی:biggrin1:

طلایی دوتا داره است:D

1 یکی ماله مرحله نیناست که میگه روبات رو انتخاب کنی یا خودت بری

که اگه اون روبات رو انتخاب نکنی و خودت بری اون مرحله رو طلا رو میده اما خیلی سخته بهتره بزراری وساه آخر که تمام ایتم های خوب رو گرفتی

اون یکی هم باید تمام گالری از قبیل فیلم ها و اون نوشته های اول فیلم باید آزاد بشن

است:D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
طلایی دوتا داره است:D

1 یکی ماله مرحله نیناست که میگه روبات رو انتخاب کنی یا خودت بری

که اگه اون روبات رو انتخاب نکنی و خودت بری اون مرحله رو طلا رو میده اما خیلی سخته بهتره بزراری وساه آخر که تمام ایتم های خوب رو گرفتی

اون یکی هم باید تمام گالری از قبیل فیلم ها و اون نوشته های اول فیلم باید آزاد بشن

است:D
دمت گرم همین من مشکل داشتم البته خودم داشتم روی هارد میرفتم ولی خیلی سگ جونن نامردها اصلا رحم حالیشان نمیشه ایشاله فردا روی نرمال میرم و حالشان را میگیرم
دستت درد نکنه:biggrin1::love:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بچه ها اینا چین تو بازی ؟
Alien
Treasure
مربوط به تروفی ها میشن .
Alien : بزنیشون بهت گنج و G میده + 10 تاشون رو بزنی بهت تروفی یا اچیومنت میده !
Treasure : بهت آیتم میده ! اینم هر مقدارش یه تروفی میده !
بگو چه شکلین:D
چی چه شکلی هستند ؟! یه سر به تاپیک اچیومنت ها بزن شاید اونجا جوابت رو بگیری .:-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر