Super Mario Galaxy 2

mehdi_mz

کاربر سایت
Nov 13, 2011
66
نام
MehDi
super mario galaxy 2super mario galaxy 2super mario galaxy 2super mario galaxy 2super mario galaxy 2super mario galaxy 2super mario galaxy 2super mario galaxy 2super mario galaxy 2super mario galaxy 2

یعنی حرف نداره

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یه سوال : ستاره های سبز رو از چه وقتی می تونیم بگیریم ؟ مثلا باید اول همه ی طلایی ها رو بگیریم بعد می تونیم سبزارو بگیریم یا مثلا باید آخرین بار بوزر رو شکست بدیم بعد می تونیم این سبزا رو بگیریم ؟
این سبزا تو شماره ی 1 هم بودن؟
یادم نمیاد
ولی تمام ستاره های بازی 120 تا هست هم شماره اول هم شماره دوم
اگه 120 رو گرفتی لازم نیست سبزا رو بری اگه 120 تا نگرفتی احتمال زیاد باید اونا رو هم بگیری
شاید اونا ماله زمانی هست که با لویجی بازی رو از اول میری
بهر حال 120 تا رو که گرفتی دیگه ارزش نداره مرحله ها رو بری چون هیچ چیز جدیدی نداره

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
محمد تو نقد طه رسولی نوشته بود دلیل اصلی نمره های بالای بازی به خاطر همین سبزاس ! از صحبتاش پیداس که جدان

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
محمد تو نقد طه رسولی نوشته بود دلیل اصلی نمره های بالای بازی به خاطر همین سبزاس ! از صحبتاش پیداس که جدان

نقد رو ولش!:D اینه که من می گم هست! :D از 120 به بعد همش تکراریه و چیز جدیدی نداره حالا چه سبزا داخلش باشن چه نباشن!:D یعنی 120 تا ستاره داری بازی رو ببوس بزار کنار البته اگه حوصله یه دور جدید رفتن رو داری به خودت مربوطه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
قابل توجه دوستان . بعد از گرفتن تمام ستاره های طلایی(120 تا هستن) نوبت به ستاره های سبز میرسه که احتمالا 60 درصد افراد ندیدن این ستاره ها رو . این ستاره ها در همون مراحل قبلی هستن اما مکانیسم گرفتنشون و محل قرارگیریشون فرق می کنه . گفته می شه اکثر امتیازای 10 که این بازی گرفته به خاطر این سبزا بوده . پس برین تمام طلایی ها رو بگیرین تا نوبت 120 تا ستاره ی سبز چالش برانگیز بشه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
قابل توجه دوستان . بعد از گرفتن تمام ستاره های طلایی(120 تا هستن) نوبت به ستاره های سبز میرسه که احتمالا 60 درصد افراد ندیدن این ستاره ها رو . این ستاره ها در همون مراحل قبلی هستن اما مکانیسم گرفتنشون و محل قرارگیریشون فرق می کنه . گفته می شه اکثر امتیازای 10 که این بازی گرفته به خاطر این سبزا بوده . پس برین تمام طلایی ها رو بگیرین تا نوبت 120 تا ستاره ی سبز چالش برانگیز بشه

عادل چی میگی؟:D
من مطمئنم که بازی بیشتر از 120 تا ستاره نداره
بقیش همش تکراریه
بزار الان بهت نشون میدم که باورت بشه
پ.ن
لول!:D
مثله اینکه من اشتباه می کردم
Super Mario Galaxy 2 contains 242 unique Power Stars to collect overall
برم بازیر رو استارت کنم ببینم چه خبره ولی کی میره این همه راه رو:D 242 تا ستاره!آدم روانی میشه:D

آخرین ویرایش:

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
عادل چی میگی؟:D
من مطمئنم که بازی بیشتر از 120 تا ستاره نداره
بقیش همش تکراریه
بزار الان بهت نشون میدم که باورت بشه
پ.ن
لول!:D
مثله اینکه من اشتباه می کردم
Super Mario Galaxy 2 contains 242 unique Power Stars to collect overall
برم بازیر رو استارت کنم ببینم چه خبره ولی کی میره این همه راه رو:D 242 تا ستاره!آدم روانی میشه:D

بله چه لول
واقعاااااااااااااااا؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بله چه لول
واقعاااااااااااااااا؟

نه هنوز
فکر کنم من اینا رو رفتم
امروز یه تست می زدم جواب رو همین جا میدم
من این بازی رسما ترکوندم اینقدر رفتم واقعا بعیده چنین چیزی رو فرامومش کرده باشم

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
نه هنوز
فکر کنم من اینا رو رفتم
امروز یه تست می زدم جواب رو همین جا میدم
من این بازی رسما ترکوندم اینقدر رفتم واقعا بعیده چنین چیزی رو فرامومش کرده باشم
رسما بترکککککککککککککککککککککککککککککککوننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
محمد یادت باشه که اول حتما باید 120 تا ستاره ی طلایی رو بگیری بعد نوبت سبزا میشه . یعنی تا طلایی هارو کامل نگیری اونا باز نمی شن
گرفتن این سبزا فوق العاده می کنه بازی رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر