Super Mario Galaxy 2

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
دوست عزیز من خودم با شبیه ساز mario galaxy رو تموم کردم.فقط باید سیستم بالایی داشته باشی.با یک کارت gtx260 مشکلی پیش نمیاد.کمترین فریمی هم که تو بازی میگیری 45 هست نه 20!!!!

سبستم من بالا هست احتمالا شما MARIO BROS BRAWL بازي كرديد ايني كه مي گم توي فروم دلفين هم گفته شده كه مشكل كند بودن رو داره حالا نمي دونم شايد سيستم شما رويايي باشه

در هر حال توي نسخه ي جديد بيشتر از قابليت هاي دسته استفاده شده و يه دسته ادم بيشتر زمان ها بايد به موس باشه يه دست به دسته كه اصلا حال نمي ده

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
دوستان شرمنده اگه سوالم اینجا مطرح کردو
قسمت وی تو بازار چنده و دست دوش رو چند قیمت میشه خرید
وی رو چه شرکتی پشتیبانی میکنه
آیا این کنسول آینده ای هم داره و در آخر اینکه به طور تقریبی چندتا بازی واسه این کنسول امده

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
1 - 320 تومنه .
من یه نفر رو میشناسم که دست دومش رو 210 تومن میفروشه ( البته ژاپنی هست و با 10 تومن میشه درستش کرد )
2 - تو ایران هیچ شرکتی !
3 - ما 15 صفحه از 45 صفحه game spot رو دانلود کردیم 810 تا بازی شده ... دیگه حساب کنی دو هزار و خورده ای بازی براش اومده .
به نظر من آینده خوبی داره ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوستان شرمنده اگه سوالم اینجا مطرح کردو
قسمت وی تو بازار چنده و دست دوش رو چند قیمت میشه خرید
وی رو چه شرکتی پشتیبانی میکنه
آیا این کنسول آینده ای هم داره و در آخر اینکه به طور تقریبی چندتا بازی واسه این کنسول امده

سلام.
تو بازار الان آخرین قیمت 335 تومن هست.
منظورت از پشتیبانی گارانتیه؟؟
آینده داره یعنی بازی خفن براش میاد .
طبق سایت ویکیپدیا 1138 تا بازی تا حالا براش اومده.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
البته باید این رو هم گفت که سایت gamespot بازی های wii ware رو هم جزو بازی های wii حساب میکنه ... ( که تعداد wii ware ها کم نیستند ) همچنین یک سری از بازی های من تو صفحه های بعدش هم هست ...
با این تفاصیر حدود 1200 تا بازی تو gamespot ثبت شده ...

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
سبستم من بالا هست احتمالا شما MARIO BROS BRAWL بازي كرديد ايني كه مي گم توي فروم دلفين هم گفته شده كه مشكل كند بودن رو داره حالا نمي دونم شايد سيستم شما رويايي باشه

در هر حال توي نسخه ي جديد بيشتر از قابليت هاي دسته استفاده شده و يه دسته ادم بيشتر زمان ها بايد به موس باشه يه دست به دسته كه اصلا حال نمي ده

این که میگی با موس حال نمیده قبول دارم با دسته خودش خیلی بهتره اما اینم در نظر بگیر که بهترین بازی wii رو بدون این که خودشو داشته باشی تموم کنی.وقتی تمومش کردم که خیلی بهم چسبید.تو قسمت فروم هم که بری میبینی که خیلیا کمترین فریمی که گرفتن 45 بوده.به استثنا کسانی که از سیستم پایینی بر خوردار بودن

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
در کل به نظر من هر کسی که میتونه wii بگیره حداقل برای یک بار تجربه بازی هایی مثل new super mario bros یا smg 1 و 2 و Red steel 2 و بازی های قشنگ دیگش باید wii داشته باشه .

یه جوری نیست با موس بازی کردن ؟ به نظر من اصلا حس خود wii رو نمیده ... و بیشتر به درد این میخوره که داستان بازی و نوع مراحلش رو آدم بفهمه ... وگرنه شبیه سازی حرکات و ... با موس و کیبورد از یه بازی کامپیوتری متوسط اعصاب خورد کن تر میشه !

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
این که میگی با موس حال نمیده قبول دارم با دسته خودش خیلی بهتره اما اینم در نظر بگیر که بهترین بازی wii رو بدون این که خودشو داشته باشی تموم کنی.وقتی تمومش کردم که خیلی بهم چسبید.تو قسمت فروم هم که بری میبینی که خیلیا کمترین فریمی که گرفتن 45 بوده.به استثنا کسانی که از سیستم پایینی بر خوردار بودن
اینکه همزمان با یه دسته اشاره کنید و همون دسته رو تکون بدین تا ماریو بچرخه یه حاله دیگه میده.
اصل حال بازی new mario bros هم همینه که دسته ی وی رو مثل دسته ی میکرو میگیرینه.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
منم که همینو میگم.ولی خوب وقتی تمومش میکنم دیگه مهم نیست با چی و چجوری انجامش میدیم.الان به چند سال پیش برگردیم و مثلا یادمون بیاد که metal gear 2 چه عظمتی داشت و چقد قشنگ بود به این فکر میکنید با چه دسته ای تمومش کردین؟xbox یا ps2 یا pc.تنها چیزی که یادتونه مراحل و داستان و چجوری زدن boss هاش هستش.حالا این با دسته های کنسول های دیگه خیلی فرق میکنه.ولی یه چیزی تو همین مایه هاست دیگه.;)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
منم که همینو میگم.ولی خوب وقتی تمومش میکنم دیگه مهم نیست با چی و چجوری انجامش میدیم.الان به چند سال پیش برگردیم و مثلا یادمون بیاد که metal gear 2 چه عظمتی داشت و چقد قشنگ بود به این فکر میکنید با چه دسته ای تمومش کردین؟xbox یا ps2 یا pc.تنها چیزی که یادتونه مراحل و داستان و چجوری زدن boss هاش هستش.حالا این با دسته های کنسول های دیگه خیلی فرق میکنه.ولی یه چیزی تو همین مایه هاست دیگه.;)
یه جورایی راست میگین ولی متال گیر قابل مقایسه با ماریو (تو وی مخصوصا) نیست. من منظورم ویژگی خاص دسته های وی هستش.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من كلا دسته ي وي براي بازي ها اول شخص خيلي قبول مخصوصا اگه به خوبي metroid ازش استفاده بشه كلا برخلاف دسته ي گيم كيوب كه افتضاح بود اينو خيلي خوب دراوردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر