Starhawk

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
حالا هر هدفی میخوان داشته باشن اشکالی نداره! مهم اینه اونا رو حداقل نمیفروشن :d مپ پک بعدی هم فکر کنم 4تا مپ بود از یک سیاره،عکساشم زده بود :-" :d (مثل SF VS Tekken که حداقل نیست که 12 نفر توی دیسک بازی بزارند بعد همونا رو بفروشند! :d )
خودشون که میگفتن توی وارهاوک وقتی مپ پک میدادیم طرفدارامون به چند دسته تقسیم میشدن و این چیزا :d ولی اینجوری دیگه همه با هم شاد و خرم هستن :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خب منوی بازی کلا 2 بخش Single player و Multiplayer
گیم پلی بازی بسیار روون و عالی کار شده
گرافیک خیلی زیبایی داره داستانش یه داستان معمولیه
کنترل همچین بازی هایی معمولا خوب از آب در نمیاد واقعا نمره ی 9 ای که از IGN گرفته به نظر من حقشه

---------- نوشته در 08:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

موزیک و یه سری مراحل بازی حال و هوای وسترن داره:D همینطور شخصیت اصلی که خیلی باهاش ارتباط برقرار کردم
متاسفانه سیستم کاور گیری ندیدم تو این بازی یا نداره یا من ندیدم :D

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:13 PM ارسال شده بود ----------

مرحله کویر بازی (اولین مرحله ) من و خیلی یاد Rage انداخت
تخریب پذیری بازی خوبه نسبتا
قابلیت Build واقعا کارآمد خیلی چیزا میشه ساخت از Vehichle ها گرفته تا دیوار دفاعی و کالیبر های متحرک اطراف Base
اکشن خیلی شلوغی داره همین باعث میشه بازی هیجانی بشه
2تام تیر بخورید کل صفحه قرمز میشه!:D

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
خب منوی بازی کلا 2 بخش Single player و Multiplayer
گیم پلی بازی بسیار روون و عالی کار شده
گرافیک خیلی زیبایی داره داستانش یه داستان معمولیه
کنترل همچین بازی هایی معمولا خوب از آب در نمیاد واقعا نمره ی 9 ای که از IGN گرفته به نظر من حقشه

---------- نوشته در 08:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

موزیک و یه سری مراحل بازی حال و هوای وسترن داره:D همینطور شخصیت اصلی که خیلی باهاش ارتباط برقرار کردم
متاسفانه سیستم کاور گیری ندیدم تو این بازی یا نداره یا من ندیدم :D

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:13 PM ارسال شده بود ----------

مرحله کویر بازی (اولین مرحله ) من و خیلی یاد Rage انداخت
تخریب پذیری بازی خوبه نسبتا
قابلیت Build واقعا کارآمد خیلی چیزا میشه ساخت از Vehichle ها گرفته تا دیوار دفاعی و کالیبر های متحرک اطراف Base
اکشن خیلی شلوغی داره همین باعث میشه بازی هیجانی بشه
2تام تیر بخورید کل صفحه قرمز میشه!:D
میشه یه لطفی بکنی و برا گرافیکش یه مثالی بزنید؟؟؟؟؟؟گرافیکش شبیه چه بازی هستش؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
میشه یه لطفی بکنی و برا گرافیکش یه مثالی بزنید؟؟؟؟؟؟گرافیکش شبیه چه بازی هستش؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
والا در مورد گرافیک بازی من خودم وقتی تریلرارو نگاه میکردم اصلا به گرافیک امیدی نداشتم, اما گرافیک خیلی خوبی داره رو جزئیات هم خوب کار شده میشه گفت یه چیز تو مایه های Rage و Red Faction

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:11 PM ارسال شده بود ----------

460 مگ آپدیت آنلاین داره:wow:

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
والا در مورد گرافیک بازی من خودم وقتی تریلرارو نگاه میکردم اصلا به گرافیک امیدی نداشتم, اما گرافیک خیلی خوبی داره رو جزئیات هم خوب کار شده میشه گفت یه چیز تو مایه های Rage و Red Faction

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:11 PM ارسال شده بود ----------

460 مگ آپدیت آنلاین داره:wow:
خیلی ممنون از توضیحاتت
پس به نظر شما گرافیک و گیم پلیرش خیلی خوبه و ارزش 120 تومنو داره؟؟؟؟؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خیلی ممنون از توضیحاتت
پس به نظر شما گرافیک و گیم پلیرش خیلی خوبه و ارزش 120 تومنو داره؟؟؟؟؟
من دقیقا نظر IGN و دارم:D نقدش خیلی به جا بوده
از نظر من بله 100%
story نزدیک 5 6 ساعت با مولتیش ام که بهترین قسمتشه میشه ساعت ها ازش لذت برد
به نظر من star hawk یه بازی خیلی خوبه که به خاطر همین انحصاری بودنش از دست خیلیا میره :D

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:11 PM ارسال شده بود ----------

میخوایی حالا خیالت راحت شه پیشنهاد می کنم نقد Gamespot رو دانلود کنی
یه 5 6 دقیقه کامل راجع به بازی صحبت میکنه نکات منفی و مثبتش رو میگه کلا نقدای Gamespot رو قبول دارم خودم قبل اینکه بازی رو بخرم اول نقدش رو میبینم
اینم لینک
Star Hawk - Video Pireview

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
گیم پلی بازی رو دیدم ویدئوش رو . خیلی به نظر میرسه نرم و تو دسته :D
بچه ها اگه کسی بازی کرده بگه وضعیت سرورهاش چطوریه . چند دقیقه طول میکشه بره تو گیم و لگ و اینا چطوریه .
مرسی

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اکشنش خیلی شلوغه! پایان جنگا سر درد میگیرم :))
کاور گیری نداره...
مرحله اول کویر مرحله دوم فضا مرحله سوم کویر مرحله ی چهارم فضا!:D
مولتیش و بعد سینگل شروع میکنم یکم این Build هاش رو باید یاد گرفت

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
گیم پلی بازی رو دیدم ویدئوش رو . خیلی به نظر میرسه نرم و تو دسته :D
بچه ها اگه کسی بازی کرده بگه وضعیت سرورهاش چطوریه . چند دقیقه طول میکشه بره تو گیم و لگ و اینا چطوریه .
مرسی
من که نسخه بتاشو بازی کردم,سروراش مشکلی نداشت و خیلی خوب بود

---------- نوشته در 05:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:33 AM ارسال شده بود ----------

من دقیقا نظر IGN و دارم:D نقدش خیلی به جا بوده
از نظر من بله 100%
story نزدیک 5 6 ساعت با مولتیش ام که بهترین قسمتشه میشه ساعت ها ازش لذت برد
به نظر من star hawk یه بازی خیلی خوبه که به خاطر همین انحصاری بودنش از دست خیلیا میره :D

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:11 PM ارسال شده بود ----------

میخوایی حالا خیالت راحت شه پیشنهاد می کنم نقد Gamespot رو دانلود کنی
یه 5 6 دقیقه کامل راجع به بازی صحبت میکنه نکات منفی و مثبتش رو میگه کلا نقدای Gamespot رو قبول دارم خودم قبل اینکه بازی رو بخرم اول نقدش رو میبینم
اینم لینک
Star Hawk - Video Pireview
بازم ممنون sheamus
حتما می خرمش
در ضمن تو psn ادت کردم و وقتی خریدم اگه خواستی می ریم آنلاین
اینم آیدیمه:snake_mgs_1983
بازم خیلی خیلی ممنون از توضیحات و راهنماییت
موفق باشی

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
منم همینطور . سرور های خیلی از بازی هارو میگن خوبه ولی ما که ندیدیم :D . مثلا Resistance 3 میزنی Join Game بعد 10 ثانیه تو بازی هستی :D اینطوری خوبه .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
منم همینطور . سرور های خیلی از بازی هارو میگن خوبه ولی ما که ندیدیم :D . مثلا Resistance 3 میزنی Join Game بعد 10 ثانیه تو بازی هستی :D اینطوری خوبه .

والا برا من هم خيلي مهمه !!!
من دوست دارم يه چيزي باشه تو پايه هاي بتل 3 هم سرور هاش خوبه و با اين پينگهاي داغون ما ميخونه هم زود پيدا مي كنه !

فعلا" كه انگار يكي اين بازي رو داره :|
بيا يه تعريف بكن رفيق :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
در ضمن تو psn ادت کردم و وقتی خریدم اگه خواستی می ریم آنلاین
اینم آیدیمه:snake_mgs_1983
بازم خیلی خیلی ممنون از توضیحات و راهنماییت
موفق باشی
باشه من هستم
قربانت توام همینطور
دوستان اصلا عجله نکنید به زودی یه توضیح مختصری هم از مولتیش میدم بیتابی نکنید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر