Starhawk

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
اقا من اخرش نفهميدم بازي DEDICATED SEREVR داره يا نه ؟!
چون الان توي فروم هاي STARHAWK كه داشتم مي خوندم يه سري گفته بودن چرا سرور اختصاصي نيست و همه لگ بالا دارن و اون قسمت نشون دهنده LATENCY شون زرده ؟!!

يه مرد نيست بياد كامل و جامع توضيح بده سرور هارو حداقل :|:(‌ :d

کلا من وقتی میخوام برم مولتیش رو بازی کنم 50-50احتمال میدم وصل شه ولی وقتی وصل شد و جوین شدی دیگه تو بازی کوچکترین مشکلی نداری البته امروز برای اولین بازر وقتی تو بازی بودم یهو ارور دیسکانکت داد اومد بیرون کلا انلاینش یکم مشکل داره

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
کلا من وقتی میخوام برم مولتیش رو بازی کنم 50-50احتمال میدم وصل شه ولی وقتی وصل شد و جوین شدی دیگه تو بازی کوچکترین مشکلی نداری البته امروز برای اولین بازر وقتی تو بازی بودم یهو ارور دیسکانکت داد اومد بیرون کلا انلاینش یکم مشکل داره

هورا يه مرد پيدا شد :d

حالا كه مردونگي كردي جواب دادي يه سوال ديگه هم دارم در مورد كليت گيم پلي !
ميدونم گيم پلي بازي چه مدليه و چه جوريه ولي در مورد كليت كار با اسلحه هاش و اين كه بده يا خوبه درست نميدونم ! در مورد وسايل نقليه منظورم نيست در مورد اسلحه ها و گيم پلي بازي اگر يه توضيح بدي خيلي ممنون مي شم :)

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
واقعا عاليه سرور هاش
بر خلاف دوست بالايي من راحت كانكت ميشم مشكلي هم ندارم ، با كلي سرور ها ٤ خط پينگم پره (سبزه) حتي از BF3 هم بهتره
Gameplay: من ققط سوار تانك ميشم خواستي ميتونم توضيح بدم:d اما يه skill مسخره داره با يه ضربه knife به هر چيزي ميتركه
Skill ها رو فقط يكي ميشه انتخاب كردمثل تعمير اتوماتيك وسايل نقليه:دي و.....
Shooting بد نيست
Mode CTF واقعا خوبه من فقط CTF بازي ميكنم
هر سرور يه نوعه مثلا: lonewolf,ground pounder , heavy weight,classic beta,dog fight.....كه اينا ماد نيست وسايل نقليه حذف ميشن توي هركدوم

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوشم مياد ملت رو كه غيرتي كني از هر طرف جواب ها روانه مي شن :d

صادق تانك اش رو توضيح بده ببينيم :d ياد تانك هاي بتل به خير :(

در مورد SHOOTING صادق من فكر مي كنم به UNCHARTED بازي نزديك باشه چون اسلحه ها همه گلوله هاشون رو به يه نقطه نميزنن و دقت ندارن ! حالا اين مشكلي ايجاد نمي كنه صادق تو بازي ؟؟؟

اون جريان KNIFE هم به گمونم عملا" يه چيزي شبيه C4 ه :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
خوشم مياد ملت رو كه غيرتي كني از هر طرف جواب ها روانه مي شن :d

صادق تانك اش رو توضيح بده ببينيم :d ياد تانك هاي بتل به خير :(

در مورد SHOOTING صادق من فكر مي كنم به UNCHARTED بازي نزديك باشه چون اسلحه ها همه گلوله هاشون رو به يه نقطه نميزنن و دقت ندارن ! حالا اين مشكلي ايجاد نمي كنه صادق تو بازي ؟؟؟

اون جريان KNIFE هم به گمونم عملا" يه چيزي شبيه C4 ه :d
من capture the flag بازي ميكنم تا repawn ميشم ميرم با bike ميرم پرچمشونو ميدزدم بعد ميام تانك سوار ميشم.....:دي
فقط اين شاتگان و راكت لانچرش عاليه
در ضمن سرور هايي كه hawk داره واقعا اشغاله يارو ميره پك مرتار رو از توي اسمون ميگيره مياد ميزنه وسط بيس هر چي ساختي به ف-اك ميره:d يا رو بايك يه چيزي شبيه claymore ميزارن مياد توي صورتتون همه چي ميتركه:دي
اما با اين حال خيلي حال ميده

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
يکي لطف ميکنه از مولتي بازي ي تريلر بذاره!
لطفا غير شيلتر باشه!کيفيتشم معمولي باشه!(خيلي حجم بالا نباشه!)
دستش درد نکنه پيش پيش!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
هورا يه مرد پيدا شد :d

حالا كه مردونگي كردي جواب دادي يه سوال ديگه هم دارم در مورد كليت گيم پلي !
ميدونم گيم پلي بازي چه مدليه و چه جوريه ولي در مورد كليت كار با اسلحه هاش و اين كه بده يا خوبه درست نميدونم ! در مورد وسايل نقليه منظورم نيست در مورد اسلحه ها و گيم پلي بازي اگر يه توضيح بدي خيلي ممنون مي شم :)

خب دیگه بدجور شیرم کردی!!:d کار با اسلحه ها خیلی خوب و جذاب هست ولی مشکل اینه که کلا تو مولتی کمتر اسلحه استفاده میشه بیشتر با وسایل نقلیه باید هجوم ببری به میدان حریف ولی برای دفاع از زمین خودت بیشتر میشه با اسلحه ها کار کرد پرتاب نارنجک هم جالب و مفید هست درباره اون راکت لانچر هم واقعا حس قدرت به ادم میده کلا کار با اسلحه هاش خیلی خوب و راحته و اسحه هاش هم همونطور که گفتی همه تیر ها به هدف نمیخوره مثه انچارتد
يکي لطف ميکنه از مولتي بازي ي تريلر بذاره!
لطفا غير شيلتر باشه!کيفيتشم معمولي باشه!(خيلي حجم بالا نباشه!)
دستش درد نکنه پيش پيش!​
نقد گیم اسپات رو بگیر یاnow playingگیم اسپات که حدود 1ساعت هست و تقریبا همش از مولتی بازی هست شیلتر هم نیست

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اون رفيقي كه يه نمايش از مولتي اش مي خواست !!!

http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/14826/gt_starhawk_mphighlights_640x360_1200_m30.mp4
كلا" 15 مگه !!!
خواستي بگو تا مخزن تريلر هاي SH رو بذارم برات :d

صادق پس فكر كنم بعضي مد هاي بازي قابل بازي نيستند همچين نابود مي شه ادم انگار :|

در مورد اسلحه ها هم درست مي گه اين دوستمون تو تريلر ها كاملا" مشهوده فقط اين مدلي ديگه بيش از حد افراد بايد به وسايل تكيه كنند !

فقط يه مشكل ديگه به ذهنم رسيد ! مپ ها خيلي بزرگ اند انگار؟! ادم ميتونه يكي ديگه رو اصلا" پيدا كنه بكشه يا نه :d

CO-OP بازي هم كه بسيار ازش تعريف شده !

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
همون مپ ها دو مدل هستن small and large
تاكتيك مهمه بازي اينه:d: ميري با تانك جلو بيس دشمن shield ميزاري بدبختا له ميشن:))
يه باگي هم داره skill ها كلا ريست ميشه براي ٤ بار ريست شد تا ديگه ثابت شده
Coop رو كه من هركاري كردم نشد فقط دوستان با هم ميتونن فكر كنم بازي كنن

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من این بازیرو برا فروش دارم,البته آکبند نیست ولی میشه گفت آکبنده,سلفونشم هنوز هست.
دیروز رسیده دستم و تمومش کردم امروز صبح.ریجنشم 2 هستش و کدشم استفاده نشده
اگه کسی خواست بگه.
چند تا از دوستانم گفته بودن نظرمو بعده بازی بگم که بابد بهشون بگم که بازی تو سبک خودش عالیه,و دلیل فروش منم اینه که می خوام ghost recone و بخرم,و مجبورم با این قیمت بازیا بازی رو بفروشم.
چون نمی تونم هر دفعه 120 تومن پول بازی بدم.قیمت بازیم 100 تومنه
اینم لینک فروش بازی تو قسمت مبادله بازیا
http://forum.bazicenter.com/thread61940/
ممنون

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اون رفيقي كه يه نمايش از مولتي اش مي خواست !!!

http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/14826/gt_starhawk_mphighlights_640x360_1200_m30.mp4
كلا" 15 مگه !!!
خواستي بگو تا مخزن تريلر هاي SH رو بذارم برات :d

صادق پس فكر كنم بعضي مد هاي بازي قابل بازي نيستند همچين نابود مي شه ادم انگار :|

در مورد اسلحه ها هم درست مي گه اين دوستمون تو تريلر ها كاملا" مشهوده فقط اين مدلي ديگه بيش از حد افراد بايد به وسايل تكيه كنند !

فقط يه مشكل ديگه به ذهنم رسيد ! مپ ها خيلي بزرگ اند انگار؟! ادم ميتونه يكي ديگه رو اصلا" پيدا كنه بكشه يا نه :d

CO-OP بازي هم كه بسيار ازش تعريف شده !

ممنون....
مولتي باحالي داشت..گرافيکشم خوب به نظر اومد...

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چطور مگه ؟!
صادق و چندتاي ديگه از بچه ها كه داشتند بازي ميكردند بايد از خودشون پرسيد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر