Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

XBOX LIVE

کاربر سایت
Aug 7, 2009
11
نام
پویا
نظر شخصی:بازی خیلی عالی بود فقط در بعضی جاها شمار دشمنان غیر منطقی میشد و ادم میموند که داره یه مرحله ی مخفی انجام میده یا جنگ ویتنام.
گرافیک بد نبود فقط در بعضی جاها باگ های عجیبی مثل فرو رفتن در زمین یا پرت شدن دشمنان به 20 متر اونطرفتر.در ضمن بگم من تو X360 بازی میکردم

مبارزه ها و حرف کشیدن ها عالی حرف نداشت مخصوصا حرف کشیدن از KOBIN برای دومین بار
در THIRD ECHOLEN .

از لحاظ داستان خیلی باحال بود اون وسطاش هم که فیلم هندی شد:((

خلاصه بازی قشنگی بود :love: حیف زود تموم شد حیییییف

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
یکی نمیاد داستان بازی رو مرحله مرحله عین Alan wake بکه :D؟
آقا جونه من یخوده سرچ کنید! همه بعد از تموم کردنش یه بار این درخواست رو بدون جستجو انجام میدن!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=28672
راسی فنای اصیله بازی یه سر به این مطلبم بزنن بخندن یخوده :biggrin1: (اگه از فنای اصلیه بازی نیستید و خوندید و ناراحت شدید تقصیره من نیست! :biggrin1: کلا شوخی هستش! :biggrin1: )
http://selon13.mihanblog.com/post/2

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
چطوری سینا؟:D گفته بودم نمیذارم آب خوش از گلوت بره پایین!:D
خُب تا کجا پیش رفیتم؟ آهان! بحث Weapon Stash بود. این نقل قولی هم که آوردم از فرمایشات گوهر بار جنابعالی ـه.:D
ببین چون من اومدم از Conviction دفاع کردم دلیل نمیشه چشمم رو به روی تمام ایراداش ببندم.
ولی با این حال به سادگی آب خوردن میشه همه چیز رو توجیه کرد!
توجیه برای اون حرفات>>>>>تغییر استایل مخفی کاری
;)
ولی باز با این توجیه هم دلیل نمیشه که اون حرفت درست نباشه.
صورت مساله رو نباید پاک کرد، من منظورم اینه که یه بازی Stealth چرا باید انقدر سبکش و گیم پلیش زیر و رو بشه و بخش اکشنش انقدر زیاد بشه که سازنده ها مجبور شن تو بازی WS قرار بدن؟!
در ضمن، قبلا هم گفتم، افزایش بخش اکشن بازی رو نمیشه به تغییر استایل مخفی کاری نسبت داد. اگه بگیم آویزان شدن سم از لبه ها و کشتن دشمنا در همون حالت یه چیزی، اینو میشه بهش گفت استایل مخفی کاری. ولی قطعا نمیشه افزایش بخش اکشن بازی رو با این مساله توجیه کرد...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چطوری سینا؟:D گفته بودم نمیذارم آب خوش از گلوت بره پایین!:D
خُب تا کجا پیش رفیتم؟ آهان! بحث Weapon Stash بود. این نقل قولی هم که آوردم از فرمایشات گوهر بار جنابعالی ـه.:D

صورت مساله رو نباید پاک کرد، من منظورم اینه که یه بازی Stealth چرا باید انقدر سبکش و گیم پلیش زیر و رو بشه و بخش اکشنش انقدر زیاد بشه که سازنده ها مجبور شن تو بازی WS قرار بدن؟!
در ضمن، قبلا هم گفتم، افزایش بخش اکشن بازی رو نمیشه به تغییر استایل مخفی کاری نسبت داد. اگه بگیم آویزان شدن سم از لبه ها و کشتن دشمنا در همون حالت یه چیزی، اینو میشه بهش گفت استایل مخفی کاری. ولی قطعا نمیشه افزایش بخش اکشن بازی رو با این مساله توجیه کرد...
خدا خفت کنه آرش!:biggrin1:باز شروع کردی!!!!!!!!؟:biggrin1:
ببین دلیل اینکه چرا سبک بازی رو اینقدر عوض کردن رو من نمیدونم.باید از Ubisoft پرسید.من فقط میگم تو یک بازی مخفی کاری ای که این رویه رو پیش گرفته,وجود WS چیز عجیبی نیست.
در مورد پاراگراف دوم هم حرفتو قبول ندارم.اتفاقا خیلی خوب هم میشه نسبت داد.وقتی میگم استایل مخفی کاری عوض شده,یعنی اینکه دیگه روند بازی تو رو مجبور نمیکنه که حتما مخفی کاری بری.حق انتخاب بهت میده و مهمتر از همه در مواقع ضروری دستت رو باز میزاره.
البته اینها قضیه اش با ایرادایی که بازی داره فرق میکنه.
حالا آرش مگه تو مجبوری از اسلحه هاش هی استفاده کنی که وجود WS تو ذوقت خورده!!!؟:biggrin1:من که فقط از Pistol اش استفاده میکردم!آپگریدم کرده بودم 4 تا mark داشت!بقیه ی اسلحه هاش هم کاری نداشتم!

• Like
Reactions: pandora tomorrow

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خدا خفت کنه آرش!:biggrin1:باز شروع کردی!!!!!!!!؟:biggrin1:
حالا آرش مگه تو مجبوری از اسلحه هاش هی استفاده کنی که وجود WS تو ذوقت خورده!!!؟
آخه ناتموم مونده بود:D
نه منم اصلا ازش استفاده نمیکردم. من CD ِ بازی Call of Duty 2 ـم شکشته بود دیگه نمیتونستم نصبش کنم. میرفتم سر WS تا خاطراتمو زنده کنم!:D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دوستان کل پست هارو خوندم و فقط نمیدونم چرا ناراضی هستین!من خودم از فن های بازی هستم و از اول تمام نسخه هاشو بازی کردم و این قست رو بیشتر دوست دارم!حالا شاید تغیراتی کرده ولی دلیل نمیشه چندین سال یک روال رو ادامه بدن!

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام
من میخواستم بازی رو از اول برو که اصلحه هام upgrade نباشه ولی هر کاری میکنم نمیشه که نمیشه ! سیواشو پاک کردم + بازی رو پاک کردم +رو هارده خود دستگاه گفتم سیو کنه ولی نشد ! کـــمـــــــک

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
من میخواستم بازی رو از اول برو که اصلحه هام upgrade نباشه ولی هر کاری میکنم نمیشه که نمیشه ! سیواشو پاک کردم + بازی رو پاک کردم +رو هارده خود دستگاه گفتم سیو کنه ولی نشد ! کـــمـــــــک
قاعدتا باید می شد.ولی حالا که نشد شما هم دستگاتو دور بزن!:dیه پروفایل دیگه بساز تو اون بازی کن!

khatarnak121

کاربر سایت
Jun 26, 2010
14
نام
محمد
آپگرید ها رو بیخیال
کسی کرک مولتی پلیر کانویکشن رو داره
البته کرک coop اون هم بدون نیاز به اتصال به اینترنت
اگه بذارید ممنون می شم
این هم ایمیل منه اگه خواستید صحبت کنید
m_roshan_121@yahoo.com>:d<:">

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
من دیروز شروع کردم بازی رو و امروز روی درجه سختی آخر بازی رو تموم کردم

میدونستم بازی چرت هست ولی حقیقتا تا این حد دیگه فکر نمیکردم بازی مضخرف باشه من موندم تو این چند سال داشتن چیکار میکردن

گرافیک بازی که در حد PS2 بود گیم پلی و کنترل کارکتر هم که شاهکاری بود برای خودش
تنها نکته مثبت این بازی این بود که با بازی کردنش به ارزشمند بودن بازیهای دیگه پی میبریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر