Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
واقعا نمیفهمم فایده این بحث های الکی چیه جز خرد کردن اعصاب خودتون ... هر دفعه یکی از بازی ایراد بگیره ... گرد و خاک به پا میشه یک طرف نظر مخالف و یک طرف هم سینا میخواد از بازی دفاع کنه ، من میگم هر کسی نظر خودش رو داره و محترمه ولی قرار نیست نظر "همه" "درست" واقع بشه ! بزارید هر کسی نظرش رو میخواد بگه ... هر چند بعضی از نظرها دیگه انقدر عجیبه که به سینا حق میدم کامل جواب طرف رو بده.
کلا میگم بیخیال شید چون به اندازه کافی سر ایرادهای بازی بحث شده و تاپیک داره زیاد از حد به ورطه تکرار میره.

پ.ن : بیچاره سینا راست میگه ... هفته ای یک تیکه بنداز برو:biggrin1:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
همین که بازی اینقدر مخالف داره خودش نشونه نا موفق بودنش هست
الان یه نگاه به عقب تو تاپیکه SCDA بندازید، میبینید منظورم چیه
فکر نمیکنم کسی مشکلی باهاش داشته بود، ولی این یکی اکثرا باهاش مشکل پیدا کردن
تازه اینکه اختصاصی هم هست و باید بهتر از این حرفها میشد( با این همه تاخیر )
جدیدا هم که کلا یه مرحله عراق باید تو همه بازی ها باشه(GTA بعدی در عراق:sick:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
متاسفانه من کم سر میزنم و نمیتونم تو بحث شرکت کنم ولی جواب این پستو میدم:

درسته که استایل مخفی کاری تغییر کرده ولی این دلیل نمیشه زیر و رو شدن بازی رو به این عامل نسبت بدیم چون نمیشه مواردی مثل حذف دید در شب، حذف Thermal، افزایش بخش اکشن بازی و... (که در صفحات قبل به تفصیل گفتم) رو به "تغییر استایل مخفی کاری" نسبت داد.

امیدوارم متوجه منظورم شده باشی سینا.

====
پ.ن: واقعا هنوز نتونستم فلسفه ی وجود Weapon Stash رو در یه بازی Stealth بفهمم!:laughing:

ببین آرش,الان که من دارم جواب میدم اصلا قصدم دفاع از این حرکت نیست.فقط دلیل وجودش رو دارم میگم.توجه کن دفاع نمیکنم از وجود Weapon stash.قبول که داری بر خلاف قسمتهای قبلی بیشتر به اسلحه احتیاج داری!!؟طوری که اگه از اسلحه استفاده نکنی امکان نداره بتونی بازی رو تموم کنی!(اشاره به M&E).خُب وقتی به اسلحه نیاز داری به تیرش هم نیاز داری دیگه!و به جایی که بتونی اسلحه انتخاب کنی.پس فلسفه ی وجود Weapon stash این هست.که اینها بر میگرده به تغییراتی که تو سبک مخفی کاری دادن.حالا خوب و بدش رو من تشخیص نمیدم.فقط دلیلش رو گفتم.
واقعا نمیفهمم فایده این بحث های الکی چیه جز خرد کردن اعصاب خودتون ... هر دفعه یکی از بازی ایراد بگیره ... گرد و خاک به پا میشه یک طرف نظر مخالف و یک طرف هم سینا میخواد از بازی دفاع کنه ، من میگم هر کسی نظر خودش رو داره و محترمه ولی قرار نیست نظر "همه" "درست" واقع بشه ! بزارید هر کسی نظرش رو میخواد بگه ... هر چند بعضی از نظرها دیگه انقدر عجیبه که به سینا حق میدم کامل جواب طرف رو بده.
کلا میگم بیخیال شید چون به اندازه کافی سر ایرادهای بازی بحث شده و تاپیک داره زیاد از حد به ورطه تکرار میره.

پ.ن : بیچاره سینا راست میگه ... هفته ای یک تیکه بنداز برو:biggrin1:
علی رضا جان من به نظر شخصی کسی تا جایی که حقایق آشکار رو زیر پا نذاره که کاری ندارم.این بحث 2-3 صفحه ای جدید هم تمام حرف من این بود که آقا نظر شخصی خودت رو به عنوان حقیقتی که هیچ شک و شبهه ای توش نیست و همه قبول دارن مطرح نکن.این یه چیزی هست که همه جا جا افتاده و همه(به جز عده ی کمی) رعایت میکنن.ولی میدیدم که باز هم همون حرفهارو میزدن.
همین که بازی اینقدر مخالف داره خودش نشونه نا موفق بودنش هست
الان یه نگاه به عقب تو تاپیکه SCDA بندازید، میبینید منظورم چیه
فکر نمیکنم کسی مشکلی باهاش داشته بود، ولی این یکی اکثرا باهاش مشکل پیدا کردن
تازه اینکه اختصاصی هم هست و باید بهتر از این حرفها میشد( با این همه تاخیر )
جدیدا هم که کلا یه مرحله عراق باید تو همه بازی ها باشه(GTA بعدی در عراق:sick:
سلام دوست عزیز.
دیشب من جواب شمارو دادم ولی بنا به دلایلی خودم پاکش کردم(البته سوءتفاهم نشه.حرف بدی نزدم.فقط تصمیم گرفتم پاکش کنم)
خارج از بحثمون,داشتن مخالف دلیل بر ناموفق بودن نیست.GeOW این همه مخالف داره! Kill Zone این همه مخلف داره!! باید بگیم اینها بازی های ناموفقی هستن!
بله DA چون راه قبلیهارو پیش گرفته بود کسی باهاش مشکلی نداشت.ولی Conviction چون کلی تغییرات داشت الان بیشتر از DA باهاش مشکل دارن!
ایرادهایی هم که گرفته میشه تا حدودی درسته!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام دوست عزیز.
دیشب من جواب شمارو دادم ولی بنا به دلایلی خودم پاکش کردم(البته سوءتفاهم نشه.حرف بدی نزدم.فقط تصمیم گرفتم پاکش کنم)
خارج از بحثمون,داشتن مخالف دلیل بر ناموفق بودن نیست.GeOW این همه مخالف داره! Kill Zone این همه مخلف داره!! باید بگیم اینها بازی های ناموفقی هستن!
بله DA چون راه قبلیهارو پیش گرفته بود کسی باهاش مشکلی نداشت.ولی Conviction چون کلی تغییرات داشت الان بیشتر از DA باهاش مشکل دارن!
ایرادهایی هم که گرفته میشه تا حدودی درسته!

دوسته من دیگه نمیخوام بحث رو بیشتر کشش بدم
ولی راه رو ادامه ندادن یه بحثه ، مشکلاته فنی و عقب بودن از زمان یه بحث دیگس
فکر میکنم اینا بازی رو ساخته بودن و تا الان گذاشته بودن تو سرکه قیمتش بره بالا
وگر نه همون موقع عرضه شده بود قابله قبول بود

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
علی رضا جان من به نظر شخصی کسی تا جایی که حقایق آشکار رو زیر پا نذاره که کاری ندارم.این بحث 2-3 صفحه ای جدید هم تمام حرف من این بود که آقا نظر شخصی خودت رو به عنوان حقیقتی که هیچ شک و شبهه ای توش نیست و همه قبول دارن مطرح نکن.این یه چیزی هست که همه جا جا افتاده و همه(به جز عده ی کمی) رعایت میکنن.ولی میدیدم که باز هم همون حرفهارو میزدن.
ولی خودمونیما سینا ، عجب صبر و حوصله ای داری:biggrin1:

من بودم به خاک و خون میکشیدم اینجا رو کسی دیگه جرات نکنه اینجا بیاد:biggrin1:
"مشکلی نیست تا چند وقت دیگه خودم میام ، بحث روی SC رو ادامه میدم:devil:"

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
خیلی کمتر از انتظارات بود، مخصوصا برای افرادی مثل من که اسپلینتر بازن، ولی چیزی که مشخصه یوبی میخواد یه سبک جدید و عالی درست کنه که تو این نسخه نتونست به طور کامل پیاده کنه، من به نسخه بعدی کاملا امید وار هستم و فکر میکنم با یک شاهکار روبرو خواهیم بود

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
سم فیشر

نمي دانم شما از بازي ها چه انتظاري داريد بازيش واقعا قشنگ هست

دوست عزیز مشکل این دسته از آدم ها میدونی چیه ؟

مشکل اینها اینه که خیلی خیلی توقعشون از بازی بالاست و میخوان همه چی درست و حسابی تو بازی استفاده شده باشه از مخفی کاری به قول خودشون تا هر چی که به ذهنشون میرسه خوب این دسته 2 راه دارن یا خودشون برن یه اسپلینتر سل اختصاصی برای خودشون بسازن که تمام خواسته هاشون توش باشه گفتم که ار مخفی کاری و... تا دلشون راضی بشه یا برن یه فیلم سینمای نگاه کنن که اکثر صحنه های فیل واقعی به نظر میاد هی من امدم داخل تاپیک اکثرا از بازی بد گفتن دیگه نمیشد چیزی نگم گرافیک به این خوبی صداگذاری عالی و... دیگه چی می خواین بعضی جاهاش منو یاد Syphon ****** می انداخت :love::love:
:love:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم این بازی رو بازی کردم .....چون عشق 24 هستم ..یه خورده خوشم اومد یه بازی معمولی بود نمیدونم میگفتند شاهکار میشه .... تازه 3 سال کار رو این بازی خیلی هست .....این بازی رو تو 1 سال میشه ساخت

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
حالا نمیدونم چه گیریه یه بازی بد نشه!؟ ، من پایگاه طرفداری از Bullet تو خاورمیانه بودم :D آلبوم جدید خراب کردن ، خیلی راحت پذیرفتم!

SC:C ، مثل همه بازیهای جدید ، فیلمهای جدید ، موزیکهای جدید تجاری تر ، بی محتوا تر و جذاب در نگاه اول ولی تکراری شده...

بازی دیگه سبک کلاسیک خودش رو از دست داده ، به ظاهر خطی نیست ، ولی از قبل خطی تر شده ، خیلی اکشن تر شده ، ولی فکرش رو نکردن که اکشن احتیاج به جو دادن داره ، قسمت اکشن خشک و بی روحه چون نسبت به قبل پیشرفت نداشته قسمت قبل هم احتیاجی به اکشن نداشت.
سم شده الطیر! ، حرکات روون و سریع ، من دلم برای حرکات کند و محتاج برنامه ریزی قبلی تنگ شده... دیگه احتیاجی نیست به خودتون سختی بدید ، لم بدید رو راحتی و همینطور بازی رو برید جلو
جریان سیاه و سفید شدن تو بازی هم جالبه ، اگه بخواهید مخفیانه بازی رو تموم کنید ، هیچ رنگی رو تا آخر بازی نمی بینید!
گرافیک از دور زیباست ، از نزدیک یه سری افتضاحات بدتر از SC:DA توش مشخش میشه که با این همه تبلیغ موتورشون و چند سال روش کارکردن و از همه مهمتر انحصاری بودن ، اصلا قابل قبول نیست
انیمیشن ها بهتر نشدن
صداگذاری هم هنوز مشکل Level بالا و پایین دیالوگ ها رو داره...
کلا Ubi جدیدا سرش با یه جاییش پنالتی میزنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر