Splinter Cell: Conviction تا آپریل 2010 به تاخیر افتاد

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
splintercell.jpg

یوبی سافت بار دیگر بازی Splinter Cell: Convition را به تاخیر انداخت. این کمپانی اعلام کرد که بازی Splinter Cell: Conviction تا آپریل 2010 به تاخیر افتاده است. این خبر در حالی منتشر شد که یوبی سافت قبلا تاریخ عرضه این عنوان را 23 فبریه 2010 اعلام کرده بود. نسخه پنجم از سری بازی های Splinter Cell از سال 2007 تا کنون بار ها از سوی تیم سازنده به تاخیر افتاده است.

منبع

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آخه سینا جان هر چیزی به خدا یه حدی داره، دیگه گندشو در آوردن، اول که اومدن گفتن توی سال 2008 منتظر یه SC باشید، بعد خبر رسید که کلا تیم تعطیل شده رفتن دنبال سیگار فروشی شون، بعد حدود 7-8 ماه ملت رو گذاشتن سر کار تا یه تریلر بدن، اخیرا هم توی E3 فرمودن که بازی سال 2009 میاد، بعدشم گفتن ترافیک بالاست، (در واقع از MW 2 ترسیدن) و گفتن حتما توی فوریه میاد اونم 23ومش، ولی الان باز میگن که آپریل میاد! منم حوصله ی این مسخره بازی ها رو ندارم، چون احساس میکنم الکی سر کار هستم.:mad:
آرش جان تمام این چیزایی که میگی رو قبول دارم.تازه اوضاع از اون چیزی که تو میگی هم بدتره!:biggrin1:سره شماره های قبلی که سالی یکی بود,که آخرش به Double Agent ختم شد که شخصا دل خوشی از این شماره ندارم.هر چند بعد از Pandora tomorrow بیشترین دفعات تموم کردن یه سری رو با همین DA دارم.
واسه خاطر همینه که دوست ندارم حالا که دارن رو بازی اینقدر کار میکنن واسه یکی دو ماه کمبود وقت خدایی نکرده یه جای بازی بلنگه!!
در ضمن هیچ وقت هم هیچ مسئولی از Ubisoft نگفت بازی به خاطر ترافیک زیاد تو سه ماهه ی پایانیه 2009 تاخیر خورده که میای میگی از MW2 ترسید!اون موقع خیال پردازی یه عده بود که به این چیزا فکر میکردن.وگرنه اگه به این خاطر بود تاخیر هایه بعدی در کار نبود.
از 2007 تا حالا دارن روش کار میکنن هنوز از حساسیتشون کم نشده؟!هردفعه که به زمان عرضه نزدیک میشیم دوباره تاخیر میزنن!
...............
پ.ن: حالت خوبه تو؟!:biggrin1:
حتما میخوای بگی از فلان بازی ترسیده که بازم تاخیر خورده!!؟:confused:
نزنین از این حرفا بابا!!به خدا با لطفلی خان زند طرف نیستینا!!یه جماعت خودش از اینکه به SC بخورن میترسن بعد شما میاین میگین ...
..............
پ.ن:من خوبم.:biggrin1:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اگه همینطوری پیش بره لابد بازم ساخت بازی رسما کنسل خواهد شد و دوباره از نوع بازی رو خواهند ساخت. درست مثل اتفاقی که 2سال پیش افتاد.
با این حساب احتمالا اینا میخوان Conviction رو برای نسل بعد عرضه کنند.:biggrin1:
Conviction رو 720 :biggrin1: فکرکنم نوه هامون بتونن بازی کنن.:laughing:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آ
حتما میخوای بگی از فلان بازی ترسیده که بازم تاخیر خورده!!؟:confused:
نزنین از این حرفا بابا!!به خدا با لطفلی خان زند طرف نیستینا!!یه جماعت خودش از اینکه به SC بخورن میترسن بعد شما میاین میگین ...
..............
پ.ن:من خوبم.:biggrin1:

عزیز یا ترسیده یا نه میدونی چند دفعه بازی رو تاخیر زدن ؟ امارش فکر کنم از دستت در رفته .:( این چه حرفیه میزنی اگه SC بترسه دیگه باید در صنعت گیم رو گل گرفت برای بازی های UBI .

عزیز خوب بازی رو یک بار میسازه میگه این چیزی نبود که میخواستیم بعدش بازی رو کلا میزاره کنار بعدش یک تاریخ رو میگه بعدش دوباره میگه تاخیر دوباره یک تاریخ میگه میگه تاخیر حالا هم که دباره گفته تاخیر .

اون وقت احسای ما برخورد میکنیم یا این که UBI مارو گزاشته سر کار ؟ فکر نمیکنی ما رو گزاشته سر کار؟ خوب نگه بگه TBA کسی مجبورش نکرده هر روز بیاد یه تاریخ بگه . این جوری بیشتر اعصاب برای ما نمیمونه.:evil:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
واسه خاطر همینه که دوست ندارم حالا که دارن رو بازی اینقدر کار میکنن واسه یکی دو ماه کمبود وقت خدایی نکرده یه جای بازی بلنگه!!
در ضمن هیچ وقت هم هیچ مسئولی از Ubisoft نگفت بازی به خاطر ترافیک زیاد تو سه ماهه ی پایانیه 2009 تاخیر خورده که میای میگی از MW2 ترسید!
خب البته تو خیلی صبرت زیاده.:) یه تاپیک اگه میشد میزدیم نظر بقیه رو در مورد این تاخیرای پیاپی جویا میشدیم خوب بود، مطمئنم بالای 90 درصد ناراضی بودن. مگه بقیه بازی نمیدن بیرون؟ والا شرکتی که از موفقیت بازیش مطمئنه اصلا به چیزای دیگه فکر نمیکنه، همونطور که IW و ND فکر نکردن.نمیخوام بحث تاپیک رو منحرف کنم، ولی ترس از یه بازی کاملا امری طبیعیه چون خودم زیاد نمونشو دیدم.
مشکل اصلی اینجاست که اینا انقدر ثبات ندارن که بیان یه تاریخ درست و حسابی بدن، والا بازی ای رو میشناسم که 10 ماه قبلش معلوم کرده بودن که توی چه ماهی میاد و دقیقا هم توی همون ماه اومد!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دعاهای من مستجاب شد:biggrin1:
دعا کردم که تا تابستون نیاد.آخه تو خوابگاه که نمیشه بازی کرد:biggrin1:آپریل هم فکر کنم وسط مسطای اردیبهشت بشه.خیالی نیست یه ماه صبر میکنیم بعد میزنمیش زمین:biggrin1:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خیال میکنم همچین بازی وجود نداره!
هر روز تریلراش رو میدیدم و منتظرش بودم از ubi دیگه این همه تاخیر انتظار نداشتم
هر وقت اومد که اومد ولی فکر نکنم که اصلا بیاد!همون بهتر که اصلا بی خیالش شم...

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
حاضرم شرط ببندم یه باره دیگه هم تاخیر میخوره من یکی از مسئولان سازنده این بازی دستم بهش میرسید یه سیری میزدمش دفعه دیگه از این کارا نکنه

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بابا بیخیال همچین بد هم نشد اینقدر تو این 2 ماهه بازی داریم که راحت تا اپریل میتونیم صبر کنم البته اپریل هیچ وقت ماه خوبی برای عرضه بازی های بزرگ نبوده پس این احتمال است که باز هم تاخیر بخوره.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
در کل تو ماهای February-March بازیهای بزرگی میان حالا چرا ubi دو عنوان خودش رو به تاخیر انداخته خدا داند Splinter Cell: Conviction R.U.S.E

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
مسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخرهمسخره مسخره
کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر