Splinter Cell: Conviction تا آپریل 2010 به تاخیر افتاد

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
splintercell.jpg

یوبی سافت بار دیگر بازی Splinter Cell: Convition را به تاخیر انداخت. این کمپانی اعلام کرد که بازی Splinter Cell: Conviction تا آپریل 2010 به تاخیر افتاده است. این خبر در حالی منتشر شد که یوبی سافت قبلا تاریخ عرضه این عنوان را 23 فبریه 2010 اعلام کرده بود. نسخه پنجم از سری بازی های Splinter Cell از سال 2007 تا کنون بار ها از سوی تیم سازنده به تاخیر افتاده است.

منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگه میخواد فوش .... بهش بدم بازم تاخیر بزنه . :evil:به خدا دیگه از دست این UBI نمیدونم چیکار باید بکنم من یک نفر :mad:. 2 تا بازی واقعا عالی تو این سبک داریم که یکیش هی تاخیر میخوره یکیش هم که امده هیچ آینده ای برای نسخه بعدیش نمیشه داشت .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
muhahaha
این آپریل هم نمیاد :D

ویرایش: این تریلر آخری ها گرافیک بازی 50% ـه چیزی که E3 نشون دادن هم نبود فکر کنم انقدر تاخیر میخوره هیچی ازش نمیمونه :D

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ممنون
اينا هم ديگه خيلي دارن ملت را اذيت ميكنن
يكدفعه بفرستن سال 2011 بره ديگه ديگه ميخواستن بازي را ................. اين همه مدت كافي نبود
اينا هم به فكر منفعت خودشونن هي بازي را به تاخير ميندازند تا به بازي هاي بزرگ ديگر برخورد نكنه بتونن راحت يك پولي به جيب بزنن و :evil:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من همه نسخه هاش رو بازی کردم واقعا بازی عالی هستش فقط دیگه داره این تاخیر ها رو اعصاب من راه میره چه خبره نه به اون زمان که سالی 1 نسخه نه به الان که این همه تاخیر خورده .

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
خداییش وقتی این تاخیر ها رو میشنوم حال میکنم چون می دونم بازم تاخیر میخوره اقنده که دیگه بازی انجام ندم و بی خیال بازی بشم

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
ظاهراً این Sam یه ملاقاتی با Duke داشته... ایشالا فرزندانه ما موفق به شنیدن خبر کنسل شدن Splintercell: Conviction میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر