Soul Calibur: Broken Destiny

Piano black

کاربر سایت
Sep 3, 2008
143
غول یا بهتره بگیم به Boss!:D
متاسفانه بازی همه چی داره به جز Story Mode ، واقعا عجیبه که همچین مدی در بازی نیست. البته بخش کامل Create Mode جای خالی Story Mode رو پر میکنه.
دوستانی که در هر صورتی نتونستند بازی رو اجرا کنند. اینبار میتونند اجرا کنند :D
یه بنده ی خدا تونسته Ripkitـی درست کنه که باعث میشه تمام مشکلات بازی رفع بشه و بازی بصورت کامل همراه با قابلیت Save کردن در هر نوع PSP اجرا بشه.( بدون نیاز به تغییرات در ریکاوری منو)
جهت استفاده از این Ripkit ابتدا این فایل را دانلود کنید.
دانلود از MU
دانلود از RS
تنها کاری که باید بکنید اینه که بعد از دانلود فایل و Extract کردن آن، بازی با فرمت ISO رو به درون پوشه کپی کرده و نام آن را به orignial.cso تغییر بدید.
سپس فایل rip.bat را اجرا کرده و تا اتمام عملیات منتظر باشید و بعد از پایان کار فایلYour_new.cso که ساخته شده را به درون مموری کارت کپی کنید.
و حالا بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به تغییرات در منوی ریکاوری بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.
موفق باشید...

حالا بعد از انجام این عملیات بازی روی چه فریموری اجرا میشود؟

amirjoji

کاربر سایت
Apr 13, 2009
69
کلا اگه سیوی از بازی داری پاک کن و بدون سیو وارد بازی بشو. اگه هم نداری وقتی میخوای وارد بازی بشی به هنگام انتخاب اسم بدون تغییر اسم اولیه استارت بزن و وقتی میخواد سیو کنه دایره بزن و کنسل کن.;)

lمن این کاری که گفتید کردم ولی درست نشد باز تو لودش گیر میکنه

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
lمن این کاری که گفتید کردم ولی درست نشد باز تو لودش گیر میکنه
همونطور که گفته بودم دوستانی که در هر صورتی نتونستند با روش های قبلی بازی رو اجرا کنند از Ripkit استفاده کنند مشکلشون 100% حل میشه. در ضمن باید فریمور رو به 5.00 M33-6 آپگرید کنند.

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
کلا اگه سیوی از بازی داری پاک کن و بدون سیو وارد بازی بشو. اگه هم نداری وقتی میخوای وارد بازی بشی به هنگام انتخاب اسم بدون تغییر اسم اولیه استارت بزن و وقتی میخواد سیو کنه دایره بزن و کنسل کن.;)
بازم موقع لودینگ بازی گیر داره لود نمیشه
یه سوال هم دارم این فریم ویر 5.55 کی میاد؟:confused:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
نمیدونم شما چقدر اجرای این بازی رو سخت میگیرین. بابا یه فایل ـه دیگه فقط کافیه اجراش کنید و فایلی که ساخته رو در مموری کپی کنید. هیچ تغییری هم نمیخواد تو منوی ریکاوری بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر