Soul Calibur: Broken Destiny

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا من 5.50 gen هم نصب کردم اما بازم اجرا نشد.

********************************88

ویرایش: با توجه به تحقیقاتی که توی google :D انجام دادم فکر کنم فعلا هیچ یک از فریم ور های موجود نمیتونه این بازی رو اجرا کنه. چون از آخرین فریم ور رسمی سونی پشتیبانی می کنه که فعلا هک شدش نیومده. طبق گفته ها FF Dissida آخرین بازی بود که با فریم ور های 5.00 و 5.50 اجرا میشد.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا پست بالای منو نادیده بگیرید :D کار کرد :D

اونایی که 5.50 GEN دارن. اول برن تو منوی ریکاوری: (طبق گفته دوستمون توی صفحه قبل):

Recovery menu> Advanced > Advanced configuration > Execute BOOT.BIN in UMD/ISO

اونجا اون گزینه رو Enabled کنید. بعد خارج شید، برید کریتوس رو بردارید حال کنید :D

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
این سیستم فقط رو فت جواب میده ؟ رو اسلیم کار نمیکنه ؟
والا واسه اسلیم خیلی ها تست کردن جواب داده، خیلی ها هم تست کردند جواب نداده!:biggrin1:
و جالب اینجاست بازی در هر مدل به یه روش خاص اجرا میشه.
در ضمن 3000 و 2000 دار های عزیز توجه کنند برای اجرای بازی میبایست به فریمور 5.50 Gen-b و یا به 5.00 M33-6 آپدیت کنند.
مدل های Slim 2000
با Enable کردن گزینه Execute BOOT.BIN in UMD/ISO و پاک کردن دو فایل MEMSTICK.IND و MSTK_PRO.IND واقع در Root (شاخه ی اصلی) مموری استیک، بازی رو اجرا کنند.(پیشنهاد میکنم قبل از پاک کردن یه Backup از فایل ها بگیرید)
آدرس Execute BOOT.BIN in UMD/ISO در منوی ریکاوری (با تشکر از فردین عزیز)
توجه کنید که این روش فقط بر روی مدل 2000 کار میکنه.( نه 2001،2002 و ...)
مدل های Slim 3000 و Slim های 2001 به بالا هم باید فریمور 5.00 M33-6 رو نصب کنند.
سپس توسط UMD GEN یه سری تغییرات در بازی ایجاد کنند که بدین شرح ـه:
1-اول برنامه رو دانلود کنید.
2- برنامه رو اجرا کرده و فایل بازی رو باز کنید.
3- پوشه ی UPDATE در آدرس PSP_GAME/SYSDIR رو پاک کنند.
4- در آدرس PSP_GAME/SYSDIR فایل Eboot.bin رو پاک کنند و فایل Boot.bin رو به Eboot.bin تغییر نام بدند.
5- بازی رو با فرمت ISO سیو کنند.
حالا باید به Root (شاخه ی اصلی) مموری استیک PSP رفته و دو فایل MEMSTICK.IND و MSTK_PRO.IND رو در هارد خود کپی کرده و سپس از مموری استیک پاک کنید. (بخاطر این میگم کپی کنید که یه Backup از فایل ها داشته باشید تا در صورتی که به مشکل برخوردید از دوباره فایل ها را جایگزین کنید)
درضمن Execute BOOT.BIN in UMD/ISO رو بر روی Disable قرار بدید.
حالا بازی که با برنامه UMD Gen سیو کرده بودید در مموری کپی کرده و بازی رو اجرا کنید.
ویرایش: دوستان من خودم بر روی 2004 تست کردم جواب داد. 01 ، 02 و 03 دار ها هم لطف کنند تست کنند و جوابش رو بگند.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه نکته ای هم که باید برای همه PSP دار ها متذکر بشم اینه که وقتی بازی رو اجرا میکنید برروی گزینه new game بزنید و زمانی که ازتون نام سیو رو پرسید بدون تغییر نام دکمه ی start رو زده و به هنگام سیو کردن کنسل کنید. توجه داشته باشید که در صورتی که save بشه بازی به هنگام بارگذاری freeze میکنه!
با تشکر

آخرین ویرایش:

eriko-t6

کاربر سایت
Aug 2, 2009
67
نام
اریک
والا واسه اسلیم خیلی ها تست کردن جواب داده، خیلی ها هم تست کردند جواب نداده!:biggrin1:
و جالب اینجاست بازی در هر مدل به یه روش خاص اجرا میشه.
در ضمن 3000 و 2000 دار های عزیز توجه کنند برای اجرای بازی میبایست به فریمور 5.50 Gen-b و یا به 5.00 M33-6 آپدیت کنند.
مدل های Slim 2000
با Enable کردن گزینه Execute BOOT.BIN in UMD/ISO و پاک کردن دو فایل MEMSTICK.IND و MSTK_PRO.IND واقع در Root (شاخه ی اصلی) مموری استیک، بازی رو اجرا کنند.(پیشنهاد میکنم قبل از پاک کردن یه Backup از فایل ها بگیرید)
آدرس Execute BOOT.BIN in UMD/ISO در منوی ریکاوری (با تشکر از فردین عزیز)
توجه کنید که این روش فقط بر روی مدل 2000 کار میکنه.( نه 2001،2002 و ...)
مدل های Slim 3000 و Slim های 2001 به بالا هم باید فریمور 5.00 M33-6 رو نصب کنند.
4- در آدرس PSP_GAME/SYSDIR فایل Eboot.bin رو پاک کنند و فایل Boot.bin رو به Eboot.bin تغییر نام بدند.
حالا باید به Root (شاخه ی اصلی) مموری استیک PSP رفته و دو فایل MEMSTICK.IND و MSTK_PRO.IND رو در هارد خود کپی کرده و سپس از مموری استیک پاک کنید. (بخاطر این میگم کپی کنید که یه Backup از فایل ها داشته باشید تا در صورتی که به مشکل برخوردید از دوباره فایل ها را جایگزین کنید)
حالا بازی که با برنامه UMD Gen سیو کرده بودید در مموری کپی کرده و بازی رو اجرا کنید.
ویرایش: دوستان من خودم بر روی 2004 تست کردم جواب داد. 01 ، 02 و 03 دار ها هم لطف کنند تست کنند و جوابش رو بگند.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه نکته ای هم که باید برای همه PSP دار ها متذکر بشم اینه که وقتی بازی رو اجرا میکنید برروی گزینه new game بزنید و زمانی که ازتون نام سیو رو پرسید بدون تغییر نام دکمه ی start رو زده و به هنگام سیو کردن کنسل کنید. توجه داشته باشید که در صورتی که save بشه بازی به هنگام بارگذاری freeze میکنه!
با تشکر
من همه ی کارایی که گفتین کردم ولی این ارور رو می ده:
The Game Could Not Be Started (80020148) البته PSP منم 2004 می باشد :(

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من همه ی کارایی که گفتین کردم ولی این ارور رو می ده:
The Game Could Not Be Started (80020148) البته PSP منم 2004 می باشد :(
Execute BOOT.bin in UMD/ISO رو Disable کردید؟
تمام کارهایی که با UMD Gen گفته شده انجام دادید؟
احتمالا تمامی کارها رو انجام ندادید چون من خودم تست کردم و بعد آموزش رو گذاشتم.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
نمیشه :(
راه دیگه ای وجود نداره؟ :((
ببین دوست من مطمئنم باش یه جای کارت اشکال داره مگه نه 100% بازی اجرا میشه.(خود من تا 5 دقیقه پیش داشتم بازیش میکردم) شما پتچ نسخه 6 رو بر روی فریمور 5.00 M33 نصب کردی؟
شما قسمت هایی که من قرمز کردم رو یه بار دیگه چک کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بچه ها واسه من اجرا میشه ولی وقتی مثلا مینویسه
kratos vs faustine
گیر میکنه و دیگه لود نمیشه
کلا اگه سیوی از بازی داری پاک کن و بدون سیو وارد بازی بشو. اگه هم نداری وقتی میخوای وارد بازی بشی به هنگام انتخاب اسم بدون تغییر اسم اولیه استارت بزن و وقتی میخواد سیو کنه دایره بزن و کنسل کن.;)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
عجب بازیه باحالیه.
گرافیک داره در حد تیم ملی!
راستی تو کدوم بخش باید بریم تا ادامه پیدا کنه و قول برسیم؟!
غول یا بهتره بگیم به Boss!:D
متاسفانه بازی همه چی داره به جز Story Mode ، واقعا عجیبه که همچین مدی در بازی نیست. البته بخش کامل Create Mode جای خالی Story Mode رو پر میکنه.
دوستانی که در هر صورتی نتونستند بازی رو اجرا کنند. اینبار میتونند اجرا کنند :D
یه بنده ی خدا تونسته Ripkitـی درست کنه که باعث میشه تمام مشکلات بازی رفع بشه و بازی بصورت کامل همراه با قابلیت Save کردن در هر نوع PSP اجرا بشه.( بدون نیاز به تغییرات در ریکاوری منو)
جهت استفاده از این Ripkit ابتدا این فایل را دانلود کنید.
دانلود از MU
دانلود از RS
تنها کاری که باید بکنید اینه که بعد از دانلود فایل و Extract کردن آن، بازی با فرمت ISO رو به درون پوشه کپی کرده و نام آن را به orignial.iso تغییر بدید.
سپس فایل rip.bat را اجرا کرده و تا اتمام عملیات منتظر باشید و بعد از پایان کار فایلYour_new.cso که ساخته شده را به درون مموری کارت کپی کنید.
و حالا بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به تغییرات در منوی ریکاوری بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.
موفق باشید...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر