Silent Hill: Book of Memories

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دوستان بازی 21 مرحله داره ! 100 تا رو من جایی خونده بودم که سر کاری بوده :|

الان رسیدم مرحله 15 بوگی من رو می اندازه جلوت و دنبالت هم می کنه هر جا بری اشک در میاره
کسی می دونی چطوری باید کشتش خیلی سخته ؟
من رو هم نا امید کردی تا مرحله 19 رفتم ول کردمش که 100 مرحله داره!!!!!:>

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543

الان رسیدم مرحله 15 بوگی من رو می اندازه جلوت و دنبالت هم می کنه هر جا بری اشک در میاره

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خدا رو شکر بازی تموم شد ! 2 ماه بود که بازی رو خریده بودم تمومی نداشت !
اوایل بازی خیلی خوب بود ایده های جدیدی دیده می شد و داستان بد نبود و گرافیک بازی قابل قبول
ولی اواخر بازی داشتم بالا می اوردن بازی افتضاح شد ! تکراری - داستان چرت و پرت - گرافیک افتضاح محیط ( البته از اولشم چیز شاخی نبود ) - خیلی سخت

دیگه مرحله آخر برداشت یه بوگی من و یه بوچر و کله هرمی رو انداخت تو یه اتاق 3 بار کارما زدم بازم نمرد بوچر :|
نزدیک بود PS Vita رو بزنم تو دیوار :|

بازی رو به هیچ وجه نخرید اواخرش خیلی مزخرفه
بخوام نمره بدم به بازی 4/10
بعد از تمام شدن 21 مرحله بازم مرحله باز میشه که من بمیرم هم دیگه بازی نمی کنم همین 21 هم کافی بود !

SH Book of memories جز بازی های سوخته کنسول PS Vita در کنار بزرگانی همچون COD و Resistance باید قرار بگیره و به یاد این بزرگان باید گریه کرد چون Vita زد 3 تا IP مورد علاقه منو نابود کرد گذاشت کنار :d

به امید امیدن یه SH در حد و حدود Downpour و Origins

الان به شدت اعصابم خورده فقط وقت تلف کنی بود بازی کردنش می رفتم سر کوچه وایمیسادم کار مفید تری انجام داده بودم :d

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
خدا رو شکر بازی تموم شد ! 2 ماه بود که بازی رو خریده بودم تمومی نداشت !
اوایل بازی خیلی خوب بود ایده های جدیدی دیده می شد و داستان بد نبود و گرافیک بازی قابل قبول
ولی اواخر بازی داشتم بالا می اوردن بازی افتضاح شد ! تکراری - داستان چرت و پرت - گرافیک افتضاح محیط ( البته از اولشم چیز شاخی نبود ) - خیلی سخت

دیگه مرحله آخر برداشت یه بوگی من و یه بوچر و کله هرمی رو انداخت تو یه اتاق 3 بار کارما زدم بازم نمرد بوچر :|
نزدیک بود PS Vita رو بزنم تو دیوار :|

بازی رو به هیچ وجه نخرید اواخرش خیلی مزخرفه
بخوام نمره بدم به بازی 4/10
بعد از تمام شدن 21 مرحله بازم مرحله باز میشه که من بمیرم هم دیگه بازی نمی کنم همین 21 هم کافی بود !

SH Book of memories جز بازی های سوخته کنسول PS Vita در کنار بزرگانی همچون COD و Resistance باید قرار بگیره و به یاد این بزرگان باید گریه کرد چون Vita زد 3 تا IP مورد علاقه منو نابود کرد گذاشت کنار :d

به امید امیدن یه SH در حد و حدود Downpour و Origins

الان به شدت اعصابم خورده فقط وقت تلف کنی بود بازی کردنش می رفتم سر کوچه وایمیسادم کار مفید تری انجام داده بودم :d
فقط این بازی نیست که بد باشه .به نظرم هیچ کدوم از بازی ها ی ویتا در حد واندازه قدرت کنسولش نیست حتی کیل زون هم چیز شاخی نبود . سایلنت هیل ویتا رو مدام بازی نمی کردی و انتراک میدادی هر چند روز یا هر مدت یکبار این حس رو بهت نمیداد که هیچ این سبک رو دوست داشتی لذت هم داشت. چون داستان خاصی نداشت که مدام بازی نکنی متوجه اش نشی . می خواستیش زود تمام کنی که رود ردش کنی بزه بازی رو اینطوری میشه. 8-|

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
فقط این بازی نیست که بد باشه .به نظرم هیچ کدوم از بازی ها ی ویتا در حد واندازه قدرت کنسولش نیست حتی کیل زون هم چیز شاخی نبود . سایلنت هیل ویتا رو مدام بازی نمی کردی و انتراک میدادی هر چند روز یا هر مدت یکبار این حس رو بهت نمیداد که هیچ این سبک رو دوست داشتی لذت هم داشت. چون داستان خاصی نداشت که مدام بازی نکنی متوجه اش نشی . می خواستیش زود تمام کنی که رود ردش کنی بزه بازی رو اینطوری میشه. 8-|

دقیقا بیشتز از یه مرحله در روز نمیشه رفت خیلی خسته کنندست ! البته اوایلیش رو من 4 - 5 تا شو با هم رفتم خیلی کیف می داد .
امیدوارم یه Dungeon Crawler برای ویتا عرضه بشه که شایسته این کنسول باشه ! البته من به پرت Death spank هم راضی هستم :d

شعار بازی اینه :

Whay Would you change if you could alter your past

شعار من درباره این بازی :

Whay would you buy it if you could purchase a better game!

حداقل COD و Resistance رو بازی کردم یکم کیف داد ! COD به خاطر صحنه های سینماییش و چالش های بازی + بخش چند نفره و Time trial , Hostile و ....
این بازی هیچ چیش خوب نبود جز 4 - 5 تا مرحله اولش .

این بازی یه نکته فوق العاده عالی داره :
آهنگ منوی بازی + آهنگ پایانی که شاهکاره . یکی از اولین بازی هایی هستش که نشستم و موسیقی متنش رو گوش دادم در انتهای بازی . این آهنگ بی نظیر رو حتما گوش بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر