ScaleBound به طور رسمی کنسل شد!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
nbindg2if0ja1n63msuy.jpg

آپدیت خبری

مایکروسافت به طور رسمی کنسل شدن بازی را تایید کرد
{ منبع }

طبق اعلام منابع معتبر ، بنظر می‎‌رسد که پروسه ساخت اسکیل باند ، عنوان انحصاری XBOX ONE و PC شرکت مایکروسافت پس از 4 سال در دست ساخت بودن کنسل شده است .
این‌طور بنظر می‌رسد که استدیوی سازنده بازی یعنی Platinum Games و Microsoft ، قبل از پایان سال 2016 همکاری خود را قطع نموده و به ساخت این بازی پایان داده اند . آخرین باری که این عنوان نمایش داشت ، در گیمزگام 2016 کنفرانس مایکروسافت بود که پس از آن دیگر هیچ خبری از بازی نشد .
طبق اعلام منابع یوروگیمر ، عده ای از سازندگان این عنوان برای مدت کوتاهی به علت فشار بالا در پروسه ساخت بازی ، به مرخصی رفته بودند و پس از مدت یک ماه ، هنگامی که سر پروژه بازگشتند با مشکلات مختلفی از جمله مشکلات بزرگ در انجین بازی دست و پنجه نرم می‌کردند. البته هنوز به طور رسمی هیچ خبری مبنی بر کنسل شدن یا نشدن بازی اعلام نشده است .
این بازی در ابتدا قرار بود که در تعطیلات میلادی 2016 عرضه شود که سپس تاخیر خورد و عرضه آن به یک تاریخ نامعین در سال 2017 موکول شد .​

{ منبع 1 }
{ منبع 2 }

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,572
نام
محمد
مارکتینگ GTA در حده بلاک باستر های هالیودی بود رسما :D همه جا تبلیغات داشت :D .
ژاپنی ها کم خرجن :D .
محمد سیاست مایکروسافت همینه بد نیست ولی الان چاره ای نداره اولیتش بخش softwareش بعدش هم فکر کنم surface ه بعد XBOX مشکلش هم اینه که میخواد با همه شرکت های سیلیکون ولی رقابت کنه :D .

از اون طرف سونی چاره ای نداره باید الویتش برند PS باشه لوازم خانه و موبایل رو نمیتونه رقابت کنه با کره ای ها . پیارسال هم VAIO رو داد رفت امسال هم 99% برند Xperia رو میفروشه . هزینه ای که دارن تو R&D ه موبایل , tv , multimedia میکنن رو همین سوده PS او Sony Picture ه /
به هر حال مایکروسافت نیاز به IP بزرگ داره، واسه ساخت بازی جدید و AAA هم منابع و هزینه زیاد لازم هست که میتونه از طریق استودیوهای فرست پارتی خودش اینکار رو انجام بده. Playground از هیچی (!) تو سال 2010 رسیده به جایی که به دو تا تیم مجزا تبدیل شدن، از اول هم تحت حمایت مایکروسافت بودن. میتونه اینکار رو با استودیوهای داخلی خودش هم انجام بده. Casey Hudson دو سال هست اومده مایکروسافت، اصلا معلوم نیست داره چیکار میکنه، فکر کنم روی VR کار کنه lol دیگه بازیساز از این خفن تر میخوان؟ :D در نهایت تا همون E3 صبر کنیم بهتره، مایکروسافت نیاز جدی داره چند تا بازی بزرگ معرفی کنه، البته اگه چیزی در دست ساخت باشه :D

• Like
Reactions: The Fade

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
با هر کس هم سطح خودش بحث می کنن......اون دوستمون منطقی و مودبانه صحبت می کردن من هم منطقی و مودبانه جواب دادم
ولی چون شما لحنت اینه و میخوای مثلا ترول کنی منم با ترول جوابت رو میدم :

درسته لست گاردین نسل قبل معرفی شد و ما بازی نسل قبل رو این نسل بازی کردیم ولی بهرحال بازی کردیم.....بهتر از اسکیل باند و فیبل بود که همین نسل معرفی شدن ولی ایشالله در قیامت بازی خواهیم کرد=))

+

شما رو بلاک می کنم تا فقط با افراد منطقی بحث کنم چون وقت شنیدن و جواب دادن به ترولر ها رو ندارم

.
من با شما بحثی ندارم و بحث نکردم حتی ترول هم نکردم !! شاید سوتفاهم شده چون حرف من ای پی جدید بود که شما اسم اینفیموس و راچرت اند کلنک رو بردید !! که منظور شما انحصاری بود نه ای پی جدید !! پس من منظور شما رو جور دیگه ایی گرفتم

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
امسال هم دارن 99% برند اکسپریا را می فروشند؟ :|
از پس کره ای ها بر نمیاد؟ :|
یعنی واقعا سونی آنقدر خوار و خفیف شده و ما نمیدونستیم؟ :|
درسته سونی اون غول دهه نود نیست. اما همین الان هم برای خودش شرکت بسیار بزرگیه. و سود ده.
واقعا نمی دونم این تفکر که اکسپریا داره ورشکست میشه و هر سال هم تکرار می کنن تو ایران و هر سال هم سود دهی برند اکسپریا بیشتر میشه، از کجا میاد.
دو ساله که بخش موبایل سونی سود دهی داره. بقیه بخش ها هم سود دهی دارن. اینکه پلی استیشن تبدیل به بازو اصلی سونی شده، بیشتر بر می گرده به اینکه کازو هیرای این تصمیم را گرفته و سرمایه گذاری کمپانی را متمرکز روی این بخش کرده. که اونم با توجه به اینکه خودش مدت زمانی رئیس SCE بود، کاملا طبیعیه.

توی صوتی تصویری که جای هیچ شکی نیست که سمسانگ و الجی جای نفس کشیدن به کسی نمیدن . سونی شارپ پاناسونیک واقعا بریک ایون دارن کار میکنن .

بخش ایکس پریا تو کلا تو این 3 4 سال فقط تو 2016 به سود رسیده کل خبر های 2015 رو بری دنبال کنی سونی قصتش فروش این برند بود و مطمعن باش که امسال یا ساله دیگه اینکارو میکنه . درسی که از فروختن وایو گرفت رو تکرار میکنه
Sony's mobile business is now small enough to not be losing money ...
Why Sony's Xperia Phones Keep Failing in the U.S. | Digital Trends

Sony is no longer an electronics company
این سومی رو حتما بخون .

کلا دیکه راجبه این موضوع پست نمیدم چون off-topic ه . اینجام fortune500 نیست :D .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
توی صوتی تصویری که جای هیچ شکی نیست که سمسانگ و الجی جای نفس کشیدن به کسی نمیدن . سونی شارپ پاناسونیک واقعا بریک ایون دارن کار میکنن .

بخش ایکس پریا تو کلا تو این 3 4 سال فقط تو 2016 به سود رسیده کل خبر های 2015 رو بری دنبال کنی سونی قصتش فروش این برند بود و مطمعن باش که امسال یا ساله دیگه اینکارو میکنه . درسی که از فروختن وایو گرفت رو تکرار میکنه

این سومی رو حتما بخون .

کلا دیکه راجبه این موضوع پست نمیدم چون off-topic ه . اینجام fortune500 نیست :D .
ربطی به تاپیک نداره

شرکتا هم سیستم تجاریشون تغییر میکنه خود مایکرو یه زمانی ویندوز میفروخت بعد درآمد اصلیش شد آفیس و الان هم سعی میکنه وارد سخت افزار بشه. سونی هم داره روی به خدمات میاره حتی خدمات پزشکی.
مهم اینه که شرکت سود ده شده. الان جز بزرگترین شرکتهای دنیاست. سرمایه ی کلونی داره.
اینکه الان درآمد سونی از فیلم سازی بیشتر ازموبایله به نفسه چیز بدی نیست. در کل بحث هم ادامه پیدا نکنه بهتره
یه مدت بود از این بحث مسخره ی فروش ساختمون و اینا اومده بودیم بیرون در مورد گیم بحث میشد

Ah good old days are back

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,973
نام
محمد

این سومی رو حتما بخون .

والا از 2013 دارم ریز اخبار اکسپریا را دنبال می کنم حتی یه خبر رسمی هم درباره فروش اکسپریا نشنیدم. فقط یه مقطعی قرار بود اگه بازم ضرر ده بود، کاهش شدید نیرو بدن که خوشبختانه اونطور نشد.طبق چیزی هم که من میدونم، سونی موبایل الان حدود دو ساله سود دهی داره. امسال هم که XZ بعد از اتفاقات نوت 7،و کنار رفتنش، پر فروش ترین اسمارت فون اندرویدی بود.
حالا اگه قراره با حرف های شما واقعیت تغییر کنه، اون یه چیز دیگه هست(ولی خودمونیما، انقدر که شما با قاطعیت از واگذاری سونی موبایل حرف می زنی، خود کازو هیرای بعید می دونم حرف بزنه.) .
قسمت اول حرفتون هم...صد در صد نظر شخصیتون هست. :) و خیلی ها مخالف ممکنه باشن. به خصوص وقتی بحث کیفیت میاد وسط.
پ.ن:
#فکت صادر نکنیم.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
!wtf :D چه خبره GTA با اون تیم به اون بزرگی و 4 5 سال زمان ساخت فکر کنم زیر 50 میل بوده با 300 میل میشه 5 6 تا بازی AAA ساخت :D .
_
شماها اینم در نظر بگیرید که هر سال سونی داره بخشی از کمپانی رو واگذار میکنه کم کم Sony Picture و Playstation براش میمونه بخش موبایل رو هم امسال فکر کنم به یک شرکت چینی بفروشه کلا فوکوس رو برند PS ش خیلی بیشتره

رقابت MS با کمپانی های Google,Apple داره Xbox رو قربانی میکنه ولی خوب 100% اینطور نمی مونه باید تا e3 صبر کرد ببینیم چه کارایی میخوان انجام بدن .
( msکوچیک نیست ولی واقعا نمیتونه تو چندین جبهه بجنگه این نسل هم سونی خیلی خیلی کارشو خوب شروع کرد و تا الان ادامه داده )
__
Scalebound’s troubles were visible in its two-sided previews
“It seemed to me for a while that there were almost two Scalebounds: The one that Kamiya had dreamed of making, and the one Microsoft wanted him to make.”
البته هزینه ساخت بازی بالا رفته نسبت به نسل قبل 6تا10 برابر شده!یکی از دلیلایی که اپیک کلا بیخیال Geow شد هم همین بود.نسخه اول 12 میلیون خرج ساختش شد حدود 100 میلیون فروش اما نسخه سوم 60 میلیون شد همون آخر نسل ولی همون 100 تا رو فروش کرد!یادمه گفتن نسخه 4 رو شروع به ساختش هم کردن که تقریبی 100 میلیون براورد شده و کلا بیخیال شدن و IP رو دادن مایکرو فکر کنم نسخه 4 هم که خوده مایکی ساهت همین حدودا خرجش شد!

پ.ن:اینکه سونی هر سال داره بخشی رو واگذار میکنه که غلو هست فروش بخش وایو در راستایه هیرایی بود برای کوچکتر کردن و تمرکز روی سوددهی.بهترین بخش هم برای اینکار همون لپتاپ بود جایی که شرکتهای بزرگ و برفروش هم امسال کلی افت سود و ضرر داشتن!اما در کل هر شرکتی ببینه بخشیش سود نمیده اگه واسش موقعیت استراتژیک تو بازار نداشته باشه میفروشه حتی اپل و سامسونگ!

• Like
Reactions: AMIN-1399F

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,859
نام
مهراد
مارکتینگ GTA در حده بلاک باستر های هالیودی بود رسما :D همه جا تبلیغات داشت :D .
ژاپنی ها کم خرجن :D .
محمد سیاست مایکروسافت همینه بد نیست ولی الان چاره ای نداره اولیتش بخش softwareش بعدش هم فکر کنم surface ه بعد XBOX مشکلش هم اینه که میخواد با همه شرکت های سیلیکون ولی رقابت کنه :D .

از اون طرف سونی چاره ای نداره باید الویتش برند PS باشه لوازم خانه و موبایل رو نمیتونه رقابت کنه با کره ای ها . پیارسال هم VAIO رو داد رفت امسال هم 99% برند Xperia رو میفروشه . هزینه ای که دارن تو R&D ه موبایل , tv , multimedia میکنن رو همین سوده PS او Sony Picture ه /

وات؟
بر کسی پوشیده نیس ک گوشی های سونی کمترین میزان کرش رو بین تمام اندروید فون ها دارن و اینکه ثابت شده با مدرک بماند ، ایکس زد پرفروش ترین اسمارت فون نیمه دوم 2016 شد بماند بعد دوربین بیشتر برندها رو سونی میسازه ، زبان طراحی گوشی هاشو عوض کرده در اخراگذار کنه به برند چینی؟ نستراداموس همچین پیشبینی نمیتونس بکنه.
شما همین ces نگا کن ببین سونی چ چیزایی معرفی کرده ، ببین تی وی oledش چه تکنولوژی هایی داره ، یا تی وی 8k ک معرفی کرده. در بحث کیفیت تصویر واقعا سونی رو نمیشه با چیزی مقایسه کرد و اینو تو تمام tv هاش میشه دید. هرچند اف تاپیک شد اما خب واقعا من یه نفر رو اسم سونی مخصوصا محصولات صوتی تصویری و موبایلش تعصب دارم چون مصرف کننده ش هستم.

درپایان برای اینکه اسپم نشه امیدواذم مایکرو برای e3 چندتا ip گولاخ بسازه بلکم مارو تحریک کنه یه اپگرید به سیستم بدیم و همچنین اسکوریپو گرون نباشه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
wibd.gif

خیلی وقت بود از این بحث های تکراری و فرار های رو به جلو و عوض کردن موضوع نداشتیم آقا یک بازی کنسل شده تمام ربطش به فروش بخش موبایل سونی چیه ؟
1. بازی کیفیت لازم نداشته .
2. ماکروسافت از نتیجه راضی نبوده .
3.هزینه ها و مخارج بازی بیشتر از انتظارات فروش بوده .
4. ماکروسافت پیشمان شده از پشتیبانی بازی بعد این همه وقت .
5.PG نتونسته به قول هاش عمل کنه .
6. بازی کنسل شده تمام .
ربط این موضوع که بازی ماکروسافت کنسل کرده و سونی تمرکزش روی PS گذاشته و اینکه چیه این موضوع بده برای یکی که اسم خودش میزاره گیمر به منم بگین متوجه بشم ؟ تمام بخش های سونی یا ماکروسافت سود نداشته باشه سونی یا ماکروسافت بازی بسازه که من بازیکن سلیقم بکشه بخرم و لذت ببرم مهمه به من چه که ماکروسافت بخش موبایل کنار گذاشته یا میزاره یا اینکه سونی بخواد بخش گوشی کنار بزاره یا نه و ربطش به این که ماکروسافت این بازی به هر دلیلی کنسل کرده نداره .

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599

این سومی رو حتما بخون .

اینا نمیخوان قبول کنن سونی دیگه اون سونی گذشته نیست فقط بخش ps مونده که اونم بخاطر اشتباه مایکروسافت تو این نسل بود وگرنه تا الان متلاشی شده بود

در رابطه با sb هم اینو بگم که مقصر سازنده بوده که با این همه حمایت و پشتیبانی نتونسه کار بعد از این همه مدت درست تحویل بده و اصلا به ژاپنی ها نمیشه اعتماد کرد نمیدونم مایکروسافت چرا بیخیال ژاپن نمیشه کلا به هر حال
نظر شخصی من اینه line up 2017 بهترین خواهد بود تو سال های گذشته دلیلش هم اسکورپیو هست که تو همین سال میاد e3 اینو میفهمید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2 and M1sChief

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,380
نام
رامین
اینا نمیخوان قبول کنن سونی دیگه اون سونی گذشته نیست فقط بخش ps مونده که اونم بخاطر اشتباه مایکروسافت تو این نسل بود وگرنه تا الان متلاشی شده بود
خیلی جلوی خودمو گرفتم اینجا چیزی ننویسم ولی دیگه این نظر شما تو تاریخ بازیسنتر یگانه بود ، نتونستم جلو خودمو بگیرم :D
شما با این حجم از منطق و استدلال چرا نمیرید استخدام شرکتای عظیمی چون الجی و ..... ؟
وجدانا مغزیایی همچون شما دارید طلف میشید =))
اخه چرا شما قبل از اینکه نظرتونو اینجا بنویسید یه ذره فکر نمی کنید ؟ سونی متلاشی می شد ؟ وات د فاز ؟
سونی با اون همه استدیو بازی سازی درجه یک فقط به خاطر اشتباه ماکرو متلاشی نشد؟ اگه ماکرو اشتباه نمی کرد الان وضعیت چی بود؟ حالا اشتباه ماکرو چی بود ؟ ماکرو که به قول شما مغز و بهترین کمپانی جهانه چرا باید جلوی یه کمپانی متلاشی شده و اشغال و در پیت اشتباه بکنه؟ :))

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
E3 2014 Microsoft Exclusives Shown:

1. Fable Legends: Cancelled
2. Project Spark: Cancelled
3. Ori and the Blind Forest: Came out 2015, 360 version cancelled?
4. Inside: Came out 2016
5. Below: Unreleased
6. Phantom Dust: Cancelled
7. Crackdown: Unreleased
8. Scalebound: Cancelled
9. Halo 5: Came out 2015

E3 2014 Sony Exclusives Shown:

1. Deep Down: Unreleased
2. Eve: Valkyrie: Came out 2016
3. Let It Die: Came out 2016
4. The Order: 1886: Came out 2015
5. The Witness: Came out 2016
6. Everybody's Gone to the Rapture: Came out 2015
7. Bloodborne: Came out 2015
8. No Man's Sky: Came out 2016
9. Ratchet & Clank: Came out 2016
10. Uncharted 4: A Thief's End: Came out 2016
11.Until dawn:Came out
:|

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
در رابطه با sb هم اینو بگم که مقصر سازنده بوده که با این همه حمایت و پشتیبانی نتونسه کار بعد از این همه مدت درست تحویل بده و اصلا به ژاپنی ها نمیشه اعتماد کرد نمیدونم مایکروسافت چرا بیخیال ژاپن نمیشه کلا به هر حال
بعضی وقتا یه پست هایی اینجا می بینم که حدود 15 دقیقه می رم تو کما و بر می گردم. یه جوری حرف می زنن انگار رابط مستقیم بین این دو شرکت بودن و از جزییات کاملا با خبرن. این وسط یه تیکه پروندن به ژاپنی ها رو هم متوجه نشدم ربطش رو.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
E3 2014 Microsoft Exclusives Shown:

1. Fable Legends: Cancelled
2. Project Spark: Cancelled
3. Ori and the Blind Forest: Came out 2015, 360 version cancelled?
4. Inside: Came out 2016
5. Below: Unreleased
6. Phantom Dust: Cancelled
7. Crackdown: Unreleased
8. Scalebound: Cancelled
9. Halo 5: Came out 2015

E3 2014 Sony Exclusives Shown:

1. Deep Down: Unreleased
2. Eve: Valkyrie: Came out 2016
3. Let It Die: Came out 2016
4. The Order: 1886: Came out 2015
5. The Witness: Came out 2016
6. Everybody's Gone to the Rapture: Came out 2015
7. Bloodborne: Came out 2015
8. No Man's Sky: Came out 2016
9. Ratchet & Clank: Came out 2016
10. Uncharted 4: A Thief's End: Came out 2016
11.Until dawn:Came out
:|

ویرایش :

Sunset Overdrive Came out 2014
Forza Horizon 2 Came out 2014
Halo: The Master Chief Collection Came out 2014
Project Spark Came out 2014
Shape Up Came out 2014
Fantasia: Music Evolved Came out 2014
Central: Spotlight Came out 2014
Rise of the Tomb Raider Came out 2014

فنتوم داست رو که خودشون کنسل کردند، به نظرم جا داشت اون هیلو 5 هم حذف میکردند.

پ ن : لیست سونی رو دقت کردم الان دیدم No Man's Sky، Everybody's Gone to the Rapture، Eve: Valkyrie برای PC منتشر شدند و بازی The Witness هم کلا انحصاری زمانی شیش ماهه بود ! واقعا برام جالب بود خیلی با چیزی که سونی تو نسل قبل که روی انحصاری کامل یک بازی روی کنسول تاکید داشت فرق کرده :think:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر