Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,225
نام
ماکان
فیل اسپنسر که اول همین سال کل استدیو های فرست پارتی کینکت محور رو درشون رو تخته کرد اعضاشون رو بین باقی استدیو ها پخش کرد و حتی پورت ورودی کینکت رو از روی Xbox S برداشته. تا وقتی که فیل اسپنسر سر کار باشه بعید هست که مایکروسافت دیگه سرمایه گذاری روی کینکت کنه تا به یک کاربردی برای VR برسه وگرنه تموم شد رفت.

در کل درسته کرایتک این چند سال وحشتناک اشغال ساخته ولی برای یک رایز خوب لازم نیست شق القمر کنند. چون واقعا از تو Ryse یک بازی با کیفیت در اوردن خیلی سخت نیست :D

به نظر من کرایتک اینکاره نیست. مایکروسافت باید کلا IP‌ رو بگیره دستش بده یه استدیو دیگه بسازه. اون موقع رایز میتونه تبدیل به یه IP خیلی خوب بشه. اما کرایتک خدایی بازی خوب نمیسازه دیگه! کلا زورش رو گرافیک هست بلکه یکی بیاد انجینش رو بخره.

البته کرایتک یبار خوب نیرو گرفت و یه سری اکشن ساز خفن رو کنار هم جمع کرد. حتی کارگردان GoW:A رو هم گرفت. حالا نمیدونم اینا هنوز هستن تو شرکت یا رفتن. ولی اگه باشن شاید اگه با وقت و تمرکز روی شماره بعید بازی کار کنن بتونن خودشون یه بازی آبرومند در بیارن.

یعنی The Order خیلی خفنه که قابل مقایسه با Ryse نیست یا اینکه از Ryse هم داغون تره؟ :D در هر صورت به نظر میاد جفتشون از نظر کیفی در یه حد باشن.

در مزخرفی تنه به تنه هم میزنن. بحث کردن سر بهتر بودن دو تا بازی با متا 61 و 63 چیزی جز وقت تلف کردن نیست. البته هر دوتاش رو بدن یه استدیو دیگه بسازه بازی خوبی از توشون در میاد.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,790
نام
مراد حلیمی
هر دو بازیهای رایز و اوردر فضا و فرم خیلی عالی داشتن ولی سازنده های هر دو بازی فوق العاده ضعیف عمل کردن و نتیجه چیزی در حد آشغال بود..... هر دو اینا رو یه استودیو کاربلد بسازه یه چیز خوب درمیاد ازشون .
ولی چون تعداد بازیهای شوتر بیشتر تو بازار نسبت به بازیهای شیمشیری به فرم رایز ، ایده رایز خاص تر

.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
نکنه رایز شاهکار این نسل و جزو بهترین انحصاری های X1 هست ما خبر نداریم؟ یا تو داری خودت رو گول میزنی و یا صرفا تعصب روی کنسول مورد علاقت باعث شده اینجور متصور بشی که هر بازی که انحصاری X1‌ باشه یا شاهکاره یا با اعمال یه سری تغییرات شاهکار میشه. چه نک و چه رایز هر جفتشون ضعیف ترین انحصاری ها و کلا جزو آشغال ترین بازی های این نسل بودن. قابل دفاع هم نیستن. شما الان دارید میگید اگه رایز رو یه استدیو قابل اکشن ساز بگیره دستش، برای کینکت نباشه، و با یه گیم پلی جدید بسازه میشه بازی خوب. بله این اتفاق میفته اما اون دیگه Ryse نیست و میشه یه IP جدید. با این فرمول هر بازی آشغالی پتانسیل تبدیل شدن به شاهکار رو داره.

اما در مورد قسمت بولد شده کاملا موافقم. آشغالی مثل رایز رو نباید با اوردر مقایسه کرد!:D

در مورد اینکه یه استدیو دیگه بیاد بازی رو بگیره دستش بسازه خوب میشه هم باز میگم، هر IP‌رو بدی دست یه استدیو کاربلد یه بازی شاهکار میسازه. این نه آپشنه نه هیچی. چه بسا اینجوری بخوایم تفسیر کنیم اوردر رو یه استیدو خوب بسازه، مثلا ND خیلی موفق تر خواهد بود تا Ryse مثلا. چون شوتره و ستینگ به مراتب بهتری داره.
اصلا برای من اهمیت نداره که رایز واسه X1 ساخته شده، اتفاقا من یکی از مسببین شکستش رو همین مایکروسافت می دونم چون بازی اولای کارش اصلا AAA و اونقدر جدی نبود! یه بازی مهم برای کینکت بود که شاید اگه طبق برنامه های قبلی ساخته می شد الان کینکت جایگاه دیگه ای داشت همینکه تصمیم گرفتند روند ساخت رو تغییر بدن به نظر من تصمیم اشتباهی بوده که مطمئننا مایکرو هم درش دخلیه.
از نظر من یه بازی نک بخاطر سبکش سعی میکنه طرفدارهای خاص رو جذب کنه و اصلا همینکه نسخه دومش هم تایید شده باز دلیلش همینه اما یه بازی مثل رایز در صورت موفقیت می تونه یه وزنه سنگین باشه و خیلی بیشتر از نک مورد توجه قرار بگیره برای همین این دوتا اصلا نزدیک هم نیستند! رایز شاید از این نظر به اوردر نزدیک باشه.
دلیلیت برای موفقیت اوردر نسبت به رایز هم خیلی باحال بود! فک کن چون اون شوتره به مراتب موفق تر میشه!!! (در مورد ستینگ هم این نظر شخصی شما هست)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آخه مساله اینجاس سوای مشکلات مالی کرایتک اگه وضعشون توپ بود هم باز کرایتک نمی تونست چیز درست و حسابی بسازه...این کمپانی کلا تو بازیسازی تعطیله...... .
.
خیلی ببخشید ! کرایتک تو بازی سازی تعطیله ؟! میتونی این دلایلت را به من بگی ؟ چون یدونه ryse خراب کرده و اونم دلیلش کاملا قابل موجه هست یعنی کرایتک اشغال ساز میشه ؟!
بازی farcry 1 که میانگین 89 روی pc به دست اورده اونم زمانی که سایتها امتیازات کیلویی به بازی ها نمیدادند تونسته چنین میانگینی بگیره ! اونم به بدشانسی خورد و رقبایی مثل hl2 تو همون سال داشت عرضه شد و با اون بازی ها مقایسه شد وگرنه وضعیتش از این هم بهتر میشد از طرفی مثلا از سایت گیم اسپات امتیاز بالاتری حتی نسبت به hl2 گرفته بود !
حالا میانگین را بزاری کنار farcry 1 زمان خودش از لحاظ گیم پلی یه شاهکار به تمام معنا بود و یه بازی کاملا انقلابی تو سطح خودش حساب میشد تنها بازی open world شوتر سندباکس به معنای واقعی بود که هیچ بازی از این لحاظ به گردش هم نمیرسید . کاملا فکت ! اسم این میشه استودیوی تعطیل ؟!
خب بریم سر بازی دومشون ! بازی crysis باز روی pc شاهکار حساب میشد که باز یاداوری کرد که بازی شوتر ow چطوری ساخته میشه گیم پلی فوق العاده با ازادی عمل بسیار عالی و بسیار بسیار خفن ! یه سند باکس به معنی واقعی تمام با فیزیک بسیار بسیار پیشرفته ؟ اسم اینم شد استودیوی تعطیل ؟!
بعد این دو شاهکار وقتی بازیسازی که هسته اصلیش روی pc هست میاد روی کنسول انتظار نداشته باش بتونه یه همچین انجینی را بزور روی کنسول بهینه کنه ! هر چند همه اینها crysis 2 بازم بازی خوبی بود و همچنان دارای گیم پلی عالی بود و میانگینش هم شده 84 که باز اسمش نمیشه اشغال ساز یا استودیوی داغون !
تنها بازی ضعیف کرایتک و گناهش را ! من crysis 3 میدونم که باز اونم میانگینش سبز رنگ هست .
Ryse را من اصلا حساب نمیکنم چون اصلا قرار نبود حتی یه بازی بشه که بخوای با دسته کنسول بازی کنی و اونم بیاری روی x1 عرضه بشه ! یه بازی که اولین هدفش قرار بود روی کینکت و 360 ساخته بشه یدفعه تغییر نسلش میدند و میگند از حالت کینکت درش بیار و جوری کن که با کنترلر معمولی xbox بازی کرد با کلی تغییرات زوری و بهینه سازی دوباره بازی روی سخت افزار دیگه بعد به زور بگن بازی باید لانچ تایتل بشه ! انتظار نداشتی که کرایتک شاهکار تحویل بده ؟!
کرایتک که از بس آشغال ساخت و انجینشون رو هم کسی نخرید رو به ورشکستگی هست. اما بعید میدونم مایکرو حاضر باشه بابت این آشغال پولی بده. کلا پتانسیل رایز هم مثل اوردر هست. یعنی تنها به شرطی شماره بعدیش قابل بازیه که بدن یه استدیو دیگه یه چیز دیگه درست کنه! البته در مورد رایز این شانس وجود داره که بازی برای کینکت نباشه و یه اکشن بسازن. در این صورت اتوماتیک بازی 10 برابر بهتر میشه. ولی اگه مایکرو IP رو بخره بده یه استدیو دیگه یه بازی کاملا متفاوت از شماره قبل بسازه قشنگ میتونه یکی از بازی های خفن آینده باشه.
اتفاقا مایکروسافت خبر رسمیش هم بود که کاملا میخواست امتیاز ryse را بخره ! که کرایتک راضی نشده ! پس به نظر من طرز فکرت را عوض کنی بهتره .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فرخ با قضیه کریسیس ها و اینکه بازی های خوبی بودن کاری ندارم اما خدایی سندباکس رو برات بد معنی کردن :D بازی خوب سند باکس اینی نبود که اینا ساختن :D خواستم کلا این سند باکس رو گیر بدم :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ با قضیه کریسیس ها و اینکه بازی های خوبی بودن کاری ندارم اما خدایی سندباکس رو برات بد معنی کردن :D بازی خوب سند باکس اینی نبود که اینا ساختن :D خواستم کلا این سند باکس رو گیر بدم :D
من معنیش را خیلی هم خوب میدونم :D من نگفتم بهترین سندباکس ولی زمان فارکرای شوتر ow با اون وسعت وجود نداشت چنین ازادی عملی داشته باشه حتی زمان کرایسیس 1 هم اینطوری بود .
دیدم دوستان زدن این استودیو را له کردند ولی بی انصافی هست وقتی یه استودیو بازیهایی مثل فارکرای و کرایسیس را در پرونده داره اینجوری مورد تمسخر قرار بگیره . ما هم قبول داریم استودیو سر سیاست های غلط روبه نابودی رفت ولی به نظر من خیلی حیف بود این استودیو ولی استودیوی عالی و اورجینالی بود و الانم دلم واقعا براشون تنگ شده :|
خلاصه من کلا هر چی خاطره داشتم تو 2004 روبه نابودی رفت اون از HL2 اون از DOOM3 هرچند شماره 4 خوب بود ولی برای من به شخصه دوم سابق نبود اصلا حسش را نگرفتم و اینم از سازنده ی FARCRY 1 هر 3 تا را سال 2004 تجربه کردم سال بسیار رویایی بود برام ولی همشون رفتند به گور :| اون زمان تو بهترین سن ممکن هم قرار داشتم برای درک بازی باید باشن کسانی که بدونن من چی میکشم :D:|

• Like
Reactions: uriel

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من پست اون دوست عزیز رو مطالعه نکردم اما کرایسیس 1 معنای واقعی سندباکس جهان آزاد رو وارد شبک شوتر اول شخص کرد! کاری که سه سال قلبش فارکرای 1 تا حدودی پایه رو گذاشته بود و با FC3 تقریبا کامل شد و الان تو هر شوتر نگاه کنی یه تیکشو حداقل می بینی! همه جا از کرایسیس 1 بعنوان یه شوتر سندباکس یاد میشه! نسخه بعد رو حالا خیلی کار ندارم.
------------------------------------------------------------------
بالاخره تغییرات جدید کرایتک رسمی شد! طبق بیانیه ای که منتشر شده 5 شعبه فرعی این کمپانی قراره بسته بشند و شعبه فرانکفورت و کیو به کارشون ادامه میدند. بیانیه که توسط آونی یرلی یکی از موسسین کرایتک منتشر شده ظاهرا اشاره کرده که استراتژی کمپانی دچار تغییرات اساسی شده و به طور دقیق گفتند که از این به بعد رو نقاط قوت اصلی ــشون تمرکز می کنند که انجین کرای انجین هست و احتمال قوی کرایسیس و رایز (به premium IP اشاره شده)!
این بین اگه احمق نباشند رایز رو رد می کنند بره یه پولی بدست میارن از این طریق و میرن سراغ یه کرایسیس جدید که ریبوت هم هست و بازگشت به ریشه های سری و نسخه اول رو کامل می کنند! بازی ای که از گیم اسپات نمره 95 گرفت و تو نسخه های بعد تقریبا نقاط قوت اصلی خودش رو خاک کرد!!!!

آخرین ویرایش:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
من پست اون دوست عزیز رو مطالعه نکردم اما کرایسیس 1 معنای واقعی سندباکس جهان آزاد رو وارد شبک شوتر اول شخص کرد! کاری که سه سال قلبش فارکرای 1 تا حدودی پایه رو گذاشته بود و با FC3 تقریبا کامل شد و الان تو هر شوتر نگاه کنی یه تیکشو حداقل می بینی! همه جا از کرایسیس 1 بعنوان یه شوتر سندباکس یاد میشه! نسخه بعد رو حالا خیلی کار ندارم.
------------------------------------------------------------------
بالاخره تغییرات جدید کرایتک رسمی شد! طبق بیانیه ای که منتشر شده 5 شعبه فرعی این کمپانی قراره بسته بشند و شعبه فرانکفورت و کیو به کارشون ادامه میدند. بیانیه که توسط آونی یرلی یکی از موسسین کرایتک منتشر شده ظاهرا اشاره کرده که استراتژی کمپانی دچار تغییرات اساسی شده و به طور دقیق گفتند که از این به بعد رو نقاط قوت اصلی ــشون تمرکز می کنند که انجین کرای انجین هست و احتمال قوی کرایسیس و رایز (به premium IP اشاره شده)!
این بین اگه احمق نباشند رایز رو رد می کنند بره یه پولی بدست میارن از این طریق و میرن سراغ یه کرایسیس جدید که ریبوت هم هست و بازگشت به ریشه های سری و نسخه اول رو کامل می کنند! بازی ای که از گیم اسپات نمره 95 گرفت و تو نسخه های بعد تقریبا نقاط قوت اصلی خودش رو خاک کرد!!!!
گفته های یرلی بیشتر جای نگرانی داره تا امیدواری گفته ما روی موتورمون تمرکز می کنیم و بازی های اصلی به عبارتی میشه گفت با همون فرمول گرافیک خفن گیم پلی ماست می خوان پیش برن که امیدوارم این طور نباشه و برگردن به دوران خوب c1 این وسط رایز رو هم بیخیال بشن و بفروشن به مایکی هم برای خودشون خوبه هم برای مایکی

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
از شاهکار Crysis روی PC تا فاجعه ای روی کنسول ... از اوج تا نیمه تعطیلی.
اینا چرا به این روز افتادن.
من فکر میکنم فقط باید ذوی PC تمرکز کنن چون هم تجربه اینو تایید میکنه هم اینکه اینها کلا کارهاشون Resource بالا و یجورایی نامحدود طلب میکنه از نظر سخت افزاری. چه از نظر گیم پلی چه گرافیک. معلومه وقتی روی PC ّازی ای بسازی که بزور 60 فریم میده با دوتا فوی ترین کارت زمان عرضه بیای روی کنسول مجبوری کلا قید گیم پلی رو بزنی و بازی رو QTE بکنی تا بتونی فقط گرافیکتو نمایش یدی.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خبرش رو ندیدم کسی تو بخش اخبار بره ولی کرایتک 5 تا از استدیو های دیگه اش رو هم تعطیل کرده و فقط دو استدیو اصلی کیف و فرانکفورت باقی موندند

Crytek announced a major change in structure today: The developer is shedding five of its studios, with only Crytek’s Frankfurt, Germany and Kiev, Ukraine studios remaining.

استدیو های تعطیل شده هم ایناها هستند :

Budapest, Hungary; Sofia, Bulgaria; Seoul, Korea; Shanghai, China; and Istanbul, Turkey

البته گفتند همچنان روی کرای انجین تمرکز کردند و از استدیو های دیگه ای که از این موتور استفاده میکنند، حمایت خواهند کرد و.... همچنین ساخت بازی ها رو ادامه میدند.

چیزی که مشخص هست وضعشون به شدت داغون هست حتی تعطیلی استدیو های انگلیس و امریکا و حق فروش هوم فرانت هم نتونسته از لحاظ مالی بهشون کمک خاصی بکنه که الان مجبور شدند باقی استدیوها هم درشون رو تخته کنند. برای سال 2017 هم یک بازی در سطح AAA ولی فری تو پلی به اسم Hunt: Horrors of the Gilded Age دارند. اگر اینم دستشون رو خالی بذاره فکر کنم رسما نسخه کرایتک پیچیده میشه باید دنبال خریدار باشه !

Crytek closing five studios, will refocus on ‘premium IPs’ and CryEngine

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
خبرش رو ندیدم کسی تو بخش اخبار بره ولی کرایتک 5 تا از استدیو های دیگه اش رو هم تعطیل کرده و فقط دو استدیو اصلی کیف و فرانکفورت باقی موندند

Crytek announced a major change in structure today: The developer is shedding five of its studios, with only Crytek’s Frankfurt, Germany and Kiev, Ukraine studios remaining.

استدیو های تعطیل شده هم ایناها هستند :

Budapest, Hungary; Sofia, Bulgaria; Seoul, Korea; Shanghai, China; and Istanbul, Turkey

البته گفتند همچنان روی کرای انجین تمرکز کردند و از استدیو های دیگه ای که از این موتور استفاده میکنند، حمایت خواهند کرد و.... همچنین ساخت بازی ها رو ادامه میدند.

چیزی که مشخص هست وضعشون به شدت داغون هست حتی تعطیلی استدیو های انگلیس و امریکا و حق فروش هوم فرانت هم نتونسته از لحاظ مالی بهشون کمک خاصی بکنه که الان مجبور شدند باقی استدیوها هم درشون رو تخته کنند. برای سال 2017 هم یک بازی در سطح AAA ولی فری تو پلی به اسم Hunt: Horrors of the Gilded Age دارند. اگر اینم دستشون رو خالی بذاره فکر کنم رسما نسخه کرایتک پیچیده میشه باید دنبال خریدار باشه !

Crytek closing five studios, will refocus on ‘premium IPs’ and CryEngine
خیلی ناراحت کنندس اصلا فکرشو نمیکردم به این روز بیفته این استودیو، تا سال 2009 و crysis warhead که عملا بازی هاشون توی سبک شوتر اول شخص شاهکار بودن، بقیه بتزی هاشونم واقعا اینقدر ضعیف نبودن که اینارو به این روز بندازه، یعنی نسخه های 2 و 3 کرایسیس هم واقعا بازی های سطح بالا و کم نقصی بودن، درسته که اندازه نسخه های اول و فارکرای 1 انقلابی نبودن ولی انصافا خوب بودن هنوز. ryse هم خودم بازی نکردم ولی دیگه اینقدرام بد نبود فکر کنم، یه بازی متوسط بود توی گیم پلی و یه پدیده توی گرافیک. در هر حال واقعا دوست ندارم این اسودیو هم مثل THQ و 3D realms و... نیست و نابود بشه، همین الانم جاش خیلی خالیه توی صنعت بازیسازی و امیدوارم با مدیریت صحیح برگرده دوباره.

• Like
Reactions: Hamid Payne

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
خیلی ناراحت کنندس اصلا فکرشو نمیکردم به این روز بیفته این استودیو، تا سال 2009 و crysis warhead که عملا بازی هاشون توی سبک شوتر اول شخص شاهکار بودن، بقیه بتزی هاشونم واقعا اینقدر ضعیف نبودن که اینارو به این روز بندازه، یعنی نسخه های 2 و 3 کرایسیس هم واقعا بازی های سطح بالا و کم نقصی بودن، درسته که اندازه نسخه های اول و فارکرای 1 انقلابی نبودن ولی انصافا خوب بودن هنوز. ryse هم خودم بازی نکردم ولی دیگه اینقدرام بد نبود فکر کنم، یه بازی متوسط بود توی گیم پلی و یه پدیده توی گرافیک. در هر حال واقعا دوست ندارم این اسودیو هم مثل THQ و 3D realms و... نیست و نابود بشه، همین الانم جاش خیلی خالیه توی صنعت بازیسازی و امیدوارم با مدیریت صحیح برگرده دوباره.
طمع و زیاده خواهی باعث بدختی کرایتک شد وقتی دیدن بازار f2p داغه گفتن ما هم تا تنور داغه نونو بچسبونیم و در این راه هزینه ی زیادی انجام دادن ولی Warface عملا شکست سنگینی براشون بود از هزینه ی زیاد بر روی کرای انجین به امید خریده شدن هم نمی شه گذشت کرای انجینی که کار کردن باهاش خیلی سخته از متوسط بودن کرایسیس 3 و رایز هم بگذریم

• Like
Reactions: uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
طمع و زیاده خواهی باعث بدختی کرایتک شد وقتی دیدن بازار f2p داغه گفتن ما هم تا تنور داغه نونو بچسبونیم و در این راه هزینه ی زیادی انجام دادن ولی Warface عملدیدنست سنگینی براشون بود از هزینه ی زیاد بر روی کرای انجین به امید خریده شدن هم نمی شه گذشت کرای انجینی که کار کردن باهاش خیلی سخته از متوسط بودن کرایسیس 3 و رایز هم بگذریم
همه صحبتاتون درسته دقیقا، فقط اون قسمت crysis 3 رو مخالفم، بازی درسته اندازه نام کرایسیس نبود ولی هنوزم بازی خوبی بود واقعا.
ولی خب به نظرم همون طور که گفتین بیشترین لطمه رو از پا گذاشتن توی حیطه f2p دیدن و warface...
انجینشونم در عین فوق العاده بودن از لحاظ تکنیکی و فرآیندهای بصری ولی کار باهاش سخت بوده ظاهرا.

• Like
Reactions: Hamid Payne

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
همه صحبتاتون درسته دقیقا، فقط اون قسمت crysis 3 رو مخالفم، بازی درسته اندازه نام کرایسیس نبود ولی هنوزم بازی خوبی بود واقعا.
ولی خب به نظرم همون طور که گفتین بیشترین لطمه رو از پا گذاشتن توی حیطه f2p دیدن و warface...
انجینشونم در عین فوق العاده بودن از لحاظ تکنیکی و فرآیندهای بصری ولی کار باهاش سخت بوده ظاهرا.

یکی از دلایلی که کرایتک کمرش شکست همین کرایسیس 3 بود. نزدیک به 70 میلیون دلار برای بازی هزینه کردند (البته مشخص نیست سهم EA و سهم کرایتک چقدر بوده) ولی فروش بازی افتضاح بود. بعد احمق بازیشون در حدی بود که گرافیک وحشتناکی برای PC داشت ولی روی کنسول های نسل هفتم کیفیت افتضاح بود و هیچ نسخه ای هم برای نسل هشتم در نظر نگرفتند حداقل روی موج عناوین نسل جدید یک پولی به جیب بزنند. البته اون دلایل رفتند به سمت بازیهای فری تو پلی و warface هم درسته.

پ ن : یک تریلر ده دقیقه ای هم از Hunt: Horrors of the Gilded Age بازی جدیده کرایتک دیدم ! خیلی گیمپلی قدیمی و خسته کننده ای داشت ! حتی قابلیت کو اپ هم داره بازی ولی فکر نکنم انچنان بهش کمک کنه ! شاید به زور متاش نزدیک 73 74 بشه.
برای من و خیلی ها که قدیم بازیهای کرایتک رو روی PC زده بودیم واقعا دیدن همچین روزی خیلی دردناک هست. امدیوارم زودتر جون بگیرند.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
یکی از دلایلی که کرایتک کمرش شکست همین کرایسیس 3 بود. نزدیک به 70 میلیون دلار برای بازی هزینه کردند (البته مشخص نیست سهم EA و سهم کرایتک چقدر بوده) ولی فروش بازی افتضاح بود. بعد احمق بازیشون در حدی بود که گرافیک وحشتناکی برای PC داشت ولی روی کنسول های نسل هفتم کیفیت افتضاح بود و هیچ نسخه ای هم برای نسل هشتم در نظر نگرفتند حداقل روی موج عناوین نسل جدید یک پولی به جیب بزنند. البته اون دلایل رفتند به سمت بازیهای فری تو پلی و warface هم درسته.

پ ن : یک تریلر ده دقیقه ای هم از Hunt: Horrors of the Gilded Age بازی جدیده کرایتک دیدم ! خیلی گیمپلی قدیمی و خسته کننده ای داشت ! حتی قابلیت کو اپ هم داره بازی ولی فکر نکنم انچنان بهش کمک کنه ! شاید به زور متاش نزدیک 73 74 بشه.
برای من و خیلی ها که قدیم بازیهای کرایتک رو روی PC زده بودیم واقعا دیدن همچین روزی خیلی دردناک هست. امدیوارم زودتر جون بگیرند.
با دیدن قسمت بلد شده رفتم و تریلر بازی جدیدشون رو دیدم جا داره برای شادی روحشون فاتحه ای بفرستیم :(:(
با این اوضاعی هم که دارن و پایین بودن کیفیت بازی هاشون فکر نکنم سونی یا مایکی سمت خرید کرایتک برن فقط امیدوارم مایکی این رایز از دستشون در بیاره حیفه پتانسیل خیلی بالایی داره

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر