Resident Evil: Operation Raccoon City

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
کجای داستانش خوب بود ؟
داستانشم مثل بقیه المان هاش داغونه :D
اینکه یه سری برای از بین بردن مدارک آمبرلا بیان تو راکوون سیتی و مدارک رو نابود کنن و آخرش به خیر و خوشی برن پی کارشون داستانه ؟:O
=))b-)

منظورم با همین محدودیت ها بود... چون فکر میکردم قراره یه سری کارهای کلیشه ای انجام بدن (ولی یه کم تنوع توش بود)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم امروز به جمع خریداران بازی پیوستم .
البته پشیمون نیستم چون میدونستم بازی افتضاح هست و برای کنجکاوی خریدم .
ولی خدایی اصلا با رزیدنت اویل که زمین تا آسمون فاصله داره اما با اکشن های TPS هم خیلی فاصله داره . یعنی اصلا با عناوین روز قابل مقایسه نیست ، یه جورایی منو یاده wanted انداخت .

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
منکه 4 پارتشو دانلود کردم
میخوام تا آخر هم برم چون تو مرام ما اگر اسم بازی resident evil باشه واجب برماست و یک تکلیف برای ما فن های این بازیست که تمومش کنیم.
این سخن از خودم بود :d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
Ummm.بازی رو نتونستم بیشتر از 1 ساعت تحمل کنم.نورپردازی احمقانه توی یه مرحله احمقانه حسابی اعصابم رو خرد کرد.
اصلا کاملا مشخصه بازی زیر دست یه سازنده درجه 3 یعنی Slant Six بوده.
مشکلات ساختاری زیادی داره و فکر نمیکنم دوستانم هم بتونن تحملش کنن بلکه چند نفره تمومش کنیم.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
امروز یه 2-3 ساعتی بازی کردم. بخش تکنفره بازی کلا تعریف خاصی نداره ولی اونقدر هم که میگید بد نیست.بخش آنلاین بازی بهتر از تکنفره هستش و کلی هم مود داره وسرورهای بازی هم خوبه من که خیلی کم لگ داشتم و راحت میشه بازی کرد

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
دقیقا مسئولان کپکام هم اعتراف کردن که بازی افتضاحی بیش نبوده...

ولی آیا میدونید سیاست کپکام بسیار پیچیده هست؟ هم کپکام هم کمپانیه کونامی هر دو در این چند ساله دیگر بازیها را خودشان بازسازی نمیکنن و برای سودهی بیشتر بازیها را برای بازسازی به شرکتهای خارجی واگذار میکنن... هم سایلنت هیل جدیدی که اومد و هم این بازی کار دو کمپانیه غیر ژاپنی بود که در سایلنت هیل مشکل افت فریم ریت و در این بازی باگهای بسیار اساسی داشتیم.

در مورد این بازی هم لازمه بگم کمپانیه کپکام این بازی رو منتشر کرد که با استفاده از یک سبک و داستان جدید سعی داشته باشه که نظرات و انتقادات در مورد این بازی را جمع کنه و برای شماره ششم بازی یه فکری اساسی بکنه .سازندگان دقیقا پای نظرات گیمرها نشسته و گوش میدن که از کجای بازی لذت برده و از کجای بازی متنفر هستند.بعدش همه را از یک صافی عبور داده و منتخب آن را در RE6 اجرا میکنند....

در حقیقت اومدن این بازی بیشتر شبیه یک ازمایش برای عرضه RE6 در اینده پیش رو خواهد بود....
خوب اگه این جوری هست بازی رایگان در اختیار کاربران میذاشتن نه اینکه به اندازه عناوین بزرگ پول بگیرن و ...
کلا به نظر میرسه این ژاپنی ها کلا رفتن تعطیلات ... اون از افتضاح چند ساله pes اینم از اویل و به زودی متال گیر هم این پروسه تکمیل میکنه

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
خوب اگه این جوری هست بازی رایگان در اختیار کاربران میذاشتن نه اینکه به اندازه عناوین بزرگ پول بگیرن و ...
کلا به نظر میرسه این ژاپنی ها کلا رفتن تعطیلات ... اون از افتضاح چند ساله pes اینم از اویل و به زودی متال گیر هم این پروسه تکمیل میکنه

یه جوری دارید میگید پول گرفتند انگار کلی پول از جیبتون بابت این بازی پرداخت کردین...

پس اونی که در امریکا و اروپا به پول ما باید چندین هزار تومان بابت یک بازی اورجینال خرج کنه باید چی بگه؟

دوست عزیز همه اشتباه میکنن... حتی کمپانیهای خیلی بزرگ و گردن کلفت... این دلیل نمیشه که از این اشتباهات ما سو استفاده کنیم و اینقدر برای یک بازی اینگونه به شرکت سازنده حمله ور بشیم....

یادمون باشه capcom همان شرکتی بود که نسخه های امروزیه re4 و re5 را داد بیرون و ما هم همانهایی بودیم که میگفتیم capcom دستت درد نکنه.... ولی امروز میخواهیم سر به تن capcom نباشه....

اگر این اشتباه دوباره رخ بده بدبختیه وگرنه در تاریخ سری بازیهای رزیدنت اویل همچین افتضاحی اولین باره....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر