Resident Evil 6 | Xbox 360

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من بازیشو چند وقت پیش خریدم همون اول کاری اپدیت کردم خبری از درست شدن دوربین نبود
بچه ها من بازیشو بازی کردم یه ساعتی یعنی حاضرم پولی که بابت این دادمو میدادم به این متکدیان سر چهار راه ولی پول این فاجعه ارو نمیدادم! یعنی بیشتر از یه ربع نمیشه بازی کرد و سر درد میگیره ادم از این دوربین پر جست و خیز و گیج و گنگ..یعنی کجایی رزیدنت اویل که حتی میخام بگم از نام و نشونتم دیگه چیزی باقی نیست این چی بود اخه خدااااااااااااااا..4 بخدا زیاد بود گیم اسپات بهش داد. بدترین بازی ایی ایکس باکسی بود که تا حالا داشتم( یعنی بدتر از کوانتوم تئوری و مردان سیاهپوش :( )

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
سلام دوستان.
گزینه خاموش کردن شوک دسته تویه تنظیمات به چه صورت هست ؟؟؟ میخوام شوک دسته رو خاموش کنم.
تا اونجایی که یادمه این بازی این گزینه رو نداشت. منم میخواستم خاموش کنم پدر باتری در نیاد ولی نمیشد. :|

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اون دکمه ایکس وسط دسته رو فشار بدین بعد تو تنظیمات یا پرفرنسز یا همچین جاهایی ویبراتور دسته رو میتونید اف کنید و ربطی به بازی نداره.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
ما که خیلی خوشمان امد از این بازی
یکمی از چپتر لیان رو رفتم بسیار باحال و فوق العاده عالی بود
میشه گفت که این نسخه بهترین نسخه ی سری رزیدنت اویل هستش

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
ارزش خرید داره?یامثل اپراشن راکون سیتی میره تو اعصابون!!!!
از ORC بهتره ولی اگه بخوای بازی کنی باید به چشم Gears of War/Vanquish/WWE بهش نگاه کنی (حرکات کشتی کج میزنن از خود کشتی کج کارا بهتر. :|)
ارزش اینو داره که از یکی قرض کنی بعدش بهش پس بدی، یا نهایت 3-4 تومن بالاش پول بدی.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من تو چاپتر 5 کریس موندم,همونجایی که یه غول عجیبو غریب هست.الان تو اون اتاقی هستم که توشم چند تا کانتینر هست و دوست کریسم دستش قطع شده و الان بعده تزریق اون ویروس یه دست عجیب و غریب در آورده.
هر چقد اون غولو می زنم نمی میره و دوباره پوست می ندهزه و زنده میشه,میشه بگید چطوری باید بکشمش؟؟؟؟؟
خستم کرد دیگه
ممنون از همه

raminrafatvita

کاربر سایت
Apr 24, 2012
20
نام
رامین
سلام. لطفا کمکم کنید. دستگاهم elite هست . وقتی بازی re6 رو اجرا می کنم توی لود اول بازی بعد از انفجار که اون دو نفر به شیشه ماشین میخورن دستگاه ارور cant read disk میده و میاد بیرون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر