Resident Evil 6 | Xbox 360

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
67895459035517888268.jpg

ششمین قسمت از سری بازی های بزرگ Resident Evil، امشب به طور رسمی توسط کپکام، تایید شد.

10 سال از اتفاقات راکون سیتی گذشته و رییس جمهور ایالات متحده تصمیم گرفته است حقایق پشت پرده اتفاقات راکون سیتی را بر ملا سازد تا شاید فعالیت های بایوتروریستی اخیر را محدود کند. دوست صمیمی رییس جمهور و بازمانده وقایع راکون سیتی، لیان اسکات کندی نیز در کنار رییس جمهور است. زمانی که یک حمله بایوتروریستی به محل حضور رییس جمهور رخ می دهد، لیان با یک رییس جمهور آلوده و تبدیل به زامبی شده روبرو می شود و مجبور است سخت ترین تصمیم زندگیش را بگیرد. در همین حین، کریس ردفیلد، عضو سازمان BSAA نیز به چین که خودش مورد حمله بایوتروریستی قرار گرفته است، می رسد. هیچ کشوری از این حملات و شیوع ویروس در امان نیست و یک ترس واحد، تمام جمعیت انسانی کره زمین را در بر گرفته است؛ هیچ امیدی نیست.
برای اولین بار در تاریخ این سری بازی، لیان کندی و کریس ردفیلد، در کنار هم باید علیه این تهدید بی سابقه مقابله کنند. در کنار هر کدام از این دو نفر، کاراکترهای جدیدی حضور خواهند داشت که به طُرُق متفاوتی با این داستان ترسناک دراماتیک و بی رحمانه که در سطح جهانی در حال وقوع است، ارتباط دارند.
Katsuhiko Ichii رییس بخش تحقیق و توسعه و بازاریابی جهانی کپکام گفت:" RE6 یک گام بزرگ در جهت تکامل این سری است. تیم توسعه بازی، به رهبری Hiroyuki Kobayashi به طور خستگی ناپذیر در حال کار بر روی این شماره است تا بهترین تجربه ی RE ممکن را هم از جهت بزرگی و هم کیفیت عرضه کند. ما واقعا در این مورد هیجان زده ایم و نمی توانیم برای انتشار اطلاعات بیشتر صبر کنیم."
ایشان اضافه کرد:" تیم ما از ابتدا قصد داشت تا تجربه ای همراه با روایت داستانی گیرا و بخش تک نفره و Co-op هیجان انگیز، همگی همراه با تمی ترسناک را خلق کند. ما اسم این سبک ترکیبی را "Dramatic Horror" می گذاریم و مطمئن هستیم که هم مورد استقبال فن های سری و هم افراد تازه وارد قرار خواهد گرفت."

Re6 در تاریخ 20 نوامبر سال 2012 عرضه خواهد شد.
=====
اولین والپیپر از بازی:

===
ویدئوی بازی رو در صفحه ی اصلی سایت می توانید تماشا و با 3 کیفیت دانلود کنید.
Resident Evil 6 تایید شد+ اولین اطلاعات رسمی

آخرین ویرایش:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
یک سری عکس از قسمت های مختلف تریلر شکار کردم:d .... توصیه میشه اگه هنوز تریلر رو ندیدید اسپویلر رو باز نکنید
لئون خشنتر از همیشه!:d با تبر آتشنشانی!!!:-o

این چقدر نازه! :x

این هم هیولای خوشگلیه ... محیط پشت سرش هم مکان جالبی به نظر میرسه

این هم اسلحه مخوفیه ، قابلیت پرتاب سرنگ های ویروسی رو به همه طرف داره!

آنچارتد!!!:))

چرخدنده های جنگ!!!=))

Call Of Duty :eek:

این بابا هم یه چیزی تو مایه های نمسیس به نظر میرسه که همه جا بیوفته دنبالمون! دست راستش هم مکانیکیه و چیز باحالی به نظر میرسه!

به نظر میاد دوباره باید خودمون رو برای رویارویی با یکی ازین غولهای گنده آماده کنیم!>:d<

و بالاخره سکانس آخر تریلر لئون بین زمین و هوا :d

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
اخ که گند زدن به بازی:(
مگه re اینقدر دیگه میتونه اکشن باشه !
نهایت وقتشونو صرف اکشن بازی کردن نمیگم بازیه بدیه شایدم امتیازاش 9 10 باشه ولی re3 کجا و این کجا به خدا اون صحنه ای که تو تریلر بازی کریس رو نشون داد فکر کردم gears هستش !
خودشون هم گفتن re5+re4=re6:-&
البته re4 قابل احترامه ولی 5 :-$

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
لامصب این Resident Evil هرچی باشه نمیدونم چرا ولی بازم دیوونشم ! مطمئنا شماره 5 مثل 4تای دیگه نبود و برای من هیچ کدوم شماره 3 نشده تا الان ولی بازم RE بیاد

بازی میکنم و حال میکنم ...

از خبر تاییدش خیلی خوشحال شدم - درباره تریلر هم , دقیقا 11 ماه تا انتشار بازی داریم (اگه تاخیر نخوره) - من , هم صحنه هایی که یاده خاطرات گزشته بندازه آدم رو دیدم و هم صحنه های اکشن سریع و ....

تو این تریلر میشه گفت تقریبا حرف خود کپکام ترکیب RE4 و RE5 ....

با این قسمت خیلی حال کردم که " لیان اسکات کندی " تو بازیه ... (یعنی خیلی خیلی حال کردم!) ...

به هرحال من همیشه آرزو کردم همه بازی ها عالی از آب دربیان(کی بدش میاد) - این که دیگه یه قسمتی از بهترین خاطرات خودم و خیلی از بچه های BC هستش ...

پس باز هم امیدوارم یه بازی فوق العاده بشه.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اخ که گند زدن به بازی:(
مگه re اینقدر دیگه میتونه اکشن باشه !
نهایت وقتشونو صرف اکشن بازی کردن نمیگم بازیه بدیه شایدم امتیازاش 9 10 باشه ولی re3 کجا و این کجا به خدا اون صحنه ای که تو تریلر بازی کریس رو نشون داد فکر کردم gears هستش !
خودشون هم گفتن re5+re4=re6:-&
البته re4 قابل احترامه ولی 5 :-$

انتظار داری یه تیم ویژه تک به تک و با یه کلت زامبی ها رو بکشن؟:d

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
انتظار داری یه تیم ویژه تک به تک و با یه کلت زامبی ها رو بکشن؟:d
من انتظار دارم یه نفر با یه کلت که 10 تا تیر بیشتر نداره بره تو یه محیط که کم و بیش زامبی داره و تیراش رو یه جور استفاده کنه که تموم نشه و پشت هر دری که میرسه یه چالش بزرگ براش پیش بیاد به این میگن اویل
متاسفانه بعد از کد ورونیکا اویل نابود شده

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دیگه کامنت هایی که درباره اکشن شدن سری RE میبینم حالمو بهم میزنه ... بس کنید دیگه ... RE کلاسیک ، کلاسیک بود و تموم شد رفت ! نسل جدید RE بیشترین تمرکز رو اکشن هست و خیلی ها هم از این کار راضی هستن ... نمیخواین بازی نکنید ...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خوب ديگه اين بازي با معرفيش رسما شد Most Anticipated گيم 2012 من و با تمام عشقي كه به Bioshock دارم از اون جلو زد.

اينم پست يادگاري تا عرضه بازي كه 1000 صفحه تاپيك جلو بره.

MILAD_720

کاربر سایت
Jan 23, 2011
115
نام
میلاد
سال 2012 بیاد ماندنی ترین سال برای گیمر هاست.که البته با معرفی شدن این بازی دیگه شکی درش نیست.امیدوارم فقط تاخیر نخوره.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دیگه کامنت هایی که درباره اکشن شدن سری RE میبینم حالمو بهم میزنه ... بس کنید دیگه ... RE کلاسیک ، کلاسیک بود و تموم شد رفت ! نسل جدید RE بیشترین تمرکز رو اکشن هست و خیلی ها هم از این کار راضی هستن ... نمیخواین بازی نکنید ...
و بدین سان ایول نسل بعد به سوی استراتژیک پیش میرود و هرکی خواست نسل بعد هم اون رو بازی نکنه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این زامبی ها مثل اینکه تمومی ندارن :D به نظرم ایده زامبی دیگه خیلی تکراری هست
یه جورایی تاریخ انقضاش گذشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر