Resident Evil 6 | Xbox 360

ferry

کاربر سایت
Jun 9, 2012
28
من دارم با ادا ونگ میرم یه جا میری تو یه اتاقی که یه نقاشی هستش باید با استفاده از نقاشی که از سره بزه میبنی فقلو هک کنی من هر کاری میکنم فقله باز نمیشه کسی میدونه چه جوریه ؟/

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
سلام من این قسمت گیر کردم چپتر 2 قسمت Ada

اون قسمت که جسدها از سقف به دار زدنشون و هر چی می زنی یه دونه دیگه جای جناز ها در میاد چطوری اون کلیدی که تو تابوته و زیر زمین رفته رو دربیارم میرسی
:x

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام من این قسمت گیر کردم چپتر 2 قسمت Ada

اون قسمت که جسدها از سقف به دار زدنشون و هر چی می زنی یه دونه دیگه جای جناز ها در میاد چطوری اون کلیدی که تو تابوته و زیر زمین رفته رو دربیارم میرسی
:x
اون اهرم که دریچه رو باز میکنه هُل بده زیر زامبی
بعد زامبی رو بنداز، دستش گیر میکنه و دریچه رو میکشه
دریچه باز میشه تو برو داخل
باووو یکم بیشتر خلاقیت نشون بدید، اینا که معما نیست، جوکه بیشتر نسبت به معماهای معروف رزیدنت ایول !! :d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
همین الان ایدا رو هم رو پرو تموم کردم. این ایدا خیلی حال داد. کلا شخصیت با حال و با کلاسی داره. حرف زدن و جملات جالبی هم که تو بازی میگه خیلی جذابه. بخش ایدا و لیان خیلی خوب بود و کریس و جیک متوسط

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی هر چی بیشتر بازی میکنم بیشتر به مزخرف بودن بازی پی میبرم! داستان که اصلا نداره گیم پلی و کنترل شخصیت افتضاح! اینقدر هم باگ داره که بعضی وقتا اصلا میره رو اعصابت!
تیکه هایی هم که وسط بازی میگن حالم رو بهم میزنه! این بازی فقط برا اچیومنت ارزش داره وگرنه عمرا نمیرفتم سمتش

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
راستش اقا بهنام یاکوزا ارزش داره برو تموم کن وبه من اعتماد کن جالبه من هم فردا بخش جیک رو احتمالا تموم می کنم وزود میرم روی ایدا ایدا از همه جالبتره شما میگید 2 ماه دیگه

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بخش جیک نموم شد حیف جیک عاشق شری بود حیف با هم ازدواج نکردند واخرشم اوستانکا مرد وحالا ایدا بازی می کنم بخش ایدا داستان بازی رو تموم می کند

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
سلام دوستان کسی اینجا هستش که Merceneries خوب باشه اگه هستش اینم گیمترتگم (Agent doosam)اگه کسی هستش برام msg بده با هم تو Live بازی کنیم
باتشکر از دوستان

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
راهمما بدی لطفا

سلام دوستان من بخش ایدا چاپتر دوم هستم اونحایی که سه قطعه سنگ واسه دره پیدا می کنی اخرین قطعه که میری واسه اخرین قطعه میندازند پایین چی کار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر