Resident Evil 6 | Xbox 360

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خوب نیست به خاطره یه سناریو از کلا از بازی متنفر بود. لیان خوب بود. کریس بد نیست. ایدا که کلا باکلاس ترین شخصیت ایول هست :d حالا اون یدونه در رفت دیگه.

کریس که از همه بدتر بود البته یه جورای حس کردم از Cod واسم جذاب تره :d احتمالا تو شماره بعدی سبکی جدیدی از بازی رو شاهد هستیم احتمال هر نوع نوع آوری هست تو این بازی :d
ایدا رو موافقم:">

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
من از بخش کریس راضی هستم الان توی چاپتر دو هستم فردا تا چاپتر 4 میرم تا بدونیم جالبه خوب دیگه ترس نداره ولی استرس دارم که یهو مهمات تموم بشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من از بخش کریس راضی هستم الان توی چاپتر دو هستم فردا تا چاپتر 4 میرم تا بدونیم جالبه خوب دیگه ترس نداره ولی استرس دارم که یهو مهمات تموم بشه
استرس نداره دیگه!:D
600 تا زامبی میان همه به تیر و Health تجزیه می‌شن:|

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
من قسمت داستان لیون رو تموم کردم بی نهایت باهاش حال کردم منو یاد حالو هوای نسخه ps1 انداخت از گرافیکش راضی بودم
بعضی ها می گفتن نمیدونم زامبیش فقط میاد جلوت تو بزنیش از این حرفا والا واسه من اینطوری نبود من رو درجه vetera... رفتم خیلی بهم حال داد (مثلا تو سری ps1 زامبیاش میومدن باهات خوشو بش میکردن؟! زامبیاش عین rs123 بود )
حالا برم سره کریس

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اگر به کریس میگی بد نبود قطعا از جیک خوشِت میاد !
اون موقع که گفتم بد نبود واسه چپتر یک بود. دیگه تو ایول جت و هلیکوپتر سوار نشده بودیم که شدیم :)) البته بازم میگم بد نیس. خیلی خوبم نیست. اگه یه آی پی جداگونه بود بخش کریس کلا با کله میخورد زمین. اسم ایول نگهش داشته. یه سناریو معمولیه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوستان این سناریوی ایدا چطوریاست؟ میرزه تمومش کنم؟ اگه تکرار مکررات همون چیزایی هست که تو سناریو های دیگه دیدیم بگین بیخیالش شم از خیر تروفی هم که میخواد بده بگذرم.

سناریوی لئون رو هم بالاخره تموم کردم. لامصب انقد بازی طولانی بود الان دیگه از هرچی تیر و تفنگ و زامبی و جاوو و کلا از گیمینگ بدم اومده دیگه :)) باید یه ماه برم تو کوه و جنگل برا خودم زندگی کنم حال و هوام عوض شه :))

یکی نیست به اون کارگردان احمق بگه حالا گند زدین عیب نداره تحملش میکنیم. دیگه چرا انقد کشش دادی لامصب؟ :|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دوستان این سناریوی ایدا چطوریاست؟ میرزه تمومش کنم؟ اگه تکرار مکررات همون چیزایی هست که تو سناریو های دیگه دیدیم بگین بیخیالش شم از خیر تروفی هم که میخواد بده بگذرم.

سناریو چهارم رو بزن:|:|:|:|:|:|:|:|
شاید درد RE6 کمتر بشه:D

شاید که نه به همین کله مبارک خودم کمتر میشهb-)
بعد هم همه با گرفتن تروفیش باید به جهانیان اثبات کنن که اینقدر قوی بودن که تونستن RE6 رو تموم کنن:(

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سوال در مورد باس آخر چپتر 5 سناریو کریس:
همونجایی که میرن تو یه اتاق بزرک و اون غول رو که میکشی باز زنده میشه، همونجا که پیرز دستشو ویروسی کرد. هرچی میکشمش باز سفت میشه و زنده میشه. باید انقدر بکشمش تا بمیره یا کار خاصی باید انجام بدم؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
سوال در مورد باس آخر چپتر 5 سناریو کریس:
همونجایی که میرن تو یه اتاق بزرک و اون غول رو که میکشی باز زنده میشه، همونجا که پیرز دستشو ویروسی کرد. هرچی میکشمش باز سفت میشه و زنده میشه. باید انقدر بکشمش تا بمیره یا کار خاصی باید انجام بدم؟
وقتی زدیش اقتاد رو زمین برو جلوش RT رو بزن ( خودش میگه چی رو بزنی ) 2 3 بار که این کار رو بکنی تموم میشه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
وقتی زدیش اقتاد رو زمین برو جلوش RT رو بزن ( خودش میگه چی رو بزنی ) 2 3 بار که این کار رو بکنی تموم میشه
مرسی، آخه دو بار این کار و کردم دیدم بازم زنده شد گفتم شاید راه دیگه ای داره، پس یه بار دیگم باید بمیره، البته حدس میزنم بازم بریم جای دیگه پیداش شه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر