Resident Evil 6 | Xbox 360

SHOPX360

کاربر سایت
Sep 15, 2012
7
آقایون به قول اون آقاهه تو برنامه 70 ، 80 ، ...چند بود آخرش 90 :d

مقلطه نکنید همه سناریو ها خوب بود ایشالا رزیدنت اویل بعدی...( حالا نمیدونم این مقلطه رو چه طوری مینویسن:d )

mohammad62

کاربر سایت
Oct 14, 2012
23
salam khobi? gholesho chejori bayad kosht?

---------- نوشته در 04:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:18 PM ارسال شده بود ----------

salam dostan ghole bakhshe chris ro chejori bayad kosht mamnon misham ;)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
salam khobi? gholesho chejori bayad kosht?

---------- نوشته در 04:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:18 PM ارسال شده بود ----------

salam dostan ghole bakhshe chris ro chejori bayad kosht mamnon misham ;)
دوتا قسمت قرمز رنگ داره بدنش
اونارو بترکون
یکی دوبار که اینکارو بکنی کریس میگه همینطوری نمیمیره باید وقتی که خُشک میشه بکشیمش
باز مثل قبل بزن اون قسمتای بدنشو، وقتی خشک میشه همکارت با برق میزنه بهش و جونوره شروع میکنه دست و با زدن !
برو نزدیکش و آر تی رو بزن
دو سه بار انجام بده !

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستانی که بازی رو به صورت split screen تمام کردن بگن آیا کل بخش های سه تا سناریوی داستانی رو میشه به همین صورت co op offline split screen بازی کرد !؟
همچنین دسته ی دوم شخصیتش کیه !؟

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
منظورم اون گل سبزاست

Y رو بزنید و تو اینونتوری روی ایتمش 2 بار کلیک کنید بعد RB رو بزنید . اگه یه دونه Herb سبز داشته باشید نوار جونتون یکی زیاد میشه اگه دو تا با هم ترکیب کنید 3 تا و اگه 3 تا ترکیب کنید 6 تا رو ok می کنه :d

آخرین ویرایش:

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
منم بازی تازه دیروز دستم رسیده و تا حالا فقط 2 مرحله با لیون رفتم!
تنها چیزی که منو اذیت میکنه این skillها هستش که فقط 3 تاشو میشه انتخاب کرد و من اصلا نمیدونم خیلیهاش واسه چی هستن(کارشون چیه!)!؟که بخوام انتخاب کنم!
اگه کسی ترجمه این بخش skill رو داره ممنون میشم اینجا بزاره!تا ببینم چی بهتره اونو برداریم!
یه مورد دیگه هم کم بودن جا بری اسلحه و بمب و ایناست!من الان که مرحله ی دومم همه ی اون نوارهام پر شده و خیلی سخت میتونم چیزی رو از زمین بردارم!!!!اینو هم میشه افزایش داد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر