Resident Evil 6 | Xbox 360

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,213
نام
حامد
گفتی در یاده یه چیزی افتادم :D دقیقا منم همین طور شدم دیگه تو چپتر 2یه ada بودم پشت در اعصابم خورد شد تند تند a زدم :D دیدم زکی دو بار بزنی درو با ضربه باز میکنه مثل اول اروم باز نمیکنه. بعد یه ما چجوری باید اینو می فهمیدیم ؟ از قبل تو ساخت بازی بودیم>:d<

جاووها رو نگو که نه از اسم حتی از خودشون هم حالم بهم خورد. کلا از کشتش این لجن ها متنفر بودم :D اخرشم که مشخص نشد این ویروس سی چی داشت که اینقدر پیشرفته شدن دشمنا سوار جت میشدن و با چتر میپریدن و تانک سواری میکردن و rpg میزدن بهتر از ادم عاقل به اون دقیقی:-&
==============================================
بعد سناریوی ada که تموم شد شخصا خیلی دوست داشتم کارگردان بازی جلوم بود خفش میکردم با 2 دست:x

پس الان شما RE 5 و RE 4 درهارو اروم باز می کردی ؟ :D
خدا قوت بده چه حوصله ای داشتی :D چون برا اونا هم تند تند میزدی سریع باز میکرد

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه سوال:D
مگه همه مردم جهان با C- Virus تبدیل به زامبی نشدن؟!
پس چرا انقدر زامبی های سناریو های مختلف با هم فرق دارن؟!:|
تو سناریوی کریس همه زامبی ها میان با اسلحه می‌ترکوننت تو سناریو لیان زامبی ها با اسحه تیر هوایی می‌زدن:D
یه سوال هم در مورد داستان بازی:
دقیقا قصد اون یارو که اسمش یادم نیست:D (همونی که 10 بار تو سناریوی لیان کشتیم آخرش افتاد رو میله و مرد!) از زامبی کردن ملت چی بود؟:|
می‌گفت می‌خواد با گروهش جهان رو به دست بگیره، خب جهانی که پر از زامبی باشه به چه دردش می‌خورد؟!:|

siamaksakety

کاربر سایت
Nov 26, 2010
61
نام
سیامک
نظرات بعضی از دوستان واقعا روی اعصابه

یکی گفته چرا بازی به ما نگفته وقتی دوبار a رو پشت هم بزنی در به شدت باز میشه!!!

یکی دیگه گفته چرا زامبی ها اینقدر باهوش بودن!!!

شده حکایت پدر و پسری که یه الاغ داشتن نمی دونم چی بگم دیگه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوتا chapter از کریس رو هم رفتم
ولی خیلی خیلی حال میده، بیشتر از لیان !!
چرا انقدر بد میگید از بازی؟ 8-|

---------- نوشته در 12:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 PM ارسال شده بود ----------

گفتی در یاده یه چیزی افتادم :D دقیقا منم همین طور شدم دیگه تو چپتر 2یه ada بودم پشت در اعصابم خورد شد تند تند a زدم :D دیدم زکی دو بار بزنی درو با ضربه باز میکنه مثل اول اروم باز نمیکنه. بعد یه ما چجوری باید اینو می فهمیدیم ؟ از قبل تو ساخت بازی بودیم>:d<
عزیز جان لازم نیست سازنده ی بازی باشی
از رزیدنت ایول 4 به اینور همه درها با دابل کلیک محکم باز میشدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,171
نام
آرمان
یه سوال:D
مگه همه مردم جهان با C- Virus تبدیل به زامبی نشدن؟!
پس چرا انقدر زامبی های سناریو های مختلف با هم فرق دارن؟!:|
تو سناریوی کریس همه زامبی ها میان با اسلحه می‌ترکوننت تو سناریو لیان زامبی ها با اسحه تیر هوایی می‌زدن:D
یه سوال هم در مورد داستان بازی:
دقیقا قصد اون یارو که اسمش یادم نیست:D (همونی که 10 بار تو سناریوی لیان کشتیم آخرش افتاد رو میله و مرد!) از زامبی کردن ملت چی بود؟:|
می‌گفت می‌خواد با گروهش جهان رو به دست بگیره، خب جهانی که پر از زامبی باشه به چه دردش می‌خورد؟!:|

چرا همشون با ويروس سي آلوده شدن

خوب خود capcom خواسته كه زامبي هاي سناريو ليان كدن و كند باشن و زامبي هاي سناريو كريس با هوش باشن (اسمشون Javo هستش كه فراتر از زامبي معموليه)

سناريو آدا هر دو نوع رو داره

جواب سوال در مورد داستان :

اسمش سيمنزه :d
ممكنه زامبي هاي كودن به درد نخورن ولي javo ها مفيدن :d حرف گوش مي كنن و باهوش اند :D
سناريو جيك و آدا رو تموم كن تا بهتر بفهمي چي به چيه ;)

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
من هنوز بازی نکردم ولی این نمره 4.5 گیم اسپات نشون داد کاملا بازی از مسیر خودش خارج شده
کپکام دقیقا شده مثل EA دو سه سال پیش باید حسابی تغییر رویه بدن این جوری نمیشه... ماها که کپی میخریم ولی این خارجیا باید تحریم کننش که ورشکسته شه تا دیگه از این غلطتا نکنن
عید امسال با اون شاهرکارشون این از اویل 6 که میترسم اگه بازیش کنم همه خاطرات خوبم تو 4 از لیون خراب بشه بعدشم که دویل می کرای میخواهد همین افتضاح رو تکرار کنه...

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
من الان سناریوی لیان و کریس رو تموم کردم و چپتر آخر سناریو جیک هستم.بازی همونی که انتظار داشتم.ولی ای کاش بازی فقط یه سناریو داشت(ترجیحا لیان)ولی طولانی و در حد10,11 ساعت.به هر حال بعد از تموم کردن دو تا کمپین دیگه یه مینی نقد همینجا مینویسم و یه نمره ای هم بهش میدم.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
منم همین الان سناریوی کریس رو هم تموم کردم
هر دو خیلی خوب بودن، من راضی بودم
حدودا هر کدوم هم 8 ساعت روی veteran گیمبلی داشتن !!!
کریس یک مقدار بیشتر

Tratman

کاربر سایت
Oct 6, 2012
16
نام
سعید
سلام
آقا من همین الان بخش جیکو تموم کردم.البته ما که نباید در حضور اساتید نظر بدیم ولی خب دیگه.
دیدیم همه از آخر میرن اول گفتم بزار من آخر بیام اول.:d
ولی همون اول این یارو جیکو دیدم یاد این اسنو تو فاینال فانزی13 افتادم.هرچی بیشتر رفتم دیدم خودشه مرتیکه اونجارو خراب کرده اومده اینجارم به گند بکشه.:p
تا اون مشت و لقدی که آخرش انداخت دیدم خودشه لامصب.
مرتیکه گند زد به رزیدن اویل رفت.:d آخرشم که جو رو عشقی کردن رفت:-/

---------- نوشته در 07:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 PM ارسال شده بود ----------

راشتی یادم رفت دوستان چرا اینقد به بازی گیر میدن؟
درسته عملا رزیدنت اویل نیست.ولی کپکام اگه سعی نکنه نوآوری کنه هم بعضیا میا میگن همش کپی همه و فلان و....
در مورد ترسناکی هم خدا وکیلی الان دیگه کسی که دو تا بازی ترسناک کرده باشه دیگه خود نمسیس در خونشونم بزنه محل نمیده.:d
خدایی Dead space و بازیای برتر سبک ترسناک هم دیگه حس ترسو خیلی القا نمیکنن.هر چند دلیل نمیشه بازی عشقی شه.:d
اما رزیدن اویل دو یه دنیای دیگه بود اینم یکی دیگه.
در کل اگه سری رزیدنت اویل در نظر نگیریم که بازی خوبیه ولی با حساب رزیدن اویل بودن متوسطه رو به پایین.
شرمنده انشا شد.;)

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
خوب من هم سناریو لیون و کریس رو تمام کردم جیک هم تا چپتر3 رفتم. رزیدنت اویل6 هیچی از سری های قبل به ارث نبرده بود جز شخصیت های بازی.....اصلا کپینگ کریس قابل قبول نبود جیک هم جالب نیست.....اگه کپینگ لیون نبود بازی رو همون روز اول می گذاشتم کنار.:d
اگه سناریولیون رو طولانی تر می کردن به جای این که 3 تا سناریو بگذارند بازی قابل قبول تر می شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر