Resident Evil 6 | Xbox 360

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,171
نام
آرمان
کسی کمپین پنجم بازیرو باز کرده؟

كمپين پنجمي وجود نداره ، فقط 4 تا كمپين هستش (آدا و ليان و جيك و كريس)

اون كمپين كه مي گن كمپين پنجم اول بازي به طور اجباري بايد بازي كنيم كه قسمتي از سناريو ليان هستش و چيز جديدي نداره

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آقا یکی لطفا بهم بگه چطوری اون غول آخر سناریوی لیان رو بکشم؟! :D این همه زجر کشیدیم در طول بازی، این غول آخرش دیگه خیلی رو اعصابه! :D

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,171
نام
آرمان
آقا یکی لطفا بهم بگه چطوری اون غول آخر سناریوی لیان رو بکشم؟! :D این همه زجر کشیدیم در طول بازی، این غول آخرش دیگه خیلی رو اعصابه! :D

بفرما :

اولین کار که میکنی باید این چیز زردهای زیر شکم این غوله را بترکونی تا بیفته زمین، بعد حسابی تیر بزنی به چشمهاشاین کار را که میکنی از توی بدنش لوله میاد بیرون و زامبی ها را بلند میکنه و میخوره
یه ملیه بلند هم وسط زمینه که رفته توی شکم به زامبی
وقتی حسابی زدی چشم غوله را داغون کردی، میله را برمیداری و فرو میکنی توی بدن زامبی و این کار را چند بار ادامه میدی

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
الان 2 تا چپتر با هر کدوم از شخصیت ها رفتم ، بازی خوب طولانیه :d اونقدرا هم که میگن بد نیست ... سناریو کریس آره ، یه جورایی آشغاله :d ولی واسه جیک و مخصوصا لیان خوبه . در کل از اون چیزی که انتظار داشتم پایین تره ، ولی واسه من نسبت به امتیازاتی که گرفته بازی بهتریه .
ترس هم نداره اصلا ، انگار مثلا سازنده ها میترسیدن که بازیکن بترسه ول کنه بازی رو ... ! :d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,921
بازی خوبه
من شروع کردم امروز تازه :d
نسبت به امتیازاش که بهتره، بهش کم دادن همه
یکم انیمیشن های بازی ضعیفه، اون مهمات بی نهایتی هم که اولش میتونی انتخاب کنی خیلی ضایعه :d

اقا لیان اره خوبه اولش همه میگن ولی... تمومش کن بیا کریس . کریس بیا جیک... میرسی به عمق فاجعه
انیمیشن های بازی فاجعست ، واسه هر 4 شخصیت 1 انیمیشن راه رفتن ، دویدن ، باز کردن در هست. یعنی سالی که یه بازی مثل مکس پین 3 با اون انیمیشن و مدل سازی عرضه شده یه بازی هم مثل این عرضه شده کپ کام عینه خیالش هم نبوده
(البته شرمنده راک استار رو با کپ کام مقایسه کردم مثل این میمونه پراید رو با bmw مقایسه کنی:D)

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دقت کردین تو سناریو کریس زامبی ها همون آدم معمولی هستن که چند تا چشم دارن و بعد از مردن، فشفه می‌شن؟!:|:D

به نظرت این بازی ارزش دقت کردن رو داره ؟:d
من که کریس رو 2 چپتر رفتم بوسیدم گزاشتم کنار :)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
انقدر که تو این بازی من در وا کردم تو زندگی واقعیم از اول بچگیم تا الان در وا نکرده بودم :))
===
من کلا حوصله ی سر و کله زدن با این جاوو های مشنگ رو ندارم واسه همین به خدای بزرگ و مهربان میسپارمشون و به راهم ادامه میدم. شما هم همین کارو میکنید یا وایمیسید همه رو میکشید؟ :D
تو چپتر 4 کریس تقریبا 95% جاوو ها رو از بقلشون رد شدم رفتم. فقط اون آخرش محیط کوچیکه تراکمشون زیاد شد مجبور شدم یه تعدادی رو بکشم :D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,921
انقدر که تو این بازی من در وا کردم تو زندگی واقعیم از اول بچگیم تا الان در وا نکرده بودم :))
===
من کلا حوصله ی سر و کله زدن با این جاوو های مشنگ رو ندارم واسه همین به خدای بزرگ و مهربان میسپارمشون و به راهم ادامه میدم. شما هم همین کارو میکنید یا وایمیسید همه رو میکشید؟ :D
تو چپتر 4 کریس تقریبا 95% جاوو ها رو از بقلشون رد شدم رفتم. فقط اون آخرش محیط کوچیکه تراکمشون زیاد شد مجبور شدم یه تعدادی رو بکشم :D

گفتی در یاده یه چیزی افتادم :D دقیقا منم همین طور شدم دیگه تو چپتر 2یه ada بودم پشت در اعصابم خورد شد تند تند a زدم :D دیدم زکی دو بار بزنی درو با ضربه باز میکنه مثل اول اروم باز نمیکنه. بعد یه ما چجوری باید اینو می فهمیدیم ؟ از قبل تو ساخت بازی بودیم>:d<

جاووها رو نگو که نه از اسم حتی از خودشون هم حالم بهم خورد. کلا از کشتش این لجن ها متنفر بودم :D اخرشم که مشخص نشد این ویروس سی چی داشت که اینقدر پیشرفته شدن دشمنا سوار جت میشدن و با چتر میپریدن و تانک سواری میکردن و rpg میزدن بهتر از ادم عاقل به اون دقیقی:-&
==============================================
بعد سناریوی ada که تموم شد شخصا خیلی دوست داشتم کارگردان بازی جلوم بود خفش میکردم با 2 دست:x

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
گفتی در یاده یه چیزی افتادم :D دقیقا منم همین طور شدم دیگه تو چپتر 2یه ada بودم پشت در اعصابم خورد شد تند تند a زدم :D دیدم زکی دو بار بزنی درو با ضربه باز میکنه مثل اول اروم باز نمیکنه. بعد یه ما چجوری باید اینو می فهمیدیم ؟ از قبل تو ساخت بازی بودیم>:d<

جاووها رو نگو که نه از اسم حتی از خودشون هم حالم بهم خورد. کلا از کشتش این لجن ها متنفر بودم :D اخرشم که مشخص نشد این ویروس سی چی داشت که اینقدر پیشرفته شدن دشمنا سوار جت میشدن و با چتر میپریدن و تانک سواری میکردن و rpg میزدن بهتر از ادم عاقل به اون دقیقی:-&
==============================================
بعد سناریوی ada که تموم شد شخصا خیلی دوست داشتم کارگردان بازی جلوم بود خفش میکردم با 2 دست:x
منم تا الان که گفتی نفهمیده بودم اینو :))
===
واقعا این C-Virus رو باید اسمش رو LOL-Virus میذاشتن =)) بعد دشمنا هم تیر بهشون میزنی به صورت رندم عمل میکنه. یکی رو 2 تا تیر میزنی میمیره، اون یکی رو یه 10-20 تا میزنی آخ نمیگه :))
===
من همین الانش هم که تازه 2 تا سناریو تموم کردم میخوام کلا تیمشون رو تیربارون کنم. اکسیژن هوا رو دارن الکی هدر میدن :))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

این در باز کردن به شکل دو نفره رو اولین بار کی باب کرد
یه کارهایی تو Army of Two شد که بعد تو Gears of war 3 & Uncharted 3 و ... هم دیده شدن
اما این درها چی بودن!؟تَهِ چلنجینگ بازی بودن:))

واقعا این C-Virus رو باید اسمش رو LOL-Virus میذاشتن =))

به خدا....

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان این کمپین Prelude رو چطوری باید باز کرد ؟ من الان تمام کمپین ها ( هر 4 تا ) رو روی درجه سختی Normal تموم کردم ولی این بخش برام باز نشده !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش : الان پستای بالاتر رو خوندم ، مثل اینکه سرکار بودیم و اصلا کمپین پنجمی در کار نیست :|
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازی رو کامل تموم کردم ولی حوصله ندارم زیاد در موردش بنویسم ( ارزش نوشتن نداره :| ) ، نمره من بعد از تموم کردن هر 4 کمپین : 6.5 !

اگه سناریو لیان نبود بهش زیر 3 میدادم :|

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

این توی RE4 هم بود! :D اینکه توی بقیه ی بازی های سری هم بود یا نه رو الان حضور ذهن ندارم! :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر