Resident Evil 6 | Xbox 360

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
من بعد از تموم کردن تمام سناریو ها به این نتیجه رسیدم که سازنده های بازی و اللخصوص کارگردانش اصلا برای ساخت بازی فکر نکردن یعنی کاملا سر سری و از روی عجله از کنار ساخت بازی گذشتن همینجوری مرحله های چرتو بدون ذره ای فکر و تامل کنار هم گذاشتن بدون اینکه بازیو تست کنن مثلا همین کات سینای بازی یا سکانسای دکمه زنیش یعنی واقعا فکری نشده رو این سکانسا دو دقیقه تو محیط راه میری یه تریلر نشون میده یه دکمه زنی و یه دری واز میشه و همین یعنی واقعا هیچ اتفاق خاصی نمیفته و عملا گیم پلی تو خیلی از قسمتا وجود نداره یعنی واقعا نمیفهمی هدف سازنده از این بخش چی بود مخصوصا تو سناریوی کریس و جیک اینجور صحنه های چیپ و بدون فکر خیلی زیادن صحنه های به اصطلاح سینمایی و آنچارتد وار بازیم به خاطر همون سکانسای دکمه زنی احمقانه بیشتر از اینکه لذت بخش باشن اعصاب خور کنن برای همینم منتقدا این نمره هارو به بازی دادن و بازی اینقدر افتضاح از آب در اومده چون واقعا خیلی صحنه های بازی اصلا فکری واسشون نشده و مسخرست یعنی تو ذهن آدم نمیگنجه که اینجا واسه چی درست شده در حالی که واقعا تو نسخه ی پنجم این اتفاق برای بازی نیفتاده بود و واقعا رو همه ی مراحل و سکانسا و صحنه های سینمایی بازی کار شده بود و اصلا سازنده ها به بازی بی توجهی نکرده بودن اگه فقط یه سناریوی لیون تو بازی بود و اگه واقعا رو همین سناریو فکر میکردن و کار میکردن این اتفاق باری بازی نمیفتاد واقعا موندم که این بازی چرا اینقدر بد از آب در اومده بی نهایت بدون فکر و از روی عجله این بازیرو ساختن کاشکی فقط یکم تو ساخت بازی فکر میکردن و حداقل خود سازنده ها چیزی رو که ساختن امتحان میکردن واقعا نمیشد ای بازیرو بدتر از این ساخت باید به خاطر هنر کپکام بهش آفرین گفت

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,189
نام
آرمان
سناريو Ada چه قدر طول مي كشه ؟ چند ساعت ؟

از سناريو كريس و ليان و جيك كوتاه تره ؟

چند تا چپتره ؟

ممنون مي شم كمك كنيد

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
من بعد از تموم کردن تمام سناریو ها به این نتیجه رسیدم که سازنده های بازی و اللخصوص کارگردانش اصلا برای ساخت بازی فکر نکردن یعنی کاملا سر سری و از روی عجله از کنار ساخت بازی گذشتن همینجوری مرحله های چرتو بدون ذره ای فکر و تامل کنار هم گذاشتن بدون اینکه بازیو تست کنن مثلا همین کات سینای بازی یا سکانسای دکمه زنیش یعنی واقعا فکری نشده رو این سکانسا دو دقیقه تو محیط راه میری یه تریلر نشون میده یه دکمه زنی و یه دری واز میشه و همین یعنی واقعا هیچ اتفاق خاصی نمیفته و عملا گیم پلی تو خیلی از قسمتا وجود نداره یعنی واقعا نمیفهمی هدف سازنده از این بخش چی بود مخصوصا تو سناریوی کریس و جیک اینجور صحنه های چیپ و بدون فکر خیلی زیادن صحنه های به اصطلاح سینمایی و آنچارتد وار بازیم به خاطر همون سکانسای دکمه زنی احمقانه بیشتر از اینکه لذت بخش باشن اعصاب خور کنن برای همینم منتقدا این نمره هارو به بازی دادن و بازی اینقدر افتضاح از آب در اومده چون واقعا خیلی صحنه های بازی اصلا فکری واسشون نشده و مسخرست یعنی تو ذهن آدم نمیگنجه که اینجا واسه چی درست شده در حالی که واقعا تو نسخه ی پنجم این اتفاق برای بازی نیفتاده بود و واقعا رو همه ی مراحل و سکانسا و صحنه های سینمایی بازی کار شده بود و اصلا سازنده ها به بازی بی توجهی نکرده بودن اگه فقط یه سناریوی لیون تو بازی بود و اگه واقعا رو همین سناریو فکر میکردن و کار میکردن این اتفاق باری بازی نمیفتاد واقعا موندم که این بازی چرا اینقدر بد از آب در اومده بی نهایت بدون فکر و از روی عجله این بازیرو ساختن کاشکی فقط یکم تو ساخت بازی فکر میکردن و حداقل خود سازنده ها چیزی رو که ساختن امتحان میکردن واقعا نمیشد ای بازیرو بدتر از این ساخت باید به خاطر هنر کپکام بهش آفرین گفت

همه این مشکلات برمیگرده به کارگردانی این بازی و شخصی به نام ساساکی :

كارنامه كارگردان بازي رو اگه مرور کنید به این نتیجه میرسید که تقريبا کارایی که ارائه داده ضعيف بوده و تعجب انگيز و حالا سوال مهم اینجاست که داستان چی بوده که با این رزومه كاري به اين پست مهم(كارگرداني re6) گماشته شده:

دستيار كارگردان طراحي resident evil operaton raccon city بوده كه امتيازاش ميانگين 5.5 بوده...

كارگردان بازي و قسمت موشن كپچر resident evil outbreak file 2 بوده كه ميانگين امتياواش 7.1 بوده...

كارگردان resident evil outbreak كه ميانگين امتياز 8.1 داشته....

---------- نوشته در 12:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 AM ارسال شده بود ----------

فرقه Boss Fight هایه RE هایه قدیم و RE6 : :d

RE قدیم : یا حضرت عباس! تیرام تموم شده! RPG ندارم! جونم هیچی ندارم! :-s

RE6 : تیرام تموم شده؟ اشکال نداره ، " از اون بالا داره میاد یک دسته زامبی ، همشون کاکل به سر گوگولی مگولی! :))

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
پس تمامی علما فتوا دادن که این بازی به درد نمیخوره و پولمون رو دور نریزیم (مثل همون ریکون سیتی )

اگه غیر از اینه بگید تا امتحان کنم

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,189
نام
آرمان
پس تمامی علما فتوا دادن که این بازی به درد نمیخوره و پولمون رو دور نریزیم (مثل همون ریکون سیتی )

اگه غیر از اینه بگید تا امتحان کنم

سناريو آدا ونگ ارزش داره ;)

من كه از سناريو آدا خوشم اومدم ;)

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
یعنی بیخیال حس Survival و ترسناک و ....

این چه گرافیکیه آخه ؟ خجالت نمیکشن 600 نفر تو 3 سال ؟؟!؟!؟؟! این همه آدم تو این مدت میتونستن یه موتور پایه از بیخ بسازن !!!!

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
چند سوال داشتم راجع به داستان بازی ممنون میشم کسی جواب بده

سیمون که بود؟ و رابطش با آیدا چی بود؟

اون اپراتوری که صدای زن داشت و با آیدا حرف میزد کی بود؟

اون زنی که شبیه آیدا بود کی بود؟ آیا از هیولا متولد شده بود یا خواهر آیدا بود؟

چرا سیمون برای پیشبرد اهدافش یه نفر شبیه آیدا درست کرده بود مگه بدون آیدا نمی تونست به هدفش برسه؟

تمام اینهایی که پرسیدید توی بازی یا اکثرشون در قسمت Collection بازی پاسخ داده شده.فقط سوال آخرتون یکم مبهم توی بازی پاسخ داده شده و احتمالا" در دفعات بعدی یا شاید هم DLC جدید پاسخ کامل داده بشه.پیشنهاد میکنم بخش Collection که بالای Cutscenes قرار داره رو بخونید

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازی خوبه
من شروع کردم امروز تازه :d
نسبت به امتیازاش که بهتره، بهش کم دادن همه
یکم انیمیشن های بازی ضعیفه، اون مهمات بی نهایتی هم که اولش میتونی انتخاب کنی خیلی ضایعه :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
منم رسیدم به آخرین Boss تو آخرین سناریوی لیان!
بازی به شدت بدون ترس و اکشن ـه:|
گفته بودن سناریوی جیک و کریس برای اکشن باز ها و سناریو لیان برای کسانی که ترس می‌خوان ساخته شده!
الان با یه دو دو تا چهار تا به عمق فاجعه تو دو تا سناریو دیگه پی بردم:|

siamaksakety

کاربر سایت
Nov 26, 2010
61
نام
سیامک
شما همش دارین بازی رو خورد میکنین درسته اونی که باید باشه نبود اما دیگه آشغالم نبود

فقط گیر دادین که چرا ترسناک نبود ترسناک نیست چون دیگه زامبی ترسناک نیست وگرنه اویل 4 و 3 زامبی داشتن اینم زامبی داره

از لحاظ داستانی که باری خوبی بود ، از لحاظ گرافیکی یه چیزهایی داشت که توی بازی های دیگه نبود

---------- نوشته در 03:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:09 PM ارسال شده بود ----------

تمام اینهایی که پرسیدید توی بازی یا اکثرشون در قسمت Collection بازی پاسخ داده شده.فقط سوال آخرتون یکم مبهم توی بازی پاسخ داده شده و احتمالا" در دفعات بعدی یا شاید هم DLC جدید پاسخ کامل داده بشه.پیشنهاد میکنم بخش Collection که بالای Cutscenes قرار داره رو بخونید

برادر من اگه سواد خوندن کالکشن و فایل های بازی رو داشتم که برام سوال نمیشد شما اگه چیزی دستگیرت شده خواهشا برای منم بگو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر