Resident Evil 6 | Xbox 360

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
ان قدر نمرات بازي پايين بود كه سطح انتظار من رو از بازي خيلي پايين اورده بود و همين مسئله باعث شد كه من وقتي بازي شروع كردم از همون اولش لذت ببرم تا اخرش
خيلي از بازي هاي عالي با نمرات خيلي بالا هم تا حالا به ان اندازه re6 به من مزه نداده بودن .
پيش خودم فكر مي كردم خدا كنه سايت ها و مجلات كاشكي از اين به بعد سخت گيرانه نمره بدن و حتي به اكثر بازي ها نمره پايين بدن اين جوري موقع بازي گيمر بيش تر بازي براش غير منتظره ميشه و بيش تر بهش مي چسبه بازي.:d

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
یادش بخیر EVIL3 باون همه ترس هیجان
cz7u520lw2v57zdbg5um.jpg
jxxvnn12y0ava43is2mq.jpg
fm68jjvgqg3mjnob5fn.jpeg

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها من بازی رو امروز تهیه کردم. دیسک رو گذاشتم خواستم اجرا کنم دیدم پیغام آپدیت میده!!! مگه این بازی نیاز به آپدیت داشت؟! من جایی نخونده بودم که نیاز به آپدیت داشته باشه!

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
بچه ها من بازی رو امروز تهیه کردم. دیسک رو گذاشتم خواستم اجرا کنم دیدم پیغام آپدیت میده!!! مگه این بازی نیاز به آپدیت داشت؟! من جایی نخونده بودم که نیاز به آپدیت داشته باشه!

اپدیت کن مسئله ای نداره

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اپدیت کن مسئله ای نداره
نکنم یه موقع LT3 یا چه میدونم کپی خور بپره؟! آخه خاطره خوبی از آپدیت کردن ندارم. تو اجرای بازی های قبلی که مشکلی پیش نمیاد؟!
راستی من دیسک دوم بازی گیرم اومد! بازی کامل هست؟! یا باید دیسک اول رو بازی کنم؟!

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
نکنم یه موقع LT3 یا چه میدونم کپی خور بپره؟! آخه خاطره خوبی از آپدیت کردن ندارم. تو اجرای بازی های قبلی که مشکلی پیش نمیاد؟!
راستی من دیسک دوم بازی گیرم اومد! بازی کامل هست؟! یا باید دیسک اول رو بازی کنم؟!

هیچ بلایی نمیاد تازه نیاز به دیسک دوم نیست باید با دیسک اولی بازی کنی دومی فقط چند تا زبان اضافه داره

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
هیچ بلایی نمیاد تازه نیاز به دیسک دوم نیست باید با دیسک اولی بازی کنی دومی فقط چند تا زبان اضافه داره
والا بازی ای که دستم رسیده قرار بود فقط دیسک اول رو برام بفرستند ولی دیسک دوم بازی رو اشتباهی فرستادند!
الان روی همین دیسک دوم میتونم بازی رو (بخش داستانی) به صورت کامل اتمام برسونم؟! زبان Eng هم تو دیسک دوم هست ؟!

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
والا بازی ای که دستم رسیده قرار بود فقط دیسک اول رو برام بفرستند ولی دیسک دوم بازی رو اشتباهی فرستادند!
الان روی همین دیسک دوم میتونم بازی رو (بخش داستانی) به صورت کامل اتمام برسونم؟! زبان Eng هم تو دیسک دوم هست ؟!
همه چیز توی دیسک اوله دیسک دو فقط زبان های اضافه تر داره

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
در مورد منو اول میشه تیر رو بی نهایت کرد ؟ آپشن بالاش چیه؟ و بدرد چی میخوره؟
همون اول که می خوای شخصیت انتخاب کنی
مرسی

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
دوستان یک سوال داشتم .....بازی رزیدنت اویل چقدر فروش کرد؟.....به اون رقم های فضایی که سازنده ها پیش بینی کردن رسید؟:d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
میدونید اگر رزیدنت ایول 5 و 6 رو مثل شماره های قبلی میساختند دوباره یه عده میومدن میگفتن پس اینا نمیخوان یه نواوری بدن؟! - خسته نشدن این همه رزیدنت اویل تکراری ساختن و.......!!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
دوستان یک سوال داشتم .....بازی رزیدنت اویل چقدر فروش کرد؟.....به اون رقم های فضایی که سازنده ها پیش بینی کردن رسید؟:d

Resident Evil 6 رکورد فروش تاریخ کپکام را شکست :

به گزارش “سیلیکونرا” تا کنون ۴٫۵ میلیون نسخه از بازی RE6 در سرتاسر دنیا به فروش رسیده است که این آمار برای کپکام یک رکورد محسوب می‌شود چرا که چنین ارقامی در اولین مرحله و گام فروش یک بازی بی‌سابقه بوده است. البته این آمار و ارقام با همکاری خرده فروشان به‌دست آمده است لذا پیش‌بینی کپکام تا پایان سه ماهه‌ی اول ۲۰۱۳ فروشی معادل ۷ میلیون نسخه خواهد بود که با این خیل عظیم خریداران هیچ بعید به نظر نمی‌رسد. .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر