Resident Evil 6 | Xbox 360

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
بالاخره 3 تا سناریو رو تموم کردم و اسلحه هام رو هم نامحدود کردم حالا می رم تو کار آدا وونگ!!! امیدوارم سخت نباشه آخه پارتنر نداره بدبخت!!!

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
بالاخره 3 تا سناریو رو تموم کردم و اسلحه هام رو هم نامحدود کردم حالا می رم تو کار آدا وونگ!!! امیدوارم سخت نباشه آخه پارتنر نداره بدبخت!!!

بهترین بخش بازی همین ایداست
15.gif

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
من تازه شروع کردم ... سه چپتر اول رو با لیان رفتم .... واقعا بازی زیباست... گرافیک بی نهایت هنری و بالاست ...کسی که بازی اکشن دوست داشته باشه واقعا بهش میچسبه ... ولی رزیدنت اویل کلاسیک نیست ..... تمپوی بازی بالاست و حرکات بسیار سریع به پیش میره .... اکشن بازی تقریبا 2-3 برابر اویل5 شده ... تنها مشکل بازی افت فریم های بازی هستش که یه جاهایی رو مخه ...

armin moayed

کاربر سایت
Sep 30, 2012
1
Capcom has announced that the latest entry in the legendary series has shipped over 4.5 million copies worldwide. That's pretty impressive considering the anticipated game just launched a couple days ago.

[h=1]RE6 Ships 4.5 Million Worldwide, Franchise Sales Top 50 Million[/h]
froshesh khub bode haa ????? :D
b-)

manbash : psxtreme

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,146
نام
حسین
به شخصه بازی رو تحریم کردم و انجامش نمیدم..:|
خوب کاری کردی.به قدری بازی مزخرف شده که حد نداره.بازی به شدت خر تو خر شده.یه جاهایی اصلا نمیفهمی چی بی چیه.فقط همینجوری شیکمی باید دستت رو بزاری رو تیر.فوق العاده چرت شده.

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
دانلود و اکسترکت و رایت مشکل ندارد ؟

سلام من تازه میخوام دانلود کنم

fat xbox

LT2

15574داشبورد

دارم مشکلی نداره مثل فیفا 13 فاکد آپ نیست هی بپره بیرون و ارور بده ؟ منم موافقم با اون بچه ها دموش که افتضاح بود

بازی ترسناک باید شخصیت بصورت تک و به عبارتی solo بازی کنه وگر نه تنها ترس که تمام خوشی این بازی از بین میبره

بیشتر به طرف کمدی میره و بیشتر مثل این میمونه یه بچه بدن دستت تو جنگ بگن مواظبش باش و اون بچه هر چی میگی

برعکس عمل میکنه و هی زود زود میره هرچی فشنگ و دارو هست میدزده و از بین میبره مثلا تو 5 RE به شیوا میگفتی

بمون ( stay) یه دفعه میدیدی پائین بین 10 تا زامبی دارن جرش میدن میگفت help me help me اخه مادرتو ..... میگم بمون

خرررررررر خنده داره واقعا و تاسف باره تو 4 RE همه چیز ساکت بود یه دفعه تو سکوت محض یه صدای مثه فیلم جن گیر

میشنید که موی تنت سیخ میشد به خدا سایلنت هیل downpour و dead space ها 1و2 رسیدنت اویل تره ولی اینقدر لیان

رو دوست دارم که حاضرم اون ضعف های بازی رو چشم پوشی کنم ولی هیچوقت نمیتونم با 5 کنار بیام .

سام

رضا :( برو حالت رو بکن ولی مراقب باش اصراف نکنی :) مارمولک کبیر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر