Resident Evil 6 | Xbox 360

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
فکر کنم دوستانی که میان به بازی 8 و 9 میدن اولین ایول عمرشونه که دارن بازی میکنن/:)
واقعا درک نمیکنم این بازی چیش همچین امتیازایی داره ؟؟؟
به همتون پیشنهاد میکنم بازی SLENDER رو برای PC دانلود کنین و بازی کنین . بازی فوق العاده ساده ایه و حجمش حدود 100 مگه اما واقعا میترسونه آدمو
سازنده های ایول برن یه ذره از این بازی یاد بگیرن

( منظورم شخص خاصی نیست و قصد توهین به کسیو نداشتم . نظر همه هم محترمه اما واقعا حرصم در اومد وقتی بعضی از کامنتارو میخوندم:d )
وای دمت گرم چه بازی هستش این اسلندر هر کی دانلود نکنه به خدا پشیمون میشه خیلی خیلی ترسناکه :-s

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان، گفته بودند برای باز کردن تیر نامحدود با مگنوم 800 نفر رو بزنم. ولی بازی که مگنو نداره توش که؟ راهنمایی می کنید؟؟

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
خوب بعد از کمپین لیون کمپین کریس رو شروع کردم و باید بگم کمپین لیون پیش کمپین کریس یه شاهکار بی بدیل یعنی کمپین لیون با اون همه ایراد بازم ازین سرتره مثلا اگه حق کمپین لیون 5 یا 6 باشه این حقش نهایتا 2 اکشن بی سروته و داغون هوش مصنوعی که اصلا در حد دو نسل قبلم نیست برای پی بردن به هوش مصنوعی فاجعه ی بازی کافیه برید جلوی دشمنا وایسید و به عکس العملشون نگاه کنید یا مثلا به کارای یارای خودتون دقت کنید اکشن بازی شلوغ بی سرو ته و غیر قابل بازی کردنه و دوربین فاجعه ی بازی که باز تو کمپین لیون میشد تحملش کرد چون بازی اینقدر سریع نبود تو این کمپین عملا بازیرو نابود کرده مثلا شما نمیتونید جای دشمنارو پیدا کنید چون دوربین بازی محدوده ی خیلی کمی رو پوشش میده و نمیذاری کامل محیطو زیر نظر بگیرید در حالی که برای بازی اکشنی به سبک گیرز باید دوربین دور تر از شخصیت اصلی باشه همچنین نشونه گیری بازی که اصلا برای یه بازی اکشن نمیتونه کارآمد باشه و با تکون خوردنای پیاپیش اصلا نمیذاره کاری کنید خود من بیشتر ترجیح میدم با دشمنا به صورت نزدیک مبارزه کنم و از مشتای پر قدرت کریس استفاده کنم تا اسلحه یه چیزیم که تو این کمپین خیلی اذیت میکنه اینکه وقتی چنتا تیر پشت سرهم میخورید کریس میفته زمین در حالی که هنوز خونش خالی نشده در کل این کمپین از لحاظ گیم پلی نابوده و نمرش 1 ولی خوب گرافیک این کمپین از گرافیک کمپین لیون بهتره مخصوصا چپتر دوم البته باگای بازی همچنان پا برجا هستن داستان این کمپین از مال لیونم ضعیف تر و آبکی تره در حالی که از نظر من ضعیف ترین نکته ی کمپین لیون همین داستان آبکیش بود پس دیگه خودتون باید به عمق فاجعه پی ببرید در کل اکیدا توصیه میکنم بی خیال کمپین کریس و جیک بشید و بذارید از این شاهکار قرن همون کمپین لیون تو یادتو بمونه

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
انقدر این انجمن فداییان رزیدنت اویل اومدن تاپیک نمرات رو به توپ بستن که تاپیک قفل شد :|

55132085659112231939.jpg

نمرات کاربر هارو نگاه کنید =)) ای بمیری کپکام یه بازی در حد همون RE4 نتونستی تحویل بدی :|

به امید متای زیر 60

من هنوز بازی رو نگرفتم که به نظرم کار خوبی کردم باعث شد همون یه ذره خاطرات خوشمون با RE رو هم برای خودم خراب نکنم

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام دوستان من 2 بار اين بازي رو از 2 جاي مختلف خريدم هر 2 تاش 1 دي وي دي هست اما بعضي ها ميگن بازي 2 دي وي دي هست قضيه چيه؟

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
خوب منم بازی رو انجام دادم.
باید بگم که از بازی بسیار خوشم اومد واقعا دلیل این همه ایراد گرفتن رو نمیفهمم و نمیدونم چرا با 3 شماره ی اول مقایسش میکنید؟؟بازی در نوع خودش بسیار عالیه!!گرافیک و گیم پلی هم بسیار خوب کار شدن من هنوز خیلی بازی نکردم ولی تا اینجا که رفتم خیلی خوب بوده یک مشکلی هم که دیدم اینه که یه بار اروم میره یه بار میدوه!!کلا اعصبمون رو ریخته بهم :D

چه گیری دادید به بازی این بازی رو با بازیها قدیم این سری مقایسه نگنید فرز کنید یک ip جدید بازی میکنید حالشو ببرید بنظر من بازی عالی طراحی شده دارایه نو اوری زیاد هستش به شرتی که با RE قدیمی مقایسه نکنید
نظر شما قابل احترامه اما دوستان مثل اینکه فراموش کردید که این یه دنباله برای re هست نه یک ip جدید و مقایسه با نسخه های قبلی یه چیز اجتناب ناپذیره طبیعیه که همه انتظار پیشرفت تو دنباله + وفاداری به المان های قدیمی که موجب محبوبیت این سری شدن رو دارند
آیپی جدید ؟؟؟ مثلا اسمشم بزاریم رزیدنت انجل! چطوره؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
جهت اطلاع رسانی :

دوستانی که با دوربین بازی مشکل دارن در حین بازی دکمه back روی دسته رو بزنن و از گزینه change camera میتونن دوربین بازی را به سلیقه دلخواه خودشون تنظیم کنن....

همچنین سیستم نشونه گیری بازی از همان گزینه change gameplay قابل تغییر هست....

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
با سلام دوستان من 2 بار اين بازي رو از 2 جاي مختلف خريدم هر 2 تاش 1 دي وي دي هست اما بعضي ها ميگن بازي 2 دي وي دي هست قضيه چيه؟

دیسک 2 شامل چند زبان اضافه هست که کلا بیخیال.:D

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
یه خبر خوب هم برای طرفداران نسخه های قدیمی بازی منتشر شده که یوشیکا هیرابایاشی گفته هیچ برنامه ای برای باز سازی شماره 2 بازی نداره ولی اگر طرفداران از کپکام بخوان میذارتش در دست تولید ....

این یعنی اینکه ممکنه در همین نسل از کنسولها شاهد remake شدن نسخه دوم بازی باشیم....

جزئیات بیشتر از لینک زیر :

http://www.gamespot.com/news/residen...upport-6397240

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من هم کمپین لیون رو تموم کردم و الان 2 چپتر از کمپین کریس رو رفتم. چپتر لیون خوب بود .باس ها کمی ابکی بودن ولی چپتر کریس منو یاد Gow میندازه .کلا اکشن کاوره :d
حالا برم جلوتر ببینم چطور میشه. زامبی اسلحه به دست:-o:|8-|

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,189
نام
آرمان
اين غولي كه در سناريو ليان كه شبيه مگس هستش چه جوري بكشمش ؟

آخر بازي هستش يا باز هم هست ؟

Last edited by a moderator:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اين غولي كه در سناريو ليان كه شبيه مگس هستش چه جوري بكشمش ؟

آخر بازي هستش يا باز هم هست ؟

کاری نداره
اول کنار پاهاش رو بزن که به رنگ زرد هست .هم پای راست هم پای چپ زیر پاها زرد رنگه. 2 طرف پاهاشو زدی از زامبی ها شروع به تغذیه میکنه اون زامبی که تو بدنش نیزه هست وسط تصویر رو بار اول میگیره میزنه به خودش برق میگیرتش
بعد نیزه از بدن زامبی جدا میشه می افته رو زمین. سریع برش میداری میزنی به یه زامبی دیگه. نیزه رو وارد بدن یه زامبی دیگه میکنی.دوباره از نو پاهاش رو میزنی تا زامبی که نیزه تو بدنش داره رو جذب کنه این کارو ادامه بده تا وقتی که افتاد رو زمین. نیزه رو بگیر برو جلو فرو کن تو چشمش و تمام :d
یادت باشه نیزه هر دفعه افتاد باید سریع بزنی به یه زامبی دیگه
در ضمن اخر بازی هست

Last edited by a moderator:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,014
نام
sami
دوستان توصیه میکنم قسمت ada رو حتما برید از همه با حالترو وحشتناکتره.از اون مهمترم اینه که تو قسمت ada تنهایی.فقط تویی با ada:x
اگر نبود gta v شما رو ناراحت کرده میتونید قسمت jake برید چون تو تنوع وسایل نقلیه از gta بهتره=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر