Resident Evil 6 | Xbox 360

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دقیقا همین الان اون تیکه رو رد کردم ... خیلی باحال بود ...
شما به غولش رسیدی ... اون سیمسون وقتی که مگس میشه ... هی کلش رو میترکونم ولی بازم سبز میشه ... اگه قلقش رو میدونی ، بگی ممنون میشیم

اون میله که رو زمین افتاده رو بردار بکن تو بدن زامبی ها تا اونو بکشه تو بدنش رعد و برغ بخوره بهش اینو چند بار تکرار کن

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
چرا رزیدنت اویل داره این قدر بد نمره میاره ؟؟؟ از ROC که بهتره ... پس چرا نمره شون یکی شد ؟؟؟ .... البته گیم اسپات این چند روز اعصابش داغونه :d نمی دونم چرا به فیفا 8 داد ..... :d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من بار اول دقت نکردم امروز گفتم من که بازی رو نمیگیرم لااقل دمو رو موشکافی کنیم که به این موضوع بر خوردم :d اما واقعا این ترول نیست . یه واقعیتی هستش که باید گفت
خیلی برام عجیب بود
بعد یه نکته ای که البته قبلا دوستان اشاره کردن منم میگم . وقتی میری جلوی یه دری منتظر میشی تا پارتنرت بیاد وقتی 2 3 بار صداش میکنه نمیاد شروع میکنه به داد زدن خیلی جالبه واقعا به جزئیات توجه کردن :d
بعد فکر کنم وقتی Down میشی یکم تحمل کنی خودش بلند میشه اما Healthـت خالیه کاملا که اینم جالبه :d
بیوفتی زمین آره یه دو دقیقه ورجه وورجه میکنه بعد بلند میشه :D.
البته بد نساختن، درجه سختی بازی هم بد نیست. یعنی من که کلی میمیرم. کلن تو بازی هیچی به آدم نمیده، نه تیر میده نه تفنگ میده نه جون، فقط پوینت میده که اونا نمیدونم دقیقن قراره چیکار کنیم :D.
چرا بازیش نمیکنی؟ قشنگه بد نیست به عنوان یه بازی . . .
همه چیز بازی به نظرم قابل تحمله، بجزء طراحی شخصیت لیان که اصن با شخصیت لیان همخونی نداره :D.
کلن باگ و سوتی که خیلی بازی داره :D. حیف، این لوکیشن های بازی دست یه کارگردان درست و حسابی میوفتاد، چی میشد :|.

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان برای تموم کردن بازی باید فاتحه دسته رو بخونید ...
QTE در حد .... نمیدونم در چه حدی .... ولی باید با دست و پا و دماغ بزنید رو دکمه تا به سرعت مورد نظر بازی برسید ... اون قسمتای پیچوندن استیک که از اونم بدتره ... بابام حین اجرای یکیشون منو دید ، کلی به حالم تاسف خورد ...

brink

کاربر سایت
Aug 29, 2012
9
بایدم 4.5 بده این گیم اسپات عزیز،دوربین وکنترل افتضاح وکل بازی نامیدکننده که باعث شد این نمره ی مایوس کننده به این خدای گیم داده شه. مشخصه گیم های اسم ورسم دار کم کم به فنایی غم انگیز از سویی سازندگان کشیده میشه.واقعا که..................

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
یه نکته دیگه هم که عجیبِ برام اینه که 1 کُلت بیشتر نداره ! ( تو لیست انتخابِ سلاحش ! ) ولی در هنگام فشردنِ دکمه Lt و نشونه گیری Y رو بزنی 2 کُلتِ میشه !! :|

همینو من گفتم، که علی میگه ترول میکنی دیگه :|.

آره خداوکیلی منم هر چی دقت کردم دیدم نتها جایی که امکانش هست اسلحه در بیاد شرته لیونه! فکر کنم مامان دوزه و جیب مخفیم داره!
yahoo_4.gif

بابا چه وضیه؟ تو 5لااقل هر مزخرفی بود به اینا دقت کردن! چیه جریان؟ اون قرصارو برا سلامتی مثه آدامس خروس میندازه بالا!
yahoo_22.gif

اگر بخواهیم سه نسخه اول بازی را فاکتور بگیریم و جز سیستم بازیهای نسل بعد حساب نکنیم اگر توجه کنید از نسخه 4 بازی تا نسخه 6 بازی توسط سه تا تیم متفاوت طراحی شده...از نویسندگی بازی بگیر تا طراحی لوکیشن ها تا برسه به کاراکترهای بازی....

یعنی در این سه نسخه ما سه تا سلیقه متفاوت از بازی داریم.... که مثلا حمل اسلحه ها در نسخه 5 بازی مشخص بود که پشت کمر بسته شده و کاربر میتونست این جزئیات رو تشخیص بده.....

پس به این نتیجه میرسیم که مثل سری بازیهای متال گیر که یک شخص به نام کوجیما سرپرست و خالق یک بازی هست...بازی رزیدنت اویل در هر نسخه توسط یک تیم جدا و با یک سلیقه متفاوت طراحی و ساخته میشه....

برای اطلاعات بیشتر سری به لینکها زیر بزنید و عوامل تهیه هر سه نسخه رو تا به امروز مشاهده کنید و به این امر پی میبیرید که در حقیقت رزیدنت اویل خالقی نداشته که بخواد تا به امروز اون سیستم قدیم هنوز پابرجا باشه....

هر کسی از راه اومده برداشته یک نسخه از این بازی رو منتشر کرده و یه جورایی بازی بدون سرپرست و خالق اثر رفته جلو...

Resident Evil 4 - Wikipedia, the free encyclopedia

Resident Evil 5 - Wikipedia, the free encyclopedia

Resident Evil 6 - Wikipedia, the free encyclopedia

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,970
آقا تو بازی کامل هم اسلحه هاشو از تو شورتش در میاره ؟ تو RE5 باز اسلحه هاشو میذاشت پشتش کاملا معلوم بود موقع عوض کردن اما من دمو بازی میکنم از شورتش اسلحه میکشه بیرون :d

:)) اینم احتمالا مثل شخصیت مافیا 2 یه گونی تو شورتش قایم کرده هرچی اسلحه هست و نیست اونجا میزاره :))

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان من قبل از اینکه بخوام برم داخل بازی قابلیت Infinite Ammo رو می ذارم رو Allow ولی تیر کلتش نامحدود نمی شه. چرا؟؟؟

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان من قبل از اینکه بخوام برم داخل بازی قابلیت Infinite Ammo رو می ذارم رو Allow ولی تیر کلتش نامحدود نمی شه. چرا؟؟؟
بر خلاف اونچه که دوستان ندونسته روش تاکید داشتن ، این قابلیت مثل شماره 5 باید اول آنلاک بشه ، بعد میتونید با روشن کردن این گزینه ازش استفاده کنید.
بعد از اینکه تمام چاپتر ها رو تموم کردی ، تو قسمت SKILL با پوینتهایی که حین بازی کسب کردی ، اونو آنلاک میکنی ...

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
بر خلاف اونچه که دوستان ندونسته روش تاکید داشتن ، این قابلیت مثل شماره 5 باید اول آنلاک بشه ، بعد میتونید با روشن کردن این گزینه ازش استفاده کنید.
بعد از اینکه تمام چاپتر ها رو تموم کردی ، تو قسمت SKILL با پوینتهایی که حین بازی کسب کردی ، اونو آنلاک میکنی ...

ممنون از جوابت. می شه بگی دقیقا کدوم رو باید بخرم و اینکه چقدر باید پول بدم؟؟؟

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
ممنون از جوابت. می شه بگی دقیقا کدوم رو باید بخرم و اینکه چقدر باید پول بدم؟؟؟
ببین تو قسمت SKILL یه سری نوشته که مثلا با مگنوم 800 تا کیل بگیری ، بعد این مقدار کیل گرفتی و در صورتی که SKILL POINT کافی داشته باشی میتونی تیر بینهایت همون سلاح را آنلاک کنی .... پس این که گفتم حتما باید بازی رو تموم کنی اشتب کردم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر