Resident Evil 6 | Xbox 360

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
نمیدونم کسی دقت کرد یا نه تو سناریو لیان اونجا که دنبال ADA میرید از پله ها میرید بالا ۲ جا دوربین کلاسیک میشه
دقیقا همین الان اون تیکه رو رد کردم ... خیلی باحال بود ...
شما به غولش رسیدی ... اون سیمسون وقتی که مگس میشه ... هی کلش رو میترکونم ولی بازم سبز میشه ... اگه قلقش رو میدونی ، بگی ممنون میشیم

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
325
نام
بهروز
بازی واقعا قشنگ نیستا :D تا الان همه پستهای بچه ها رو میخوندم میگفتم نه دیگه دارن جو میدن ! ولی دیدم نه !

اصن یه وعضـــــی میگم یه وعضــــی میشنوی !

( این WWE بازیای لیون لازم میشه / تیر بینهایت نیست از اول ! / گرافیک مال چند سال پیشِ ! / یه جاهایی انقد شلوغ میشه که فقط Rt رو الکی میزنی ! :D / زامبیا تکلیفشون مشخص نیست که بالاخره با تیر توی سر میمیرن یا نه ! ( یکیشون با یه تیر هدشات میشه بغلیش با 5 تا تیر :| ! ) / زامبا خوب میپرن ! و با یه گاز عجیب جون میبرن ! / سرعتِ زامبیا تو حالتِ سینه خیز 100 برابرِ حالتِ ایستادشونه ! :| / دوربین خیلی مضخرففه ! ( زیادی نزدیکه ! ) ولی خب عوض کردنِ شونه ( دوربین بره روی شونه چپ یا راست ) گمونم بکار بیاد ( من 1 ساعت بازی کردم ! ) / کات سین ها سینمایی و باحالن ولی لیون یکم زیادی هیچ چیش نمیشه ! ( قشنگ ترمیناتورِ :| ) / وقتی لیون میوفته و ملینا میخواد بلندش کنه چیزی به سینه لیون نمیکوبه که هیچ ( که دوستمون وحید جان گفتن ) در این حین زامبیا کاملا جوانمردانه به نظاره می ایستن :| / در موردِ نحوه استفاده از گلهای سبز ( که یهو تو آیتم ها اون گلدون با خاکش تبدیل به قرص با بسته بندی و پرس و تاریخ انقضا و تولید میشه :| :D ) باید بگم که مسخرست واقعا ! /Health بارِ بازی هم که مکعب مکعب شده و آزاد دهندش به نظرم ! / لوح های آبی رنگ که باید بهشون شلیک کنی سرگرم کننده ترین و مثبت ترین نکته بازیه :D :)) / داستان خوب بنظر میرسه ( من زیاد جلو نرفتم ) / و هزاران نکته منفیه دیگه که مطمئنن با خوندن نقد ها متوجهشون میشین و یا خودتم شدین تاحالا )

7 از 10 ( چرا باید بهش بیشتر داد ؟! شاید سناریوهای دیگه نمره رو به 8 برسونه ! )

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که دارم فعلن سناریوی لیان رو میرم. یه جور ترکیب شده از RE4 و RE5 با Gears of war :D.
حالا کنار از گیم پلی بازی که خواستن خیلی مدرنش کنند مثل همین نبود جعبه وسایل که شده یه گوشی :|، داستان بازی اصلن گیرائی RE4 و حتا RE5 رو نداره :D. این لیانو خیلی مسخره نشون میدن.
آدم حس میکنه لیان RE2 طرفه :|.
باز دمشون گرم دوربینو خیلی عقب نبردن آدم بعضی وقت ها غافل گیر میشه :D.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
ای بابا بشینید بازیتونو بکنید... یجور میگید که انگار 100هزار تومن پول بازی دادید... 5تومن نمیارزه؟!
چه ربطی به قیمتش داره؟اصلا مجانی بهمون دادن.وقتی برای یه سری کیفیت لازم رو نداره، انتظاراتشون رو برآورده نکرده، بیان بگن به‌به عجب بازیــه!همش میکشه،میزنه،میره، و فلان...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,062
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا تو بازی کامل هم اسلحه هاشو از تو شورتش در میاره ؟ تو RE5 باز اسلحه هاشو میذاشت پشتش کاملا معلوم بود موقع عوض کردن اما من دمو بازی میکنم از شورتش اسلحه میکشه بیرون :d

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
325
نام
بهروز
یه نکته دیگه هم که عجیبِ برام اینه که 1 کُلت بیشتر نداره ! ( تو لیست انتخابِ سلاحش ! ) ولی در هنگام فشردنِ دکمه Lt و نشونه گیری Y رو بزنی 2 کُلتِ میشه !! :|

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آقا تو بازی کامل هم اسلحه هاشو از تو شورتش در میاره ؟ تو RE5 باز اسلحه هاشو میذاشت پشتش کاملا معلوم بود موقع عوض کردن اما من دمو بازی میکنم از شورتش اسلحه میکشه بیرون :d
همینو من گفتم، که علی میگه ترول میکنی دیگه :|.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
992
نام
محسن
آره خداوکیلی منم هر چی دقت کردم دیدم نتها جایی که امکانش هست اسلحه در بیاد شرته لیونه! فکر کنم مامان دوزه و جیب مخفیم داره!:d
بابا چه وضیه؟ تو 5لااقل هر مزخرفی بود به اینا دقت کردن! چیه جریان؟ اون قرصارو برا سلامتی مثه آدامس خروس میندازه بالا! :|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,062
نام
نـــــــویـــــــــد
همینو من گفتم، که علی میگه ترول میکنی دیگه :|.

من بار اول دقت نکردم امروز گفتم من که بازی رو نمیگیرم لااقل دمو رو موشکافی کنیم که به این موضوع بر خوردم :d اما واقعا این ترول نیست . یه واقعیتی هستش که باید گفت
خیلی برام عجیب بود
بعد یه نکته ای که البته قبلا دوستان اشاره کردن منم میگم . وقتی میری جلوی یه دری منتظر میشی تا پارتنرت بیاد وقتی 2 3 بار صداش میکنه نمیاد شروع میکنه به داد زدن خیلی جالبه واقعا به جزئیات توجه کردن :d
بعد فکر کنم وقتی Down میشی یکم تحمل کنی خودش بلند میشه اما Healthـت خالیه کاملا که اینم جالبه :d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
آره خداوکیلی منم هر چی دقت کردم دیدم نتها جایی که امکانش هست اسلحه در بیاد شرته لیونه! فکر کنم مامان دوزه و جیب مخفیم داره!:d
بابا چه وضیه؟ تو 5لااقل هر مزخرفی بود به اینا دقت کردن! چیه جریان؟ اون قرصارو برا سلامتی مثه آدامس خروس میندازه بالا! :|

درسته که بازی پر مشکل ولی دیگه سیستم سلامتی چطورشه؟هر بازی ای یه جوره چرا به اونا گیر نمیدین؟یارو میره توی یه قلب جونش کامل میشه یا مکس پین یه پین کیلر میخوره جا گلوله خوب میشه و... .دیگه دارید زیاده روی میکنید به هر چیزه بازی گیر میدید

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
سناریو کریس هم تموم کردم..دو ساعت آخرش جالب بود.البته به عنوان یک بازی اکشن و سینمایی
واقعا غول آخر بازی چرت بود صد رحمت به بخش لیان تو این بخش واقعا یک غول آسون و مضخرف طرفیم که خیلی ضد حاله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر