Resident Evil 6 | Xbox 360

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
این عنوان اصلا ً در حد سری رزیدنت اویل نیست ... واقعا چرا کپکام باید این عنوان این جوری با سیاست هاش خراب کنه اول که اون راکون بعد هم این ... سیستم خرید تنگ و آپگرید رو به طرز میخره ای درآوردن ... به نظر من هر بازی باید به اصول اصلی بازی پایبند باشه .... مثلا همین که راه میره تیر میزنه اصلا به استیل رزیدنت نمیاد مخصوصا وقتی داری با ال تی راه میری .... بازی که اول تاریخش یه چیزی باشه بعد بیان یه ماه بندازنش جلو بعد تازه از یه ماه قبلش هم گلد بشه بهتر از این نمیشه ... به شخصه به این بازی بیشتر از ۶ نمیدم اونم به خاطر داستانش و این که رزیدنت اویله

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
شاید پارت لیون یه ذره داستانش با بقیه پارتها فرق کنه و طرفدارهای سری های قبل رو راضی کنه وگرنه پارت کریس و بقیه چیزی برای عرضه نداره.گرافیک خوبه اما از خلاقیت سری چیزی وجود نداره.پازل وجود نداره و یه اکشن خالی هست با روایت داستان خوب.ارزش یه بار بازی کردن رو داره.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یه ساعت رفتم جلو، کلن به این نتیجه رسیدم دم راک استار با ساخت مکس پین 3 گرم، چون مکس پین 3 در مقابل این کاملن به نسخه های قبل وفادار بود :|.

بازی اینقدر گند زده رفته که در سطح نسخه چهار هم نیست. انیمیشن هاش :|. یه انیمیشن درست و حسابی تعوضی اسلحه نداره :|. داستان هم که هیچی، این لیانی که توی دوتا از این فیلم سینمائی ها همش میگه اینا مردن و دیگه باید ولشون کنی یهو چه دل رحم میشه و هی میگه آقای رئیس جمهور نیا جلو و. . . :|؟ نه جدن کارگردان بازی خیلی بابا خیلی!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
یک بازیخور باید سعی کنه هر بازی اومد زیر دستش در هر شرایطی بدون نق نق کردن تموم کنه....:d

اگه اینجوری باشید که تا سال دیگه دوام نمیارید....:p

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,136
نام
نـــــــویـــــــــد
یک بازیخور باید سعی کنه هر بازی اومد زیر دستش در هر شرایطی بدون نق نق کردن تموم کنه....:d

اگه اینجوری باشید که تا سال دیگه دوام نمیارید....:p

شما با این پستت کلا قدرت انتخاب رو که خداوند در انسان قرار داده زیر سوال بردی :d
یعنی هر آشغالی بهمون دادن بازی کنیم بگیم بـــه بـــه عجب بازی زیبایی من چقدر لذت میبرم وای وای ؟
بازی عالی هم به اندازه ی کافی اومده و خواهد اومد که نیاز نباشه از هر آشغالی لذت ببریم و نق نق نکنیم
منظور من RE6 نیست چون بازی نکردم و نخواهم کرد . البته دمو رو بازی کردم . ولی کمی فکر کردن قبل از حرف زدن چیز خوبی است

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
منظور من RE6 نیست چون بازی نکردم و نخواهم کرد . البته دمو رو بازی کردم . ولی کمی فکر کردن قبل از حرف زدن چیز خوبی است
نوید انتخاب و میزارم دست خودت ولی این جمله جز نق زدن و ترول بیخودی چیزه دیگه ای در بر داره؟:|
یه انیمیشن درست و حسابی تعوضی اسلحه نداره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,136
نام
نـــــــویـــــــــد
یه انیمیشن درست و حسابی تعوضی اسلحه نداره

والا من اون پستم رو در جواب

دادم و کلا در جریان بقیه موارد نیستم :d حالا من نمیدونم منظور از انیمیشن تعویض اسلحه چیه چون تو دمو هم خیلی بهش توجه نکردم :d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
شما با این پستت کلا قدرت انتخاب رو که خداوند در انسان قرار داده زیر سوال بردی :d
یعنی هر آشغالی بهمون دادن بازی کنیم بگیم بـــه بـــه عجب بازی زیبایی من چقدر لذت میبرم وای وای ؟
بازی عالی هم به اندازه ی کافی اومده و خواهد اومد که نیاز نباشه از هر آشغالی لذت ببریم و نق نق نکنیم

میبینی؟ بازم داری نق نق میکنیو بهانه میگیری...:d

نکن اقا خوبیت نداره جلوی بقیه....;))

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
خب، یک چند ساعتی این بازی رو جلو بردم، بازی متوسط رو به پایین هست (البته اگر اسم این بازی را در نظر بگیریم) به نظرم اگر شما می خواهین یک بازی ترسناک را تجربه کنید، بهتر است که سمت Resident Evil 6 نیاین، ولی اگر می خواهین یک عنوان اکشن تجربه کنید، RE 6 می تونه براتون انتخاب خوبی باشه.

به شرط این که این بازی را به خاطر اسمش خریداری نکنید.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
اقا ريدن تو بازي رفته با اين قسمت تير بي نهايت رسيدنت اويل بايد تير تموم كني ادم بايد تو بازي دل هوره بگيره يعني چي اين مسخره بازي ها بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر