Resident Evil 6 | Xbox 360

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
من این عنوان رو تهیه کردم ولی هنوز شروع به بازی نکردم،ولی چیزی که میشه حدس زد اینه که در این بازی کپکام متاسفانه آمده و کیفیت را فدای کمیت کرده،یعنی اگر به جای 30 ساعت گیم پلی میومد 5 ساعت گیم پلی مختصر و مفید برای بازی میساخت هم خدا راضی بود و هم بنده خدا و می تونست کوتاهی کمپین رو با بخش مولتی پلایر قدرتمند جبران کنه!
چون مسلما وقتی گیم پلی طولانی بشه سازنده خواه ناخواه مجبوره به بازی آب ببنده و این کیفیت بازی رو مسلما پایین میاره!
جالبه که این سیاست کمپین طولانی چند ساله که دیگه استفاده نمیشه ولی کپکام اومده عقب گرد میکنه به چند سال قبل!
عجیبه والا:-/

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
بعد از تموم کردن قسمت داستانی لیون باید بگم بازی حتی طراحی مرحله ام نداشت و از این نظر در مقابل نسخه ی چهار شبیه یه جوک بی مزست کلا این بازیو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم چنتا خیابون بسته چنتا خونه چنتا زامبی احمق چند تا غول ازلکی بزرگ که نشد بازی هیچ مکانیزم خاص و جذابیم تو بازی وجود نداره که سرگرم کننده باشه زامبی بکش و تو مراحل تکراری یکنواخت و شبیه به هم جلو برو نهایت چیزیه که این بازی به شما میده همینه
باور کنید اگه متای بازی بالای 8 شد به خاطر اسم RE اعتبارش و پول کپکام اگه متای این بالای 8 بشه تو حق خیلی از بازیا نامردی شده

باشه اقا قبول ما نمیخریم فقط بگو کافیه ولمون میکنی؟؟:d نیازی نیست بریم مغازه ها بازیشو اتیش بزنیم :d اگه نیازه بگو هااا بریم چون شما شمشیر رو از رو بستی ...

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
شما باید بری کپ کام رو اتیش بزنی البته اگه بتونی با این وضع پول بری اونور ;)

مطمئن باش بحران اقتصادی که ما توش گرفتار شدیم به Capcom هم رسیده وگرنه چرا باید کیفیت رو فدای کمیت کنن؟ اینجاست که پول در همه جای دنیا حرف اول رو میزنه.;)

از نام Resident Evil میشه کلی پول در اورد حتی اگه کلی فحش هم پشت سر این همه پول بی زبونی که یوزر بابت بازی میده بازم واسه اونا اون درامد خوردن داره.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
خب بازی رو تازه شروع کردم نیم ساعت هم نیست که دارم میرم فقط یه چیز بگم اینکه ابتدای بازی بدون شوخی و جدا از هرگونه فن بازی فوق العاده شبیه به cod (:d)بود و حتی بهتر از اون به طوری که هر لحظه منتظر بودم تو یه نمای اول شخص تفنگ رو بگیره دستش و بازی شروع شه:d
ولی خب باید بیشتر برم تا ببینم بازیش خوبه یا بد

---------- نوشته در 11:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:45 AM ارسال شده بود ----------

باشه اقا قبول ما نمیخریم فقط بگو کافیه ولمون میکنی؟؟:d نیازی نیست بریم مغازه ها بازیشو اتیش بزنیم :d اگه نیازه بگو هااا بریم چون شما شمشیر رو از رو بستی ...

اینقد دیگه زیاده روی نکنین رو یه تذکر هرکس حق داره نظرش رو بگه و کسی هم به کسی دستور نداده اصولا فروم ها برای بحث و نظر دادن و پیشنهاد دادن هست

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
SH دیگه اون SH سابق نیست ... DS احساس ترس نمیده به آدم .. کپکام گند زده به RE ... خدایی چقد یک سریا نق میزنن .. سنی که مثلآ RE2 یا 3 را زدید دارید با سن الانتون که RE6 اومده و دارید بازی میکنید مقایسه میکنید؟
2 ساعتی که از بازی رفتم جلو بسیار عالی هست و بسی لذت بردیم بعضی جاهاش قشنگ احساس ترس به آدم میده .. نمیخوام نام ببرم که اسپول شه ..
یک سری هم فقط 2-3 صفحه هست دارن نق میزنن که نخرید هرکی بگه خوبه فلان میگه ...
من به شخصه منتظر بازی بودم و دارم لذت میبرم .. شمایی که خوشت نیومده جای نق زدن کنسولو خاموش کن و و آب خنک بخور ولی اینقد رو اعصاب پیاده روی نکن ...

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
DMSH نقل قول

بچه ها من هنوز این شماره رو بازی نکردم و بیشتر حرفاتون رو قبول ندارم {شاید هم من اشتباه میکنم}{وبا همه دوستم}{اسپم هم نیست}:d ولی قبول ندارم که شرکت کامپکام برای پول این کار

رو کرده چون وقتی تونسته بازی به خوبی

رویلیشون بسازه برای 3دی اس و ترس رو توش حفظ کرده + اون سیستم توپ ایتم یابی فکر نکنم برا پول باشه دلیلش یک چیز دیگه هست چون اگر دست خودشون رو باز بگذارن بازی ترسناک راحت

میسازن چون از لحاظ ترس رویلیشم{چون زامبی هاش تفنگ نداشتن و ترسناک بودن} از 4 خیلی بهتر بود :-s

با تشکر :-b

اگر RESIDENT EVIL REVELATIONS رو HD کنن خودم به همه پول میدم اوریجش رو بخرن

doobleh_2006

کاربر سایت
Sep 24, 2012
45
نام
محمدرضا
منم باهاتون موافقم.من هنوز کامل بازیرو دانلود نکردم ولی ازآنجاییکه دمو رو بازی کردمو و بعضی از دموی باس ها رو داخل سایت دیدم خیلی از بازی لذت بردم.ایناییکه اعتراض دارند معلومه رزیدنت باز نیستند و هنوز تو اون رزیدنت قدیمی زندگی می کنندمثل بازی dark sider 2 ازبس گفتن قشنگه ولی از نظر من نسخه ی 1کش بهتر بود.پس دیدید بازی سلیقه ای هست. لطفا اینقدر تو سر بازی نزنید.

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
خدا نکنه یه جو منفی علیه یه چیزی را بیفته ...
مگه دیگه میشه جمش کرد ... اصلا طرف میبینی کلا بازی نکرده و نخواهد کرد، میاد اینجا شروع میکنه به کوبیدن ... همین گرافیک هم که کلی بهش ایراد میگیرین ، حداقل از نظر هنری عالیه ...من که حالم از اویل 5 به هم میخورد کلی با این حال کردم ... لااقل یه سر و تهی داره ... بیاین منطقی ایراداشو بگین خیلی بهتر از اینه که "بریم کپکامو آتیش بزنیم " ، " شیلنگ ... رو بگیریم روشون " ، " خاندانشونو ... با این بازی ساختنشون "
باحالیش اینه که میگن خیلی آسون شده ... خدایی یا من بعد از سه ، چهار سال دسته دست گرفتن خیلی نوبم ، یا شماها خیلی شاخین ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
خب منم کمی بیشتر بازی کردم و تصمیم گرفتم بازی رو ادامه بدم و تموم کنم از نظر من حداقل از اویل5 خیلی خیلی بهتره و در کل حس ترس توش کم شده ولی بدون ترس نیست خودم 2-3جاش یهو شوکه شدم و در کل بازی بدی نیست ولی عالی هم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر