Resident Evil 6 | Xbox 360

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
یعنی دیسک 1 انلاین نداره؟؟؟؟ مانیاسافت که گفت در دیسک 1 هست:-/

والا بخدا تو دیسک دوم چهار تا Voice Pack بیشتر نیست. نه آنلاین توش هست نه هیچ چیز دیگه. اینم عکس محتویات دیسک دوم که خیال همه راحت بشه:
51451670468668012316.jpg

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
اقا به نظر دوستان در حده اویل 5 هست ؟ خودم ایکس باکس ندارم باید برم از کسی ایکس باکس بگیرم میصرفه برم بگیرم ؟
دوست عزیز اگه واقعا عشق اویل هستی و داستانش رو دنبال میکردی اصلا تو قرض گرفتن ایکس باکس واسش شک نکن ...
درسته که سایه ها و افکتای گرافیکی تعطیلن ... ولی خدا رو شکر مابقی قضایا وضع بهتری دارن ... از جمله داستان که دوستان هم اشاره داشتن بهش
اتفاقا از نظر من گیم پلیش هم خیلی بهتر و روون تر شده نسبت به 5 ... جوون پسند تر شده :)
"دوستان اصلاح میکنم ، مقدار خیلی زیادی از مشکلات گرافیکی با نصب روی هارد بهتر شدن ، خیلی بهتر ، از جمله سایه ها ..."

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوست عزیز اگه واقعا عشق اویل هستی و داستانش رو دنبال میکردی اصلا تو قرض گرفتن ایکس باکس واسش شک نکن ...
درسته که سایه ها و افکتای گرافیکی تعطیلن ... ولی خدا رو شکر مابقی قضایا وضع بهتری دارن ... از جمله داستان که دوستان هم اشاره داشتن بهش
اتفاقا از نظر من گیم پلیش هم خیلی بهتر و روون تر شده نسبت به 5 ... جوون پسند تر شده :)
"دوستان اصلاح میکنم ، مقدار خیلی زیادی از مشکلات گرافیکی با نصب روی هارد بهتر شدن ، خیلی بهتر ، از جمله سایه ها ..."
اقا برو بخر چی از ایکس باکس بهتر ایکس باکس هم از رایانه هم از پلی استیشن 3 جالب تر وبهصرف تره به خدا قسم برو بگیر حالشو ببر

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
آقا کسی واقعا نمیدونه نفر دوم چجوری باید به بازی وارد بشه واسه اسپلیت اسکرین آفلاین؟آیا نیاز به دیسک 2 بازی هست واسه اسپلیت اسکرین آفلان؟

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.دوستان من یه مشکلی داشتم.من بازی رو برنر مکس گرفتم.وقتی که بازی رو روی هار میریزم و داخل بازی میریم،بازی ارور میده و دستگاه خاموش و روشن میشه.بنظر شما مشکل از چی هستش!!:-/

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
سلام.دوستان من یه مشکلی داشتم.من بازی رو برنر مکس گرفتم.وقتی که بازی رو روی هار میریزم و داخل بازی میریم،بازی ارور میده و دستگاه خاموش و روشن میشه.بنظر شما مشکل از چی هستش!!:-/

سلام
مشکل از ایمیج بد بازیه.برو یکی دیگه بخر
.
.
.
.
.
خوبه خیر سرشون بازیو یه ماه زودتر دادن بیرون
ماها حاضر بودیم این یه ماه هم صبر کنیم ولی حداقل یه بازی بدون ایراد گیرمون بیاد

samie

کاربر سایت
Nov 24, 2010
37
داداش هیچ مشکلی نیست به جز یک مشکل بزرگ که یارو بهت بازی معمولی رو جا برنر مکس انداخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر