Resident Evil 6 | Xbox 360

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,189
نام
آرمان
90% بازی های ضعیف برای نقد کردن، نیازی به تموم کردن ندارن!!!
قشنگ معلومه که این بازی تا آخرش همین می‌مونه!
دیگه گیم پلی و صداگذاری و... که تغییر نمی‌کنه!
یه دونه داستان ممکن ـه آدم رو به وجد بیاره!!!

تا آخر كه همين نمي مونه ، سناريوي آدا مونده ;) (يكي از بزرگترين نكات مثبت بازي)

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من یه سوال دیگه هم داشتم می دونم اینجا جاش نیست ولیی دیگه چیکار کنم....:
این رزیدنت 4 hd چقدر باسه ریختن رو فلش جا میگیره ؟؟ می تونم رویه فلش 8 گیگ(که در واقع میشه 7 گیگ) بریزم؟
لطفا برید یه نگاهی بندازید خیلی باسم مهمه(به این سواله قبلم اگه میدونید جواب بدید)

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
خوب منم بازیرو شروع کردم و باید بگم که ده دقیقه ی ابتدایی بازی برای طرفدارای سبک اکشن خوب و طوفانیه از این شروع که بگذرم چیزی که همون ابتدا تو ذوقم زد گرافیک بود اصلا فکر نمیکردم دیگه تا این حد بد باشه گیم پلی بد و اینکه بازی ترسناک نیست(البته اولای سناریوی لیون خوبه و کمی حس ترس رو میده با توجه به تاریکی محیطا و نوع زامبیا) رو از قبل و با توجه به دموهایی که بازی کردم هضم کرده بودم اما دیگه حداقل فکر این گرافیکو نکرده بودم ابتدای بازی گرافیک و مخصوصا انفجارا و کیفیت بافتا خیلی ضعیفه و کیفیت بد بافتا مخصوصا تو نور بد جور به چشم میاد اما بعدا کمی بهتر میشه و تو محیطای داخلی ایراداش کمتره اما خوب تو نور خیلی افتضاحه و کیفیت بد بافتا رو میشه حس کرد طراحی صورتا خوبه طراحی لباسا بد نیست و انیمیشنا واسه همون نسخه ی چهارمه درکل نسخه ی پنجم از نظر گرافیکی در مقابل این نسخه یه شاهکار و یه نسل بینشون فاصلست(همون نورپردازی نسخه ی پنجم میرزه به کل گرافیک این) این بازی فقط کمی از نسخه ی چهار گرافیکش بهتره و البته بعضی جاها خیل زشت میشه که خوب نسخه ی چهارم که HD شده بود اصلا زشت نبود اما گیم پلی اصلا نمیدونم چی بگم این بازی حتی یه اکشن درست و حسابی و در حد نسخه ی پنجمم تحویل آدم نمیده چهار که بخوره تو سرش دوربین ایراد دار نشونه گیری ضعیف دشمنای احمق فنون کشتی کج و......هیچ کدوم به کمک بازی نمیان و کلا ارتباط برقرار کردن با گیم پلی سخته منو ها الکی سخت و پیچیده ان و دسترسی بهشون راحت نیست موزیک و صداگذاری خوبه و داستان و شخصیت پردازیا مهم ترین نکته ی قوت بازین یعنی تنها دلیلی که دارم بازیو ادامه میدم همینه که سرنوشت شخصیتای مورد علاقمو که سالها باهاشون وقت گذروندم رو ببینم کلا با شخصیت پردازی لیون حال کردم مثل همیشه و با شخصیتا ارتباط برقرار کردم و انگیزه هاشون خوب بود
RESIDENT EVIL6 : 5/10
گیم پلی 3/10
داستان : 7/10
گرافیک : 5/10
موزیک و صداگذاری : 7/10

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
من یه سوال دیگه هم داشتم می دونم اینجا جاش نیست ولیی دیگه چیکار کنم....:
این رزیدنت 4 hd چقدر باسه ریختن رو فلش جا میگیره ؟؟ می تونم رویه فلش 8 گیگ(که در واقع میشه 7 گیگ) بریزم؟
لطفا برید یه نگاهی بندازید خیلی باسم مهمه(به این سواله قبلم اگه میدونید جواب بدید)
بله دوست عزیز،میشه...
من خودم بازی رو توی یه فلش 8گیگ نصب و بازی کردم:d

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
من یه سوال دیگه هم داشتم می دونم اینجا جاش نیست ولیی دیگه چیکار کنم....: این رزیدنت 4 hd چقدر باسه ریختن رو فلش جا میگیره ؟؟ می تونم رویه فلش 8 گیگ(که در واقع میشه 7 گیگ) بریزم؟لطفا برید یه نگاهی بندازید خیلی باسم مهمه(به این سواله قبلم اگه میدونید جواب بدید)
دقیق یادم نی ولی فکر کنم کمتر از 4 گیگ فضا میخواد

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اینجور که دارید تعریف می کنید بازیه مفت نمی ارزه8-|

مومن این بازی بحثش به حدی پیچیده شده الان که به نظر هیچ بنی بشر و فرا بشری نمیشه اعتماد کرد ! :d

خودت بگیر ببین کی به کیه .

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب منم سناریوی لیان را تموم کردم
خب بازی برای طرفدارای اکشن خیلی خوبه واقعا از اول تا انتهای بازی اکشن خالص بود مخصوصا دو چپتر اخر خارق العاده بود اما 2 نکته منو خیلی اذیت کرد یکی گرافیک پایین بازی تو سال 2012 بود به نظرم اویل 5 تو اون سالی که عرضه شد گرافیک بهتری داشت یکی هم داستان بازی بود که خیلی خشک و سردرگم بود.بازی یکدفعه شروع میشه هیچ حرفی از اینکه اصلا داستان چی بوده زده نمیشه اخرشم که اندینگش مسخره بود .البته وقتی شما 6 تا کاراکتر قابل بازی داشته باشید خود به خود کیفیت داستان پایین میاد

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
خوب منم بازیرو شروع کردم و باید بگم که ده دقیقه ی ابتدایی بازی برای طرفدارای سبک اکشن خوب و طوفانیه از این شروع که بگذرم چیزی که همون ابتدا تو ذوقم زد گرافیک بود اصلا فکر نمیکردم دیگه تا این حد بد باشه گیم پلی بد و اینکه بازی ترسناک نیست(البته اولای سناریوی لیون خوبه و کمی حس ترس رو میده با توجه به تاریکی محیطا و نوع زامبیا) رو از قبل و با توجه به دموهایی که بازی کردم هضم کرده بودم اما دیگه حداقل فکر این گرافیکو نکرده بودم ابتدای بازی گرافیک و مخصوصا انفجارا و کیفیت بافتا خیلی ضعیفه و کیفیت بد بافتا مخصوصا تو نور بد جور به چشم میاد اما بعدا کمی بهتر میشه و تو محیطای داخلی ایراداش کمتره اما خوب تو نور خیلی افتضاحه و کیفیت بد بافتا رو میشه حس کرد طراحی صورتا خوبه طراحی لباسا بد نیست و انیمیشنا واسه همون نسخه ی چهارمه درکل نسخه ی پنجم از نظر گرافیکی در مقابل این نسخه یه شاهکار و یه نسل بینشون فاصلست(همون نورپردازی نسخه ی پنجم میرزه به کل گرافیک این) این بازی فقط کمی از نسخه ی چهار گرافیکش بهتره و البته بعضی جاها خیل زشت میشه که خوب نسخه ی چهارم که HD شده بود اصلا زشت نبود اما گیم پلی اصلا نمیدونم چی بگم این بازی حتی یه اکشن درست و حسابی و در حد نسخه ی پنجمم تحویل آدم نمیده چهار که بخوره تو سرش دوربین ایراد دار نشونه گیری ضعیف دشمنای احمق فنون کشتی کج و......هیچ کدوم به کمک بازی نمیان و کلا ارتباط برقرار کردن با گیم پلی سخته منو ها الکی سخت و پیچیده ان و دسترسی بهشون راحت نیست موزیک و صداگذاری خوبه و داستان و شخصیت پردازیا مهم ترین نکته ی قوت بازین یعنی تنها دلیلی که دارم بازیو ادامه میدم همینه که سرنوشت شخصیتای مورد علاقمو که سالها باهاشون وقت گذروندم رو ببینم کلا با شخصیت پردازی لیون حال کردم مثل همیشه و با شخصیتا ارتباط برقرار کردم و انگیزه هاشون خوب بود
RESIDENT EVIL6 : 5/10
گیم پلی 3/10
داستان : 7/10
گرافیک : 5/10
موزیک و صداگذاری : 7/10

تنها تفاوت ما با منتقد های بزرگ دنیای گیم اینه که ما احساسی هستیم !!خصوصا شما:d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
دوستان اگه کسی میخواد بازی رو بخره حتما بخره و خودش بازی کنه و با تجربه خودش بهتره بازی رو محک بزنه و بهتره با خوندن نقدهای منفی دوستان خودشو گول نزنه...چون نظر و سلیقه هر کسی مختص خودشه و نمیتونه برای بقیه هم همون نظر صدق کنه....بگیر بازی کن فوقش خوشت نیومد میزنی سی دی رو میشکنی دیگه؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر