Resident Evil 6 | Xbox 360

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,969
خدایی به عنوان RE نه ولی به عنوان یه بازی جدید واقعا بازی قشنگیه من که کلی حال کردم با بازی!داستان خیلی خوب و درگیر کننده ای داره دشمنا یکمی گیجن و تقریبا راحت کشته میشن....فقط خیلی طولانیه احساس میکنم!با leon دوتا چپتر رفتم نزدیک 5ساعت طول کشید حالا هرسه کاراکتر که هرکدوم 5تا چپتر دارن رو بخوای بری دیگه خیلی زیاد میشه:D فعلا borderlands رو میریم زودتر تموم شه بعد این!:D

اتفاقا borderlands هم طولانیه ( حدود 60 ساعت ) اگه بخوای فرعی هاش رو هم بری ولی برعکس این re ( لگن :D) خیلی خیلی لذت بخشه بازی کردنه b2! مثلا من امروز از صبح تا عصر یه کله بازی میکردم اصلا نمی شد ولش کنم عصرم دلم سوخت دیدم فن یه کم داغ کرده بهش نیم ساعت استراحت دادم :D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
گویا بازی از اصل و ریشه ی خود خارج شده
دمت گرم کپکام که علاقه ی خاصی به گند زدن داری.............تشویق ..............:D

ههههههه.............ههههههههههههه.....................(صدای حضار) :D

بازم شرف re5 خیلی بیشتر از اینه.بازی اصلا ترس نداره و همینطور که بچه ها گفتن انگار داری بازی اکشن میری
خلاصه برای سرگرمی خیلی خوبه :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
سلام
دوستان عزیز بگن این بازی ارزش گرفتن داره یا نه؟در حد و اندازه 4 هست؟یا دیگه نهایتا خیلی داغون باشه در حد 5هست؟(اینم میدونم که دشمنای ای سری همون زامبیای عزیز هستن):d
اگه دموشو بازی کردی و خوشت اومده که مثل همونه ولی اگر خوشت نیومده طرفش نرو.در مورد مقایسه بازی اصلا به شماره 4 نمیرسه ولی بخش لیان از بعضی قسمت های 5 بهتره به نظر من اگر co_op نبود خیلی بهتر میشد.در مورد زامبی ها هم کلا خیلی تغییر کردن و تو این مدت که غایب بودن پیشرفت های زیادی داشتند.از جمله این که اگر خیلی بهشون نزدیک شی با سرعت باد بهت حمله میکنند.در بخش کیرس هم که همشون یه پا کماندو هستند:d و کلا تغییر کردن

---------- نوشته در 02:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 AM ارسال شده بود ----------

داداش برات چه فرقی داره؟؟؟ تو آف کن تیر بی نهایت!!!!! اگه اینجوری که تو می گی فقط یه دیفیکالتی واسه بازی بزارن !!!
تو شماره های قبلی همه حالش به این بود که بازیرو چند دفع بری و بعد تیرات بینهایت بشه و درجه سختی آخری باز شه ولی این اومده همون اول همیچیرو باز گذاشته.من خودم خیلی دوست داشتم تو بازی تیر کم بیارم و فرار کنم ولی تو بازی انقدر تیر و مهمات میده که تا دندون مصلحه میشی.کلا با این کار ترسو از بین بردن

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,969

تو شماره های قبلی همه حالش به این بود که بازیرو چند دفع بری و بعد تیرات بینهایت بشه و درجه سختی آخری باز شه ولی این اومده همون اول همیچیرو باز گذاشته.من خودم خیلی دوست داشتم تو بازی تیر کم بیارم و فرار کنم ولی تو بازی انقدر تیر و مهمات میده که تا دندون مصلحه میشی.کلا با این کار ترسو از بین بردن

اخه موضوع اینه نمیخواستن اصلا بازی ترسناک بشه یه اکشن خالص میخواستن بسازن که ساختن ولی از نوع درجه 3 و 2 ش . اخه زور میگه اکشن خوب 5 رو هم نداره ادم دلش رو به یه چیزی خوش کنه LOL

doobleh_2006

کاربر سایت
Sep 24, 2012
45
نام
محمدرضا
بابا اینقدر نزنید تو سر این کپکام. قشنگه که بازیش.من که حالا بازیه تو صف دانلودام هست. فقط دستم بیاد یروزه تمومش می کنم.b-)

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,186
نام
آرمان
دوستاني كه بازي رو كامل تموم كردن (هر سه سناريو يا هر كدوم رو كه تموم كردن) داستان و اتفاقات مهم رو برام پ.خ كنن;)

بازي شبيه RE5 هستش يا RE4 ؟

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
با سلام به دوستان عزیز
CO-OP بازی توی دیسک اول هست یا دوم؟
یعنی دیسک دوم فایل های صوتی زبون های دیگه توش هست؟
خیلی ممنون.
خدا کنه زودتر DLC هاش واسه 360 بیاد تا دانلودش کنیم، اگه DLC هاش هم مثل دو تا پارت داستانی رزیدنت اویل 5 باشه (Lost in nightmare & Desperate escape) عالی میشه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
ببخشید یه سوال میدونم احمقانست ولی میپرسم
ببخشید dlc چیه؟

احمقانه چیه دوست من
بالاخره سواله دیگه در نوع خودش
dlc=downloadable content
یعنی محتوای قابل دانلود
شامل مراحل جدید-اسلحه های جدید-لباس جدید-شخصیت جدید و ....................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر