Resident Evil 6 | Xbox 360

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نمیدونم واقعا چی بگم . فقط میخندیدم و میرفتم جلو :d کریس و جیک که کلا شدن GeOw و COD . بار برای مئون 4 تا زامبی که آروم میان به طرفت میبینی .
فنون رزمی بازی رو هم نوید به خوبی اشاره کرد من حرف خاصی ندارم . من با لئون فقط حرکت رزمی میزدم . سر طرف رو میکوبید تو دیوار . حرکت کشتی کجی میزد . خیلی خنده بود کلا بسی شاد شدیم :d
من نمیدونم چرا اون سایت به این بازی 9 داده . واقعا خنده داره این بازی . مگه اینکه داستان خوبی داشته باشه
به هر حال نوش جون کسانی که با بازی حال کردن :d

متاسفانه هیچکس با بازی حال نکرده نمیدونم چرا کپکام این نسلی داره همچین میکنه:(

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
من هم دمو رو بازی کردم و بسی خوشحال شدم چون از حجم زیاد بازی ها تو فصل پاییز یکی کم شد کلا من که عمرا این bullshit نمیگیرم فقط از یه جا داستانش رو میخونم راستی انیمیشن resident evil damnation هم منتشر شده leon و ada هم توش هستن کلا به نظرم دیدن این انیمیشن و بازی کردن نسخه های 1و 2و 3 از تلف کردن وقت برای این بازی بهتره

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
با اینکه کم مونده به جای زامبیها، سه چهارتا مکعب مستطیل بزارن بازم تعدادشون از ۴ تا می‌زنه بالا فریم میاد زیر بیست. حالا خوبه نه انیمشن درست حسابی‌ دارن نه هوش مصنوعی مالی‌. جسدها هم که قربونش برم اگه تو اویل پنج میفتاد زمین قل میزد غیب میشد این تو همون هوا که مرد جزغاله می‌شه. چه خودکشی‌ ای داره میکنه کپکام، خیلی‌ بازیش قشنگه دوتا دوتا دمو منتشر میکنه

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
متاسفانه هیچکس با بازی حال نکرده نمیدونم چرا کپکام این نسلی داره همچین میکنه:(

عزیز من شما چرا باور میکنی خارج کشور دارن خودکشی میکنن برای بازی ما ایرانی ها اینطوریم که دربرابر یه چیز اینقدر الکی جبهه میگیریم بذار بازی بیاد تو بازار اولین کسایی که بازی رو میخرن همینایین که دارن میگن بازی بده...

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
والله این بازی که میگن بده ترس نداره بزار بیاید همه ی فروم می خرن مگر بعضی ها که نمی دونند بازی کنند تازه بخش کریس خیلی دلهره اوره ترس کمی داره ولی دلهره مثل الان ویک زیاد داره 100 درصد مطمئنم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
عزیز من شما چرا باور میکنی خارج کشور دارن خودکشی میکنن برای بازی ما ایرانی ها اینطوریم که دربرابر یه چیز اینقدر الکی جبهه میگیریم بذار بازی بیاد تو بازار اولین کسایی که بازی رو میخرن همینایین که دارن میگن بازی بده...
اولا چه ربطی به ایرانی خارجی بودن داره؟
هر کی بازی را دوست داشته باشه خارجیه و هر کسی انتقاد از بازی داشته باشه میشه ایرانی؟

ثانیا انتقاد و خوش نیومدن چه ربطی به خریدن بازی داره؟
من به شخصه عاشق تمام کارکترهای رزیدنت اویل به خصوص ایدا وانگ هستم و به خاطر همین حتی اگه امیتاز 10/100 هم بگیره حداقل به خاطر داستانش میخرم
پس انتقاد به روند و گیم پلی بازی دلیل بر اینکه کسی بازی را نخره نیست

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد

بابا کپکام به معنای تمام بازی رو به ... داده !! حتی یک درصد هم ترسناک نیست.بازی یه Shit به تمام معناست.کجایی اویل 1 اویل 2 اویل 3 نمیسیس عزیزم که وقتی می گفتی استارز تن و روحم به شدت می ترسید:-s

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من هم یه دست دمو رو بازی کردم و باید بگم یه جورایی عجیب بود برام 8-|
ولی هر چی یخواد باشه باشه من که حتما نسخه نهایی رو بازی میکنم :)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
به نظر من که بازی عالی شد
البته زمان همه چیز را مشخص می کنه

حسین یه بازی شد تو اینو نگی در موردش؟:D
به نظرم شده عین Shadows Of The Damned!
SOTD برای سبک خودش خوب بود ولی RE اصلا به اون ربطی نداشت که خب به لطف سازندگان، ربط پیدا کرد:|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان حالا evilهای قبلی هم همچین ترسناک نبودن که شما توقع دارین این خیلی ترسناک باشه.
نسخه های اول روانی می‌کردن آدمو!
از همون اول بازی توش گیر می‌کردی و بعد از کلی مصرف فسفر و رد کردن مکان اولیه، محیط به شدت ترسناک می‌شد!
محمات هم که کم بود و دهن آدم صاف می‌شد!
بیشتر باید فرار می‌کردی!!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
حسین یه بازی شد تو اینو نگی در موردش؟:D
به نظرم شده عین Shadows Of The Damned!
SOTD برای سبک خودش خوب بود ولی RE اصلا به اون ربطی نداشت که خب به لطف سازندگان، ربط پیدا کرد:|
مگه Shadows Of The Damned! کم چیز ی بود برا خودش یکی از بهتر IPهای این نسل بود به نظر هیچ اشکل نداره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,772
نام
Bahram
نسخه های اول روانی می‌کردن آدمو!
از همون اول بازی توش گیر می‌کردی و بعد از کلی مصرف فسفر و رد کردن مکان اولیه، محیط به شدت ترسناک می‌شد!
محمات هم که کم بود و دهن آدم صاف می‌شد!
بیشتر باید فرار می‌کردی!!!
دقیقا من خودم نسخه یکو همین چند وقت پیش بازی کردم واقعا ترسناکه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مگه Shadows Of The Damned! کم چیز ی بود برا خودش یکی از بهتر IPهای این نسل بود به نظر هیچ اشکل نداره
منظورم این نیست!
SOTD یه بازی اکشن تو محیط های تاریک بود و خیلی هم عنوان جالبی بود!
اما RE یه عنوان خیلی ترسناک هست که توی محیط های تاریک و جو بسیار ترسناک و با تجهیزات بسیار کمی شما رو با یه گله زامبی روبرو می‌کنه!
RE6 هیچ بویی از مواردی که در موردی سری RE گفتم نبرده!
تو نسخ قبلی (به جز نسخه پنجم) فرار راه چاره بود چون اگر می‌خواستی مقاومت کنی، یا می‌مردی یا تجهیزات کم میاوردی!
الان تیر های بی نهایتت تموم شه با کاراته می‌زنی زامبی ها رو کتلت می‌کنی:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر