Resident Evil 6 | Xbox 360

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بازی به عنوان یک بازی اکشن اگه بهش نگاه کنید یک بازی متوسط رو به بالا و میشه گفت خوب هستش و بخش آنلاینش زیبا طراحی شده و سرگرم کنندست.اما به عنوان رزیدنت اویل اگر بهش نگاه کنید هیچ هیچ! به قول دوستمون فاجعه است! بخشهای کریس و جیک دقیقا شده مثل گیرز آف وار و فقط باید تیر بزنی و انواع و اقسام اسلحه دستونه.تنها در بخش لیون هست که شما شاهد زامبی های کلاسیک هستید اما با یک تفاوت بزرگ اونم نبودن هیچ گونه حس و فضای ترس در بازی که در واقع همین مهمترین نکته ضعف بازی هستش و واقعا ناراحتم.با این حال من این بازی رو به دلیل گرافیک خوبش،داستانش،گیم پلی و اکشن جذابش تهیه میکنم و به هیچ وجه اینو رزیدنت اویل نمی دونم.

---------- نوشته در 02:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من می خواهم با ایکس باکسم به همرا دوستم کواب بازی کنم باید برم یک دسته دیگه بخرم وبرم روی کواب اره؟؟؟؟

شما با یک کنسول نمی تونید دو نفره Co-op بازی کنید.باید دوستتون از یک کنسول دیگر باشه و یا به صورت آنلاین و یا شبکه دو نفره بازی کنید.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بازی به عنوان یک بازی اکشن اگه بهش نگاه کنید یک بازی متوسط رو به بالا و میشه گفت خوب هستش و بخش آنلاینش زیبا طراحی شده و سرگرم کنندست.اما به عنوان رزیدنت اویل اگر بهش نگاه کنید هیچ هیچ! به قول دوستمون فاجعه است! بخشهای کریس و جیک دقیقا شده مثل گیرز آف وار و فقط باید تیر بزنی و انواع و اقسام اسلحه دستونه.تنها در بخش لیون هست که شما شاهد زامبی های کلاسیک هستید اما با یک تفاوت بزرگ اونم نبودن هیچ گونه حس و فضای ترس در بازی که در واقع همین مهمترین نکته ضعف بازی هستش و واقعا ناراحتم.با این حال من این بازی رو به دلیل گرافیک خوبش،داستانش،گیم پلی و اکشن جذابش تهیه میکنم و به هیچ وجه اینو رزیدنت اویل نمی دونم.

---------- نوشته در 02:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 PM ارسال شده بود ----------

شما با یک کنسول نمی تونید دو نفره Co-op بازی کنید.باید دوستتون از یک کنسول دیگر باشه و یا به صورت آنلاین و یا شبکه دو نفره بازی کنید.
چه طوری ایکس باکس خودم رو با ایکس باکس دوستم وصل کنم؟؟؟؟؟؟؟درضمن اگر او در شهری دیگر باشد و من در شهری دیگر چه طور

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,772
نام
Bahram
سلام دوستان من می خواهم با ایکس باکسم به همرا دوستم کواب بازی کنم باید برم یک دسته دیگه بخرم وبرم روی کواب اره؟؟؟؟
من که خودم نتونستم با یه دسته دیگه دو نفری بازی کنم و فقط سیستم لینک داره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,772
نام
Bahram
چه طوری ایکس باکس خودم رو با ایکس باکس دوستم وصل کنم؟؟؟؟؟؟؟درضمن اگر او در شهری دیگر باشد و من در شهری دیگر چه طور
اگر شهر دیگه ای باشه که فقط باید وصل شین به لایو و تو لایو با هم بازی کنید.برای سیستم لینکم تو بخش آموزش های xbox آموزشش هست

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اگه دوستتون در یه شهر دیگه باشه که راهی نداره حتما باید وصل بشین به اینترنت و دنیای لایو ایکس باکس اما اگر شما و دوستتون کنسول هاتون رو کنار هم بذارید می تونید شبکه ای ارتباط برقرار کنید و بازی کنید.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
راستی لئون کندی توی امریکا جنگ می کنه؟؟؟؟؟؟؟

اره لیان توی امریکاست و اون دوتا که کاشکی نبودن تو بازی توی اروپای شرقی.
هوش مصنوعی دشمنا توی کمپین کریس خیلی افتضاح بود با پای خودشون میامدن تو بغلت.

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272

فقط بازی اصلی که مهر ماه عرضه میشه رو میتونی با دو دسته بازی کنی البته صفحه نصف میشه اما تو این دمو این امکان وجود نداره(co-op splitscreen)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دموی Publicشده را هم بازی کردیم ...
شری با 25 کیلو وزن 194 تا اسلحه مختلف حمل میکنه ...
همه دشمنها هم که ماشالله تا دندون مسلح ...
مرگ و میر هم که در کار نیست، حالت وخیم میشه میفتی پارتنرت میاد یه پیس میزنه کلا حالت خوب میشه ...
انواع فنون رزمی منجمله کاراته کنگفو تکواندو جودو وشو تایجتسو نینجتسو گنجتسو آماتراسو راسنگان و ... (یاد فیلم ماتریکس افتادم که دارن نیو را یادش میدن، دیسک را میذارن و در یک ثانیه تمام فتون رزمی لیست میشه میره تو مغزش:D) فقط و فقط در یک کارکتر

یکی بگه مگه مریضین این جمله One shot in their head را هی میگین؟ اول که هدف گیریش نمیدونم چه مشکلی داره که همه جا میخوره الا تو سر و اگه تونستی تو سر هم بزنی در حالی که داری ذوق میکنی که ای ول مرد، میبینی زامبی ها در حالی که نصف سرشون رفته در حالی که جمله معروف Problem؟ را زمزمه میکنن با حرکت سریعشون به سمتتون ادامه میدن

هوش مصنوعی دشمنا توی کمپین کریس خیلی افتضاح بود با پای خودشون میامدن تو بغلت.
تو سناریوی جیک هم همینطور
مخصوصا توی صحنه های شلوغ واقعا شیر تو شیر میشه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دموی Publicشده را هم بازی کردیم ...
شری با 25 کیلو وزن 194 تا اسلحه مختلف حمل میکنه ...
همه دشمنها هم که ماشالله تا دندون مسلح ...
مرگ و میر هم که در کار نیست، حالت وخیم میشه میفتی پارتنرت میاد یه پیس میزنه کلا حالت خوب میشه ...
انواع فنون رزمی منجمله کاراته کنگفو تکواندو جودو وشو تایجتسو نینجتسو گنجتسو آماتراسو راسنگان و ... (یاد فیلم ماتریکس افتادم که دارن نیو را یادش میدن، دیسک را میذارن و در یک ثانیه تمام فتون رزمی لیست میشه میره تو مغزش:D) فقط و فقط در یک کارکتر

یکی بگه مگه مریضین این جمله One shot in their head را هی میگین؟ اول که هدف گیریش نمیدونم چه مشکلی داره که همه جا میخوره الا تو سر و اگه تونستی تو سر هم بزنی در حالی که داری ذوق میکنی که ای ول مرد، میبینی زامبی ها در حالی که نصف سرشون رفته در حالی که جمله معروف Problem؟ را زمزمه میکنن با حرکت سریعشون به سمتتون ادامه میدن

تو سناریوی جیک هم همینطور
مخصوصا توی صحنه های شلوغ واقعا شیر تو شیر میشه

هدف گیری بازی همون لیزره هست این کراسه الکیه:dفقط حدود رو نشون میده.اگر دقت کنی میبینی وسط کراس یه نقطه قرمز رنگ میبینی که همینجوربرا خودش میچرخه:d.هدف گیر اصلیش اونه
کلا A.I خلاصه
ما به امید CO-OP ودوستان میگیریم بازیو.
لیان رو میشه تحمل کرد ولی اون دوتا رو نه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,136
نام
نـــــــویـــــــــد
نمیدونم واقعا چی بگم . فقط میخندیدم و میرفتم جلو :d کریس و جیک که کلا شدن GeOw و COD . بار برای مئون 4 تا زامبی که آروم میان به طرفت میبینی .
فنون رزمی بازی رو هم نوید به خوبی اشاره کرد من حرف خاصی ندارم . من با لئون فقط حرکت رزمی میزدم . سر طرف رو میکوبید تو دیوار . حرکت کشتی کجی میزد . خیلی خنده بود کلا بسی شاد شدیم :d
من نمیدونم چرا اون سایت به این بازی 9 داده . واقعا خنده داره این بازی . مگه اینکه داستان خوبی داشته باشه
به هر حال نوش جون کسانی که با بازی حال کردن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر